Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

öyle deme ya kilo vermek istemek kadar almak istemekte oluyor inan.. ben senelerce uğraştım almak için çünkü giydiğin yakışmıyor düşün 25 beden kot üstüme oturmazdı.. şimdi 27-28 beden kot cuk oluyor bu paha biçilemez bi durum..
canım ben de hep beni bildim bileli kiloluydum sürekli spor diyet yapmadığım kalmadı en sonunda verdim kiloları ama ben de bacaklarım kalın olduğu için kot giyemiyorum.üst beden XS alt S-M değişiyor.inan kilolu olmak sürekli kilo alırım korkusuyla rahat rahat yiyememek kadar kötü değil zayıflık.yaşayan bilir.:kızgın:

KIZ BÖYLE NASIL GİDER KİLOLAR:skandal::KK72:BEN BUNLARI YAPSAM DAVUL GİBİ OLURUM:KK17:
@-violet canım, arkadaşlar kilo alma derdinde. Biz verme derdindeyiz . Valla ben bu yazılanları yaparken ne kadar mutlu oluyorum bir bilseler. Mutlu olsam, mutluyum, huzurluyum diye yiyorum. Mutsuzkende hayata küsüp yine yiyorum :)))) nasıl his edersem edeyim yolum yemekten geçiyor benim :bicak:
:dondurma:

S sukufe90 seni bi süreliğine benim eve alsam ne güzel sana baka baka ben de yemem iştahım kapanır belki.börek lahmacun sevilmez mi. oooff offf şöyle yiyip yiyip kilo almayanlardan olsaydım şu hayatta.@bu arada az önce yazdığımı ciddiye alma olur mu.:KK19:
Bi an ciddi mi diye dusundum valla cevap yazmadim ondan, yok ya yiyip yiyip almamak degl benimkisi istah yok, almak zor ya borek seviyorum da bi dilim hadi cok acsam iki anca, fazlasini yemeyince kilo olmuyor, benim ergenlikte kilo almayinca gogusler gelismedi zaten ailede boyle yok yoksa, herkes kilo verme derdinde soyleyince doktor bile ciddiye almiyor, testlerde hic sorun cikmayinca hamilelikte alirsin dedi gecti doktorlar, evde cabaliyorum ben de, hepimize kolay gelsin almada vermede

öyle deme ya kilo vermek istemek kadar almak istemekte oluyor inan.. ben senelerce uğraştım almak için çünkü giydiğin yakışmıyor düşün 25 beden kot üstüme oturmazdı.. şimdi 27-28 beden kot cuk oluyor bu paha biçilemez bi durum..
Hic sormayin ben de ameliyat oncesi ilk defa elliye kadar ciktim simdi 47 yine o da bi kilosu protez yine malum, biraz almam lazim doktor da alsan iyi olur dedi ameliyat sonrai kilo verme de fazla xayiflik iyi degilmis protez acisindan, alirim insallah

Kızlar bugün öğleden sonra kontrole gideceğim.Lütfen 300 cc taktıranlar fotoğraflarınızı görmek istiyorum.Ben günden güne küçülüyorum ve psikolojim cidden bozuldu!Akşam çok detaylı inceledim büyüme Yok sadece memenin alanı genişlemiş.Gömleğimi giydim eskiyle aynı durdu.Lütfen biri akıl versin bana napayım?
benı takıp edermsn canım fotolarına bakayım bence basıma neler gelecek bıleyım

KIZ BÖYLE NASIL GİDER KİLOLAR:skandal::KK72:BEN BUNLARI YAPSAM DAVUL GİBİ OLURUM:KK17:
şu an indim 11 kg verdim her seneki gibi
simdi edepli yerken
ameliyata kadar cozutmayım hep az veya normal yiyeyim diyorum
ameliyattan once 15 gunde 1 2 defa serbest gun verecegim kendime
alkolde alacagım meze veya kızartma vs de yiyecegim
ameliyata 60-61 ortalamada olayım
suana 62-63 arası

canım ben de hep beni bildim bileli kiloluydum sürekli spor diyet yapmadığım kalmadı en sonunda verdim kiloları ama ben de bacaklarım kalın olduğu için kot giyemiyorum.üst beden XS alt S-M değişiyor.inan kilolu olmak sürekli kilo alırım korkusuyla rahat rahat yiyememek kadar kötü değil zayıflık.yaşayan bilir.:kızgın:
ikiside kotu ya sanırm
bende sen gibiyim
sabah 2 tost yıyeyım
veya aksam cevız ıncır kayısı atıstrırayım 1-2 kase
veya ılk kacamakta hooooooooop
bır gunde 2-3 kg
suan 63 ya
ben bugun mantı vs dıyım
yarın 64,8
sonra ınmek ıcın yıen 15 gun ac gez

şu an indim 11 kg verdim her seneki gibi
simdi edepli yerken
ameliyata kadar cozutmayım hep az veya normal yiyeyim diyorum
ameliyattan once 15 gunde 1 2 defa serbest gun verecegim kendime
alkolde alacagım meze veya kızartma vs de yiyecegim
ameliyata 60-61 ortalamada olayım
suana 62-63 arası
Canım alkol bazılarına çok kilo yapıyo bazılarına verdiyo, örneğin ben alkol aldığım dönemler özellikle yazın çok kilo veriyorum neden acaba bilmiyorum

her ikisini de yaşadım kuzum aynı bence ne çok olmak ne de az olmak en iyisi orta kararda kalmak :olamaz: tabi en zoru onu başarabilmek değil mi :rapci:

Canım alkol bazılarına çok kilo yapıyo bazılarına verdiyo, örneğin ben alkol aldığım dönemler özellikle yazın çok kilo veriyorum neden acaba bilmiyorum
evet haklısın sürekli tükettiğin alkole göre değişir bu durum.. ben tedavi olurken ne denersek deneyelim kan seviyem normale dönmüyordu.. doktorum 14 yıllık doktorum bu arada aile gibi olduk dediki katti sen şarap iç bazı akşamlar 1 kadeh kan seviyeni bir de öyle takip edelim dedi.. ama ne ilaç ne pekmez hiçbişey fayda etmiyor tamam dedim deneyelim hiçte sevmezdim şarabı ekşi ekşi falan derdim.. ben haftada 1 gün 1 kadeh sonra 3 gün 1 kadeh derken 6 ay sonra ben şarap gurmesi kesildim milletin başına :KK70: şaka yapmıyorum o dönem ciddi kilo aldım yani 45 kilodan 54 kiloya çıktım o 6 ayda.. kan seviyem normale döndü allahtan bağımlı kalmadım yani hala dalga konusuyum hem doktorum hem ailem tarafından..

evet haklısın sürekli tükettiğin alkole göre değişir bu durum.. ben tedavi olurken ne denersek deneyelim kan seviyem normale dönmüyordu.. doktorum 14 yıllık doktorum bu arada aile gibi olduk dediki katti sen şarap iç bazı akşamlar 1 kadeh kan seviyeni bir de öyle takip edelim dedi.. ama ne ilaç ne pekmez hiçbişey fayda etmiyor tamam dedim deneyelim hiçte sevmezdim şarabı ekşi ekşi falan derdim.. ben haftada 1 gün 1 kadeh sonra 3 gün 1 kadeh derken 6 ay sonra ben şarap gurmesi kesildim milletin başına :KK70: şaka yapmıyorum o dönem ciddi kilo aldım yani 45 kilodan 54 kiloya çıktım o 6 ayda.. kan seviyem normale döndü allahtan bağımlı kalmadım yani hala dalga konusuyum hem doktorum hem ailem tarafından..
Ya cidden mi peki o donemde baska bi sey yaptinz mi, benim kan degerim falan baya iyi doktorlar sasiriyor hatta :) :) giciklar zayif gorunce kansiz bekliyorlar hemen :), kilo almak icin deneyebilirim ya fazla yemek zor geliyor diyetisyen de demisti ben sana yazacagim ama sen ne kadarini yiyebileceksin diye, fazla bi sey almiyor midem de icecek daha kolay olabilir

Ya cidden mi peki o donemde baska bi sey yaptinz mi, benim kan degerim falan baya iyi doktorlar sasiriyor hatta :) :) giciklar zayif gorunce kansiz bekliyorlar hemen :), kilo almak icin deneyebilirim ya fazla yemek zor geliyor diyetisyen de demisti ben sana yazacagim ama sen ne kadarini yiyebileceksin diye, fazla bi sey almiyor midem de icecek daha kolay olabilir
sakın öyle bir yöntem deneme.. herkeste aynı etkiyi yapacak diye bir durum yok ki ben baya abartmıştım durumu bağımlılık yapıyor sürekli canın istiyor sen kuru üzüm ceviz ve pekmez dene baya başarılı bu yöntem ve doğal..

Benim bi seyim yok da ondan ya :) daha kimseyle foto paylasmadm ben de koymak istiyorum artik da musait olamadim, koyayim da iz konusunda ozellikle bi bakip fikir alayim istiyorum baskalarinin da izlerini gormek istiyorum foto koyayim haber verecegim beni izleyin diye :)
Tamam canım :))) bir şeyin olunca görürüz :))

Ben ameliyat sonrası belli süre alkol almam ya iyileşmeyi etkiliyr
zaten en cok yazın ıcıyorsn
kısın ozel gunler yılbası
3-4 ay ıcmedıgım oluyor bazen
bazende ayda 1 kadeh
bazen yassın rakı dıyıp 4-5 dble :KK70:

V -violet canım, arkadaşlar kilo alma derdinde. Biz verme derdindeyiz . Valla ben bu yazılanları yaparken ne kadar mutlu oluyorum bir bilseler. Mutlu olsam, mutluyum, huzurluyum diye yiyorum. Mutsuzkende hayata küsüp yine yiyorum :)))) nasıl his edersem edeyim yolum yemekten geçiyor benim :bicak:
:dondurma:
ben mutluyken az yerm
mutsuzsam tek mutlu eden sey yemek

X