Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Senin ne demek istedigini ben cok iyi biliyorum kuzum. Tum iyi niyetinle, sen yasadin baskalari da yasamasin diye soyluyorsun. Insallah senin de sorunun hallolur, yuzun guler.
teşekkür ederim canım benim:KK200::KK36: aynen öyle kimse sıkıntı çekmesin maddi manevi zaten zorlanıyor insan bir de sonuç istenilen gibi olmazsa psikolojık yıkım oluyor.

kızlar dr sordum krem adı verdi dermatixsi ultra gel kullanan var mı aynısından.. kaşıntı yapan cinsten mi :bicak:

L limette nerdesin canım ya fazla gelmiyorsun artık. Bir selam ver bizlere. İzlerin nasıl oldu. Çalışmaya başladın mı?Hayat nasıl gidiyor?
Slm canım. Evet bu hafta iş başı yaptım ben geri. Arada bir kabuğuma çekiliyorum işte. Hayat söyle böyle devam ediyor . Dün çok yakın iş arkadaşım olan Romanyalı bir kadına anlattım yeni memişleri.:)))) Kadın şok oldu, gözleri boş boş memelere bakmaya başladı. Dedim böyle olmayacak. Lavobaya gittik , orda çamaşırın üzerinden inceledi, silikonlu meme nasıl his edilir diye birde dokundu, maşallah tütütütü çeke çeke bir hal oldu :))))

Gecmis olsun bende diklestirme oldum meme basi da kucultuldu ,dual plan 325cc de protez var istersen resimlerimz bakabilirsin izlerden kormayin cok iyi iyilesiyor benimkiler beyaz ince bir cizgi seklinde
teşekkür ederim ama maalesef iş işten geçti 2 ay oldu ameliyat olalı.ben de bu yazıyı olacak olanlar için yazdım.:)

teşekkür ederim ama maalesef iş işten geçti 2 ay oldu ameliyat olalı.ben de bu yazıyı olacak olanlar için yazdım.:)
Resimlerine baktim daha cok erken mucize 6 ayi bekle bakalim olmadi tekrar duzeltsin doktorun canim uzulme herseyin cagresi var :KK66:

Benimde dikleştirme yapıldı. Meme başı da küçültülecekti. Ben istemedim. Aslında yaptırsamıydım diye arada kaldım sonra. Eşimde gerek yok böyle kalsın uçları dedi. :)) Senin ne kadar oldu ChAneL81 yapılalı.
Benim tam bir bucuk seneyi gecti iki sene olacak haziranda benim meme uclarimin aerolasi baya genisti ufak seviyordum :-) ameliyattan sonra baya bir ufakti yeniden biraz genisledi normalmis ..

Ilgin icin cok tesekkur ederim
61584"]ben ve bitsedegitsekya bitsedegitsekya arkadaşımızda emzirme sonrası ameliyat olduk.. emzirme sonrası en az 3 duruma göre 6 ay beklemen gerekiyor.. ona dr muane de karar verir.. benim bebeğim kendi isteğiyle bıraktı ama sütüm çekilmişti hiç kaynamazdı o yüzden bıraktı kanımca.. süt çekildinde bırakırsan 3 ay yeterli oluyor içten de kesilmesi için.. ama sen bıraktırdıysan ve emzirme bitmesine rağmen kaynama olduysa 6 ay kadar beklemek gerekiyor ki hem içten hem dıştan süt tamamen kesilsin.. izleme olayına gelince yeniüyesin cnm biraz sohbetlere dahil ol sonra resim yükle güven kazan izlemeye alırız tabiki..[/QUOTE]

Haklisin 1 mememde sut kesilince digerini de ben biraktirdim 2 3 gun sut durdu sonra gitti zaten
O zaman biraz bekliyip oyle muayene olurum

Ama doktor onerisi yokmu
Istwnbul icin

Kızlar bugün ilk defa memeli bir kadın olarak, abiye ile bir düğüne katılacağım. Elbisem nasıl duracak hiç bilmiyorum, heyecanlanıyorum biraz sanki. Bu elbiseyi ameliyatım belli olduğunda almıştım ve gögüş kısmı iğrenç ötesi bosboş olmuştu. Şimdi çok farklı olacak inşallah :p

Haklisin 1 mememde sut kesilince digerini de ben biraktirdim 2 3 gun sut durdu sonra gitti zaten
O zaman biraz bekliyip oyle muayene olurum

Ama doktor onerisi yokmu
Istwnbul icin
ben ayşegül hanımın ameliyatlarını çok beğeniyorum.bu forumda da olup doktoru çok beğendiğini elinin hafif olduğunu ve hastalarıyla çok ilgilendiğini yazan arkadaşlar olmuştu.instagramdan takip ediyorum ben istersen bakabilirsin. ayşegül sivri adı.

X