Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar bugün ilk defa memeli bir kadın olarak, abiye ile bir düğüne katılacağım. Elbisem nasıl duracak hiç bilmiyorum, heyecanlanıyorum biraz sanki. Bu elbiseyi ameliyatım belli olduğunda almıştım ve gögüş kısmı iğrenç ötesi bosboş olmuştu. Şimdi çok farklı olacak inşallah :p
Fotosunu bekleriz

Heyecan bu

Eklentiler

• IMG_0551.jpg
    IMG_0551.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 38
Slm canım. Evet bu hafta iş başı yaptım ben geri. Arada bir kabuğuma çekiliyorum işte. Hayat söyle böyle devam ediyor . Dün çok yakın iş arkadaşım olan Romanyalı bir kadına anlattım yeni memişleri.:)))) Kadın şok oldu, gözleri boş boş memelere bakmaya başladı. Dedim böyle olmayacak. Lavobaya gittik , orda çamaşırın üzerinden inceledi, silikonlu meme nasıl his edilir diye birde dokundu, maşallah tütütütü çeke çeke bir hal oldu :))))
Oh maşallah :nazar::nazar::nazar: sevindim canım.:KK15:

Benim tam bir bucuk seneyi gecti iki sene olacak haziranda benim meme uclarimin aerolasi baya genisti ufak seviyordum :-) ameliyattan sonra baya bir ufakti yeniden biraz genisledi normalmis ..
Sevindim canım benim 1 ay + 7 gün gün oldu. Benim sürecim daha bitmedi cnm. Bir toparlama yapacak dr.

Kızlar bugün ilk defa memeli bir kadın olarak, abiye ile bir düğüne katılacağım. Elbisem nasıl duracak hiç bilmiyorum, heyecanlanıyorum biraz sanki. Bu elbiseyi ameliyatım belli olduğunda almıştım ve gögüş kısmı iğrenç ötesi bosboş olmuştu. Şimdi çok farklı olacak inşallah :p
Bunun şerefine resim isteriz ozaman.:KK6:

Ya kizlar hic deri dokuntusu yasadiniz mi ben meme altimi ucunun altini yani kasiyinca pul pul deri dokuluyor :KK43: :KK43: beni korkutty bu biraz :KK43: tecrubeli arkadaslar bi baksa
Canım ben olabilir diye okumuştum ama tecrübeli arkadaşlar cevap verir herhalde belki deri çöl genişlediği için olmuştur krem falan kullansan

Bende sürekli kendimi reflü gibi hissediyorum sanki sırtımın ortasından geri geliyor yiyecekler halbuki Yok öyle bir şey sıkışmadan öyle hissediyorum herhalde

X