Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yan yatamıyorum hala canım canım acıyor bi de sanki silikonlar yana kayıyor gibi hissediyorum yatamıyorum ....
Dikiş izlerim için contractubex jel kullanıyorum.. ben 22 aralıkta ameliyat oldum. Sen?
23 aralıkta ameliyat oldum üniv hastanesinde . Doktorum pek ilgili değil soru bile soramıyorum. Bnde contractubex aldım da kullanıp kullanma konusunda kararsızim şuan

Fotolarınıza bakıorm hep kas altı olanların ilk günler daha küçük 2-3 ay sonra baya bi büyümüş. Kas zarı altı olan kimse yok mu burda? merak ediyorum benim büyüme mi olcak küçülme mi? kas zarı altı olanlar yazarsa çok sevinirim

Kas altiyla kas zari alti farki ne?

Bununla geçmiş olsun canım.. Ciddi birsey olmamasına sevindim..

Bolbol dinlen düzenli beslen tavuk çorbası falan iç güzel terletiyor 10 güne iyileşirsin zaten dikkat edersen. Stres yapma hiç canım. Bende bişey yoktu ben zaten 10 yıldır falan hasta olmuyorum:) tabi buda iyi bişey değil bigün bi hasta olucam bağışıklığım çökecek direk:) herşey güzel olacak canım şimdi az kaldı diye heyecanda var ondan tedirgisin ama geçecek

HEPİMİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN KIZLAR AMA ŞİMDİDEN SONRASI ÇOK ÖNEMLİ İLK YILINIZDAN SONRA VE HER YILDA MR CEKTİRECEĞİZ BİLİYORMUSUNUZ BİRDE KAPSÜL OLUŞMAMASINI SAĞLAYIN DOKTORUNUZDAN GEREKLİ BİLGİNİZİ MUTLAKA ALIN ÇOK ÖNEMLİ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…