Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ye

yemin ediyirum arzum harika olmussun.valla her tarafinla cillop gibi hatunsun.masallah deyim .merakimda hakliymisim.masallah masallah.bayildimmmm
Oyy oyyyy sabah sabah ne güzel geldi böyle güzel sözleri okumak Çok teşekkür ederim,bir bayan tarafından beğenilmek çok güzel,ne Mutlu bana .. Darısı isteyen tüm bayanların başına olsun

Cnm ideal kilomda olsam daha büyük düşünücem. Benim korktuğum zaten biraz kiloluyum, memeler de çok büyük olursa üst taraf daha da kilolu ve hantal görünecek. Şu anki sütyenlerim 80b az dolgulu. Double dolgululards var ki onları gündüz gömlekle tshirle kullanamıyorum çok şişman gösteriyor. Double dolguluları sadece açık dar bodylerle yada elbiselerle kullanabiliyorum. Bol bişey giyince dev görünüyor. O yüzden c cup olsun ama d olmasın daha iyi olacak. Ben 320yle başlaycam denemeye 380 e kadar yolu var. 400 korkutuyor beni. 340 gibi bişey olabilir. Yani biraz atletik dursun istiyorum çünkü. Dokumda var biraz. Zaten benim dual plan ya da kasüstü olabilir. Tam kasaltı düşünmüyorum.
Burdan kasüstü yaptıranlara bir sorum olacak. Dokunulduğu zaman doğal mı? Yoksa protez olduğu çok mu belli? Dokununca mıncıklayınca yani :) bir de kasüstü olunca zamanla sarkma daha çok mu olur?

Son düzenleme:
kızlar cc'ler kaçar kaçar büyüyor ? görüşmeye gittigimde doktor 25 25 büyüyor demişti. ama mesela 320 cc taktiranlar var 415 var karışık... dogrusu nedir bunun ya

kızlar cc'ler kaçar kaçar büyüyor ? görüşmeye gittigimde doktor 25 25 büyüyor demişti. ama mesela 320 cc taktiranlar var 415 var karışık... dogrusu nedir bunun ya
Cnm emin deilim ama sanırım o ölçüler markadan markaya ya da yuvarlaktan anatomiğe ufak değişiklikler oluyor.

ayh bana araba kullanmak yasak, yataktan kendi başıma kalkmak yasak,kolları yukarı kaldırmak yasak bide kendi kendime koyduğum yasaklar var tabi kapı açmıyorum ev araba fark etmez aynen 3 günden snra baya fark edio insan.sırt ağrısı ve bende 2 gündür bide bacak ağrısı olmaya başladı sırt üstü yatmaktan.foto eklicem bir kaç güne kadar dikişlerim toparlansın biraz istedim.

benim de çizimlerim ameliyathanede yapıldı.inceledim her yeri valla çok zevkliydi hatta erken uyuttular ameliyat setlerini de merak ediyodum çünkü odada uyutup aşağı indirilen duymadım hiç ama belki hasta isteyince yaparlar

aa hiç öyle düşünme 8-9 binden açıyor diye bende yaptırdım kendisine banada 9 demişti ben çok bulmuştum ve nakit o kadar olmadığını bu kadar yüksek düşünmediğimi söylediğimde sordu sağ olsun ne kadar düşünüyordun diye bende 6 bin demiştim. beni nerden buldun diye sorunca kk dan dedim tamam o zaman yapalım ama kimseye söyleme demişti bende söylememiştim. söz istemişti hatta

ameliyat günü bir hesaba eft yapmıştım ama başka bi şahısın adınaydı hesap.

kesinlikle bi görüş eminim kime olacağın belli olur

Herkes ayni seyi kaldiramayabilir buna bende dahilim.egerki ben ameliyathanede aletleri gorseydim vazgecebilirdimodamdan cikmadan sakinlestirici yaptilar bana gerisini hatirlamiyorumne ameliyathane gordum ne aletleri

BENİM kas üstü cnm dokunmada falan ele gelen birsey yok dokusu olmayan bayanlarda evet belli olur ama bizim olmaz ben iyiki yaptırmış diyorum ☺

C iyi olur o Zaman Ben 75 B sütyen kullandığımda full dolgulu kullanıyordum. Ama dubble dolgulu degil,şu heryerdeki bayagı dolgulu sütyenlerden işte

Canim cc ler 25 25 buyuyor evet.ama mesela high profilde (mentor marka ) 275 300 325 diye gidiyor. ultra high profilde 270 295 320 diye gidiyor (benimki gibi) o yuzden kafan karisiyordur tabi diger markalarda var.

C iyi olur o Zaman Ben 75 B sütyen kullandığımda full dolgulu kullanıyordum. Ama dubble dolgulu degil,şu heryerdeki bayagı dolgulu sütyenlerden işte
Cnm la senzanın iki türlü ya dolguluları. Single ve double. Double olanlar hem çok büyütüyor hemde ortada birleştiriyor. Bir de az dolguluları var. Alt kısımda küçük bir yastık oluyor istersen çıkarılabilen. Onlar da günlük kullanım için daha rahat. Birara fırsat bulursam foto çekip koyarım onlarla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…