Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

mutluluk2015 Tesekkur ederimmm canim, Valla ayvayida duynustum bunu da deneyim her diydugumu yapiyom valla Kiz memislerime öksururken bisey olmaz dimiiiii....öksururken tutuyom vallaa memeleri

Ol tabi herseyi ertele ama bu amaliyati ol.brn eve girmistim ona ragnen borc altindaydik.hemde 2 eve birden girdik,ama.ben olucam diye iddia ettim memeli olmayi gormeden gidersem bu dünyadan gözum acik eder valla dedim kocise o da dayanamadi yeterki psikolojin iyi olsun ben takmiyorum nasil mutlu olucaksan oyle olsun dedi ama resmen 2.eve balta vurmus oldum....

Canim.ben ankarada volkan tayfura oldum amaliyatimi,11.000koltuk alti yöntemi ile,dual plan kas alti,yuvarlak 415 cc protez konuldu....ama meme basi veyahut meme alti istersen 8.000 fiyat

Yok artık bir hafta olmadı ev alma durumları bende de var hahaha ve tam şu aralar tutturdum ameliyat olcam diye ben de bayaadır araştırıyorum inan çok istiyorum artık olmak. Ama duyduğum en fiyatlı ameliyat seninkiymiş 4-8 bin arasıydı hep duyduklarım benim izmirde. Şöyle dolu dolu CC kap olasım var D vücuduma çok büyük gelir benim senin kabın ne oldu 415 ten sonra D olmuştur kesinn birde resimlerini çok meral ediyorum takip mi ediliyor nasıl oluyor görme şansım var mı acabaa

Canim 85 d cupta oluyooo,90 b cupta oluyo bende anlamafim.hangisi oluuo suan ustundeki 90b cup...pek bakamadim.sudyrnlere birde memeer ilk zamanlar sejile gitmiyo her sudyen olmuyo acele etmedim almak icin genelde sporcu atleti giyiyorum.bu aralar Vaalla benimki pahali evet bende duyunce sasirdim ama 8.000 e meme alti ve basindan yapiyodu özellikle koltuk alti pahaliydi hem bu yontemde doktor cok iyi tecrubeli,inan doktorumu cok arastirdim.kötu yotum duymadim hic arkadasimda tavsiye edince kafayi doktora taktim his görusmeden bile krsinlikle ona olmaliyim dedim herseyimle ona inandim ve itikide ona yapyitmisim paraya kiydim,ömur boyu icim rahat olsun teteddut olmasin aklimda dedim,inan ilk gorusmede o kadar samimi sicaktiki anlatamam hasta psikolojisinden anliyo,isteklerini göz önunfe bulunduruyo volan tayfuradamla konusurken tamam dogru adresteyim dedim Ve amaliuat biteli 2 ay olucak...ilgi alaka super sekreteri hala arar nSilsin nasil.oldun diye bunlar memnun ediyo beni..

Benim göğüs altı ölçüm 76 cm. Göğüs çevresi 84 cm. Emzirmeden önce 80 B cup sütyen ölçüsü kullanıyordum. Açıkçası vücuduma da uyumluydu. Hiç memesiz değilim alt kısımda kendi dokum kaldı ama üst kısım oğlan çocuğundan hallice. İçi boşaldı. Emzirdiğim için bir süre memelerin kendine gelmesini beklediğim için fotoğraf eklememiştim ama emzirmeyi keseli bir 8 ay oluyor. Fotoğraf da ekledim. Muhtemelen bana uygun yöntem kas zarı altına yapmak. Spor yapıyorum ve göğüs kaslarımı kestirmek istemiyorum. Şimdi ben dolu dolu bir B cup memem olsun istiyorum ama bu hatalı bir düşünce mi olur acaba? Evet dolgun güzel memelerim olsun istiyorum ama biraz büyük gibi olunca üst bedeni hantal oluyor sanki. Ayrıca alt ve üst beden arasında beden farkı meydana gelmez mi? 36 beden kıyafetler üzerime yapılmış gibi ama dolgulu bir B cup sütyenle üzerime oluyor. Süngerli destekli bikini ve sütyen takarak ömrümü bitirmek istemiyorum. 172 boy 58 kilo, boyuma rağmen çıtı pıtı denilen türde bir kadınım. Yaptırmışken değsin demek C cup yaptırmak demek mi? Ben yaptırdığıma değsin noktasında genç kız memesi gibi bir memem olsa, sütyensiz sadece atletle bile giyebileceğim memelerim olsa yeter diyorum. Hatta bu boyutta örnek bir meme bile seçtim yabancı bir siteden. Sizler ne düşünürsünüz, özellikle benim durumuma yakın protez taktıran kişilerin fikirlerini merak ediyorum. Oldum olası kadın gibi kocaman kocaman memeler sevemedim ben. Diri ama B cup meme hep daha ideal gibi gelmişti. Şimdi iki çocuk ikişer yıldan 48 aydan fazla emzirme ile sarkma olmadı ama sönük balon görünümlü memelerim oldu.

Kızlar selam çok geç kaldım girmek için valla kusura bakmayın nolur soran herkese çok teşekkür ediyorum.
Başlıyorum anlatmaya uzun bi yazı olacak sanırım
Salı sabah 7de hastanedeydik damar yolum fln açıldı.8i 20 geçe apar topar ameliyathaneye indirdiler yangından mal kaçırıyor gibi neye uğradığımızı anlamadık
Ameliyathanede yaptı doktor çizimleri yarım saat fln sürdü herhalde sonra anestezi doktoru geldi çiçek böcek sahil düşün güzel uyu güzel uyan dedi.gatırladığım son cümle hasta hazır doktora söyleyim yıkansın
Çizim yaparken belki ters t de Yaparım Demişti zaten deriyi toplaması için.benim baya sarkıktı çünkü biliyosunuz.
ameliyata saat kaçta başladılar bilmiyorum ama ben gözümü açtığımda saat 4tü ne kadar uzun sürmüş dedim.üşüyodum baya ısıttılar.o sırada doktor geldi elime kartı tutuşturdu bunu yanından ayırma sakın dedi.saat 4.30da odama çıktım.yani odadan alınmam ve odaya çıkmam toplamda 8 saat sürdü.odaya çıktığımda uyanmıştım iyice ama narkozun etkisinden çıkamamışım tabi.1 saat daha uydum.serum ağrı makinesi fln takılıydı.ağrım olmadı sırt ağrısı dışında.kesiklerin olduğu yerde sızı oluodu sadece.akşam 6ya kadar bekledim su fln içmek için baya zorlandm beklerken.pipet almıştım yanıma iyi ki almışım büyük kurtarıcı.gece 11de geldi doktorum tekrar ameliyatın iyi geçitğini söledi.ama bu sırt ağrıları beni benden aldı.yürüdüm gece 2 kere.
ertesi sabah 12de geldi yine doktorum pansuman yaptı.ben bakamadım cicişlere annem baktı ama şuan biri sağa bakıo biri sola saat 2de taburcu oldum.eve gelince baya rahatlıyo insan.bende öküzler yok dokum olduğu için gerginlik fazla olmadı.şişlik var sadece.225 cc damla high profil takıldı.
ayh çok uzun yazdım 1 hafta girmezsem böyle olur tabi sabredip okuyanlara teşekkür ediyorum

Bu arada drenlerden fln hic bahsetmemisim.evet dren takildi bana.sali gunu olmustum ameliyati ctesi gunu cekti doktor drenleri.kan geliodu hâlâ ama ilk gunku kadar koyu ve kivamli gelmiodu.hic acimadi goguslerimin ici gidiklandi resmen.ameliyatin ertesi gunu pansuman yaparken doktor medikal sutyenimi giydirdi.bir de kol altimdan dolanan bibbant takti.valla hangisi daha cok sıkıyo tartisilir.1 ay boyunca kullanicam sanirim bunlari.cendereye alinmis gibiyim.ctesi gunu drenler cekilince evde pansumana basladik drenin ciktigi yerlere ama sadece.dikislerime de iz azaltici krem suruyoruz gunde 2 kere.
Bunlari yazmayi unutmusum smdi geldi aklima

Hayirli olsuun bak olduda bitti masallah Canim bikac gune rahatlama olur sen dinlen gezele bol bol....bayag surmua amaliyat niyekii. Benim1.5 saat surmustu​

Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşallah tatlım. Çok geçmiş olsun...

kızlar merhaba yeniyim estetik büyütme istiyorum eşim sadece kadın dr olursa olur dedi ve eve yakın bir hastane b.çekmece beylikdüzü civarı bildiğiniz bir dr ekip varmı teşekkür ederim

nerdesin bakim sen
canim cok şükür seninde güzel cicişlerin olduuuuu Rabbim sifa versin biran once iyilesirsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…