Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ama giyinikken düz duruyo dedi yaa ona takıldım işte
Olsun giyinikken kimsenin görmesi önemli değil bence önemli olan esinin begenmesi giyinik değilken eşin beğendiğini göre sıkıntı yok bence.ben şimdi çok korkuyorum gözüme çok büyük geliyor inşallah Bandaj çıkınca böyle olmazlar. 320 takmış dr birde kas üstü füze olmaz inşallah sebinkiler çok güzel masallah

Büyük olmaz yaa çok güzel dolgun durur bence

Ya aynen öyle hiç iyi değilim berbat birgün yataktan kendim kalkamiyorum bu çok sinirimi bozuyor eşim kaldırıyor kucaklayip kuvvet veremiyorum ben.bu durum ne zaman değişir ki kendim nezaman kalkacam yataktan
Canim 4. 5. gunden beri kendim kalkiyorum ben ama bayagi zor oluyo direk normal kalkamiyorum hala yataktan popomu kaydirip kaydirip yataktan kendimi atiyorum oturur pozisyona gectikten sonra anca kalkabiliyorum.ama canim belki sen daha cabuk toparlarsin bellimi olur

Canim senin ne hissettigin onemli burda.benim esimde buyuk oldu diyo mesela yaklasmiyo bana falan korkuyomu nesen kendinde diyorsun eskiden full dolgulu takiyodum diye o yuzden kiyafetten anlasilmasini bekleme eski push up li halinle asagi yukari aynisin demekki.bunu tam tersi sans olarak gor disardan cok fazla anlasilmayacak esine gelince ciplakken begeniyosa sorun yok.disarda dekolte giyemiyorsan evde daha dar goze hitap edecek giyinmeyi dene bence o zaman fikri degisecektir eminim sonucta full dolgulu yastik sutyenler nerdee dolgun dik gogusler nerde

Aynen canım yaaa doğru söylüyosun bu gün sütyen alırken bile 80B kocaman geldi gözüme hiç öyle boş sütyen görmemişim demekki Duş aldım az önce attım negatif enerjiyi mutluyum yaaa süper oldu bencede gerisi boşşş

S simmer canım bir hafta sonra ben kendim kalkmaya başlamıştım hatta kimdi hatırlamıyorum ama buradan bir arkadaş eşofmanın dizlerinden tutup kendini öne doğru çek demişti Allah razı olsun ondan öyle başlamıştım kalkmaya. Sakın zorlama kendini zamana bırak

Günaydın kızlar dün ge
Ben isyan bayraklarıni çektim dün gece çok ağladım nefesim tıkandı çok. Ve hayatımın en büyük pismanligini duydum dün gece bır insan kendine neden bu kötülüğü yapar diye bütün kaslarim kasildi sonra olaclarimi aldim gevsedim ve uyumuşum çok güzel uyku uyudum yani çok gozyasinin etkisinden sanırım. Allah razı olsun eşim bir kere öf demedi o olmasaydı zaten mahfolurdum ben rahat edeyim diye yerlerde yatıyor acıdı halime çok şimdi daha iyiyim gibi.insallah hergün daha ağrısız olur

Canim ya yapma bunu kendine.ilaclarini ic sakin ihmal etme. Ohhh agladin bitti gitti iste rahatlamissindir eminimesinin destegi cok gerekiyor zaten bu dönemde . Bak gör bugün daha iyi hissedeceksin kendini 2 günü atlattin ya gerisi gelecek insallah sonra bu pismanligin yerini mutluluk alacak emin ol

İnşallah canım insallah

Canım benim sen pırıl pırıl bir kalbe sahipsin.Allahım herşeyi gönlüne göre versin.herşeyin eeeen güzeli sizin olsun.her işiniz rastgitsin. 41 kere maşallah nazar değmesin

Arkadaşlar aranızda benim gibi olan hic yokmu ya tek miyim ben sinirden deliricem onbir gün oldu benim kiler bi tuhaf yine sağdaki hâlâ sarkik ve küçük duruyor üstteve koltuk altına doğru şişlik devam ediyor sol ona göre çok büyük ya bu doktor hicmi görmedi bunlari takarken anlamıyorum benim güya sağdaki 375mentor yuvarlak soldaki 350amasanki büyüğü sola takmis gibi duruyor off ya kesme taktirmasaydim çok pismanim

Benim gibi olanlar varsa paylaş sin lütfen ne yapmam lazim bu doktor hata simi düzelir mi o kadar açıdan sonra bu sonuç ağlamak istiyorum ya offff

Merhaba canim.pismanlik duyma lütfen resim koyarsan daha iyi anlariz demek istedigini bi fikir verebilir en azindan herkes

inşallah canım benim sorunsuz dertsiz tasasız çok güzel ilerlesin her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…