Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

yok canim para gittikten sonra daha neyi konuscam :KK43: ama eşime dedim Eylül'ün ilk haftası istiyorum artik dahada erteleyemem dedim. geçiştirici bi tamam dedi o kadar sonra kapattik konuyu. ne zaman buraya girdigimi görse kızıyor. . öyle işte ..
Canim ya insallah ikna edersin.foruma girdikce sinirleniyosundur belki ondan kiziyodur sana

Yuvarlak mı damla mı cnm sizin protezler? Ben aslında yuvarlak görüntü beğeniyorum ama görüştüğüm drlar anatomik önerdi. Bu arada anatomikle damla aynı şey mi? :p benim hafif sarkıklık var. Üst boş, arası açık, yana doğru yayılıyorlar, küçük ama dümdüz değil, altta biraz doku var. Dikleştirme lolipop fln iz istemiyorum o yüzden damla high profil daha dik gösterirmiş dedi 2 dr bana. Bir de ultra high var. Çok karışık bu işler. Resim koysam tavsiyede bulunurmusunuz? Bir de beni izlerseniz resimlerinizi görmek isterim.

Cherrymerry, sanki benim göğüslerimi tarif ettin :KK43:)
Ben de damla protez istiyorum aslında ama dönme riski korkutuyor :eek:

Seni izlemeye aldım, fotoğraflarına bakabilir miyim?

Merhaba oncelikle kararin hayirli olsun ve gercekten istiyorsan erteleme derim.anlattigina gore diklestirme ve protez olur sanirim.kapsul olusumunda ne yaparim diye dusunmedim ben acikcasi dr.lada konusmadim.cok sik karsilasilan birsey degil ama nolur nolmaz sen dr.la ayrintili konus.aynen denildigi gibi oluyor korkma uyuyosun bi uyanmissin memeli oluyorsun:KK45:sedasyon yada lokalle yapan varmi hic bilmiyorum ama olsada ben yapmazdim kesinlikle:KK43: genetik yada kronik rahatsizliklarini dr.a soyleyince gerek gorurse tetkik istiyor zaten.benim 22gun oldu senin gibi 21 aylik bebegim var ilk 3gun babasi bakti ben hic ilgilenemedim birak kucagina almayi altini bile temizliyemedim.sonra yalniz kalinca (mecbur kalinca ) kucaga almak disinda herseyini yapmaya basladim.5gun once disarda kucagima almak zorunda kaldim 15 dk falan sonradan agrim oldu.kisa sureli alinca kucagima sorun olmuyorEn Büyük KK:emir_bebek:

Çok teşekkür ederim yorumun için :)) dikleştirme olmaz ya sanmıyorum öyle sarkıklık yok
Hatta internette araştırdım, meme ucu olması gereken yerde... Dikleştirme ameliyatı da istemem Allah korusun!
Eski ufakcık tefecik göğüslerim o kadar dikti ki onunla karşılaştıramam tabi çok değişti göğüsler emzirince ama dediğim gibi dikleştirme yapacak kadar bi durum sözkonusu değil bence
Umarım yanılmıyorum
21 mayıs ta ilk görüşmeme gideceğim
Esteworld Altunizade... Bilenleriniz var mı?
Kızlar ayrıca çok merak ediyorum siz ameliyatı yakınlarınıza anlattınız mı??? Yada farkeden oldu mu?? Ben kimseye söylememe taraftarıyım ama bakalım Nasıl olacak,

Cherry Cherry kendiminkilerle benzerlik görüyorum, ben de en rahat böyle spor sütyenler takabiliyorum. Ben doktorla görüştükten sonra Nasıl bi protez önerdi yazarım buraya.
Bu arada karnın çok güzel olmuş, harika :KK54:

X