Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Eveeettt. Ya nedense iyiyim:halay: bugun stresten ölürüm saniyodum ama sanirim yarina sakliyorumo_O hastaneden bildiririm artik ne halde oldugumu
Ben bazı ameliyatlarımda çok rahat oluyordum . Sadece sabah hastaneye giderken sabahın köründe artık hatim ediyordum,dua okuya okuya :))) Hatta radyoda ilahi falan açıyordum (göt korkusu) :eek:

kizlar merhaba, album yaptim fakat resim yuklemek istedigim zaman soyle bir hata yazisi veriyor;" our gallery currently accepts images only " bununla karsilasan oldugu?

kizlar merhaba, album yaptim fakat resim yuklemek istedigim zaman soyle bir hata yazisi veriyor;" our gallery currently accepts images only " bununla karsilasan oldugu?
resmin boyutuyla alakalı olabilir cnm bazı arkadaşlar sık yaşıyor bu sorunu..

canım ben de hep beni bildim bileli kiloluydum sürekli spor diyet yapmadığım kalmadı en sonunda verdim kiloları ama ben de bacaklarım kalın olduğu için kot giyemiyorum.üst beden XS alt S-M değişiyor.inan kilolu olmak sürekli kilo alırım korkusuyla rahat rahat yiyememek kadar kötü değil zayıflık.yaşayan bilir.:kızgın:
benim kilolu obur nefes alsa gobegı cıkan kardesımsın sen :)

Canım .jpg veya .jpeg uzantılı resim dosyaları olması lazım o uyarıda da o şekilde sadece imaj dosyalarını kabul ettiği yazıyor . Sen nerden foto atmaya çalışıyorsun telefonundansa telefonun ne marka ??

Benim bi seyim yok da ondan ya :) daha kimseyle foto paylasmadm ben de koymak istiyorum artik da musait olamadim, koyayim da iz konusunda ozellikle bi bakip fikir alayim istiyorum baskalarinin da izlerini gormek istiyorum foto koyayim haber verecegim beni izleyin diye :)
dr ye gıttın mı canım ne dedi
meme kartını ıstemeyı unutmasaydn

Ben bazı ameliyatlarımda çok rahat oluyordum . Sadece sabah hastaneye giderken sabahın köründe artık hatim ediyordum,dua okuya okuya :))) Hatta radyoda ilahi falan açıyordum (göt korkusu) :eek:
iş yerindeyim sesli güldüm yemin ederim.kız ilahi dinleyince noluyoooo :KK70:bazı ialhileri duyduğumda oynayasım gelirdi eskiden.:rapci:

Fotoğraf boyutundan olabilir,ya boyutu küçülteceksin foto programları ilke yada kırpıp koymayı dene.
Benim fotolarıma baktınmı ? Eklemiştim ama birşey yazmadın. Genelde fotosu olmayanları eklemiyorum ama sana güvendim ekledim.

Var evet :nazar: Biraz erken evlerin ben,onunda faydası var tabi :KK66: Genç anne... kızımla arkadaş gibiyiz :nazar:
kızım büyüsün bizde öyle olacağız.. maşallah sana da kızına da.. erken evliliğin tek avantajı ilk çocuğun kız olursa ilerde en yakın dostun oluyor, biz şimdiden başladık 13 yaşında ama beni birçok konuda iyi anlar hatta tavsiyelerde bulunur :KK19:

Var evet :nazar: Biraz erken evlerin ben,onunda faydası var tabi :KK66: Genç anne... kızımla arkadaş gibiyiz :nazar:
Arzum kaç yaşındasın bu arada. Kızınada şimdiden geçmiş olsun. İşi zor gibi güzel bir anneyle. Rekabet varmı? Benim kızım küçükken ne zaman fön çektirsem, Saçlarımı boyatsam, bana çok fena bakardı. Saçlarımı bozmak isterdi. :))
Şimdi yok tabi o günler geçti.

X