Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim yorumun için :)) dikleştirme olmaz ya sanmıyorum öyle sarkıklık yok
Hatta internette araştırdım, meme ucu olması gereken yerde... Dikleştirme ameliyatı da istemem Allah korusun!
Eski ufakcık tefecik göğüslerim o kadar dikti ki onunla karşılaştıramam tabi çok değişti göğüsler emzirince ama dediğim gibi dikleştirme yapacak kadar bi durum sözkonusu değil bence
Umarım yanılmıyorum
21 mayıs ta ilk görüşmeme gideceğim
Esteworld Altunizade... Bilenleriniz var mı?
Kızlar ayrıca çok merak ediyorum siz ameliyatı yakınlarınıza anlattınız mı??? Yada farkeden oldu mu?? Ben kimseye söylememe taraftarıyım ama bakalım Nasıl olacak,
Bilenler:annem abim ablam kardesim,kaynanam veeee kadim dostum arkadasim biliyor (arkadasim sagolsun ankarada benle cok ilgilendi o da doktoruma silikon takirmisti acaip yardimi dokundu butun aklimdaki sorulari gidermisti sagolsun1:KK14: )
Is arkadaslarima ve akrabalarima asla soylemedim,bi duyulsa adim cikar sisme bebek diye:halay:o_O Valla is yerinde sanki acik yaka giyince gözleri kayiyio memislerimw:KK45: Eaki halimle kiyaslarlarmi bilemem akillarindan ne geciyor bilemem,cunku eskidrn bayag bi dolgulu takardim simdi ise dolgusuz füze gibi.....is yerinden 2 haftaligina ankaraya gezmeye tatile gidiyorum diye ayrilmistim kimse çakmadi:KK45:

kızlar ben de yaptırmak istiyorum ama doğal olmaz diye çok korkuyorum sizin aldığınız sonuçlar nasıl acaba çok şişik istemiyorum sanırım damla protez doğala daha yakın sonuç veriyormuş ama damla protez taktıran kızların memelerinin resimlerini gördüm silikon olduğu çok belli olanlar var damla protezde bile ne yapmam gerekk hem çok istiyorum hem de doğal olmaz diye çokk korkuyorumm:110:

kızlar ben de yaptırmak istiyorum ama doğal olmaz diye çok korkuyorum sizin aldığınız sonuçlar nasıl acaba çok şişik istemiyorum sanırım damla protez doğala daha yakın sonuç veriyormuş ama damla protez taktıran kızların memelerinin resimlerini gördüm silikon olduğu çok belli olanlar var damla protezde bile ne yapmam gerekk hem çok istiyorum hem de doğal olmaz diye çokk korkuyorumm:110:
Valla benim memeler erkek memesi gibiydi dogalligi mogalligi dusunmedim,olsunda seksi dolu dolu olsun didim:KK70: Hic olmamasindan iyidir dilu dolu gögusler...suan özgüven tavanda:KK8: Bi yüruyusum var parmaklarimin ucundaa.....:confused:

Çok teşekkür ederim yorumun için :)) dikleştirme olmaz ya sanmıyorum öyle sarkıklık yok
Hatta internette araştırdım, meme ucu olması gereken yerde... Dikleştirme ameliyatı da istemem Allah korusun!
Eski ufakcık tefecik göğüslerim o kadar dikti ki onunla karşılaştıramam tabi çok değişti göğüsler emzirince ama dediğim gibi dikleştirme yapacak kadar bi durum sözkonusu değil bence
Umarım yanılmıyorum
21 mayıs ta ilk görüşmeme gideceğim
Esteworld Altunizade... Bilenleriniz var mı?
Kızlar ayrıca çok merak ediyorum siz ameliyatı yakınlarınıza anlattınız mı??? Yada farkeden oldu mu?? Ben kimseye söylememe taraftarıyım ama bakalım Nasıl olacak,
Birçok kişi bu durumu gizliyor canım.aBende dahilim by duruma.Esim annem kayinvalidem ve gorumcem dışında kimse bilmiyor.birde arkadaşım biliyor.Butun akrabaları an sır gibi saklıyorum yani.Zaten herkesin bilmesin ede gerek yok benc özel bir durum olduğunu düşünüyorum ben.

Bilenler:annem abim ablam kardesim,kaynanam veeee kadim dostum arkadasim biliyor (arkadasim sagolsun ankarada benle cok ilgilendi o da doktoruma silikon takirmisti acaip yardimi dokundu butun aklimdaki sorulari gidermisti sagolsun1:KK14: )
Is arkadaslarima ve akrabalarima asla soylemedim,bi duyulsa adim cikar sisme bebek diye:halay:o_O Valla is yerinde sanki acik yaka giyince gözleri kayiyio memislerimw:KK45: Eaki halimle kiyaslarlarmi bilemem akillarindan ne geciyor bilemem,cunku eskidrn bayag bi dolgulu takardim simdi ise dolgusuz füze gibi.....is yerinden 2 haftaligina ankaraya gezmeye tatile gidiyorum diye ayrilmistim kimse çakmadi:KK45:
Birçok kişi bu durumu gizliyor canım.aBende dahilim by duruma.Esim annem kayinvalidem ve gorumcem dışında kimse bilmiyor.birde arkadaşım biliyor.Butun akrabaları an sır gibi saklıyorum yani.Zaten herkesin bilmesin ede gerek yok benc özel bir durum olduğunu düşünüyorum ben.

Sihirlii Sihirlii S simmer
sağolun kızlar... Ben de bana yardımcı olması için mecburen kayınvalidemş çağıracağım, zaten aramız da çok iyi ama ona doğruyu söylersem sanki ağzından kaçırır dşye korkuyorum... Bilmiyorum artık ama başka ne ameliyatı oldum denir ki kadın 3-5 gün yanımda kalacaksa :KK43:) Ki o benim göğüslerimi bebeğimin ilk doğduğu zamanlarda mağlesef çok görmüştü... O zamanlar bu durum hiç hoşuma gitmiyordu, hayatımızın odak noktası olmuştu süt ve benim memeler :110:
Neyseki bitti gitti ama işte kadın salak değil ya, anlayabilir de :olamaz:

Bu arada Sihirlii Sihirlii öyle güzel anlatıyorsun ki, özgüven durumunu... Süper ya :KK43:) senin adına çok sevindim. Kızlar anlatın olumlu taraflarını bol bol ne olur :KK43:)

sağolun kızlar... Ben de bana yardımcı olması için mecburen kayınvalidemş çağıracağım, zaten aramız da çok iyi ama ona doğruyu söylersem sanki ağzından kaçırır dşye korkuyorum... Bilmiyorum artık ama başka ne ameliyatı oldum denir ki kadın 3-5 gün yanımda kalacaksa :KK43:) Ki o benim göğüslerimi bebeğimin ilk doğduğu zamanlarda mağlesef çok görmüştü... O zamanlar bu durum hiç hoşuma gitmiyordu, hayatımızın odak noktası olmuştu süt ve benim memeler :110:

Bu arada Sihirlii Sihirlii öyle güzel anlatıyorsun ki, özgüven durumunu... Süper ya :KK43:) senin adına çok sevindim. Kızlar anlatın olumlu taraflarını bol bol ne olur :KK43:)
Canim kayinvaliden yardimci olacaksa ondan bunu gizleyebilmen mümkün değil.Bence açıkça söyle. Hem zaten o da duyulmasıni istemez bence.Benim kayinvalidem de çok iyidir böyle şeylere soğuk bakmaz. Bana destek oldu herzaman ama bunu başkalarından saklama taraftarı oldu.yani demek istediğim çok hoşgörülü olabilir ama duyulmasıni asla istemez.bu yuzddn sende kayinvalidene guvenmelisin. Tabi yinede o nu en iyi sen tanırsin.

S simmer aslında çok haklısın canım. Neden duyulmasını istesin ki zaten... O mesela daha geçen gün giyinme tarzımı çok güzel ve efendi bulduğunu söylemişti (kapalı bir bayan değilim ama kollarım dışında bizim yaşadığımız yerlerde her tarafım kapalı gezerim) yani benim göğüslerimi kendi mutluluğum için yaptırmak istediğimi anlayacaktır :)

Yaz tatilimizi ayarladık eşim ve ben ama iki ay sonra plaja gitme düşüncesi korkunç.... Bir daha ki yaz artık inşallah ben de rahat rahat bikini giyebilirim tatilde :KK43:(

Göğsümde zararsız fibrokist vardı,onları aldıracağım de. Ameliyattan sonrada amanın nasılda şişti göğsüm ödem oldu inşallah böyle kalır dersin :dua: :KK48:

Mrh herkese.nasilsiniz kizlar.memisler nasil.ya bu ödemler ne zaman gidecek.bir memem guzel oldu ama diger memem sekli yukaridan şiş.asagi indi biraz am ainmedi.normal mi acaba iner mi daha.bugun 23 gun oldu ameliyat olali.

Khaleesi_ Khaleesi_ beyazpapatya33 beyazpapatya33 arzum77 arzum77 sağolun arkadaşlar adını söylemek istemediğim bir kas erimesi ne yazık ki ve bir tedavi sürecindeyim. İnşallah geçer , geçecek mi bilmem ama ben kafayı nasıl düzeltirim artık bilmiyorum..:KK42:
Yaw hakkaten yeni smiley ler çok tatlı dur bir iki atayım :skandal: :hamarat::anne::ukala:
kas erimesi miiii ayh Allahım şifa versin :KK43:

Khaleesi_ Khaleesi_ beyazpapatya33 beyazpapatya33 arzum77 arzum77 sağolun arkadaşlar adını söylemek istemediğim bir kas erimesi ne yazık ki ve bir tedavi sürecindeyim. İnşallah geçer , geçecek mi bilmem ama ben kafayı nasıl düzeltirim artık bilmiyorum..:KK42:
Yaw hakkaten yeni smiley ler çok tatlı dur bir iki atayım :skandal: :hamarat::anne::ukala:
Canımsın çok geçmiş olsun Kuzum.Allahım acil şifalar versin inşallah

Canimmm insan yeniden dogmus gibi oluyo bi yaptirsan var ya kendine asik oluyosun banyoda hic memem koluma degmezdi simdi kocaman memeler yan koluma degiyo bi irkiliyorum ilk degdiginde o degen ne öyle diye baka kalmistim:KK70:acik yaka giydigimde icime birsey giyerdimki egildigimde gögsumun noktasi gözükmesin diye:halay:Simdi sele serpe geziyom sudyen bile takmiyom sporcu atleti tamamdir...canim darisi sana insallah inan eski halimi gorduysrn ne kadar mutsuz oldugum durusuma bile yansimis ama memeli hallerim öylemi mememin uclari adeta bas kaldirmis:halay: Kadinin hasiyim artik:KK76:
Bu arada ben kaynanam ust katimda oturuyo geldigimde amaliyatli oldugumu anlar diye mecburen acikladim ama aciklarken zirlandim anne ben meme silukon taktircam dedigimde bakislarini girmeniz lazimdi pek bisey diyemedi ama ne gerek var sende ne yaptircagini sasirdin dedi annneeeeeee dedim sen benim ne cektigimi vilemezsin kurusu gitti erkek gibi kaldi dedim inandi .....sonra hemen randevu aldim tahlilimi ankaraya gitmeden bir hadta once aldim burda ve kocayida pesime takip amaliyat oldum...is yerinden beni gezmede biliyolardi....ankaradan dondugumde eve geldigimde bir anda kaynata zili caldi hemen direnlerimi koynuma saklayip hirka giymistim ne oldu hayirdir kizim hastamisin dedi valla baba ankaranin havasi iyi gelmedi karnim aciyo su torbasi koydum dedim:KK76: Bi sekilde atlattim....

X