Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim bende kâtip Çelebi'yle görüştüm bana 4.500 fiyat verdiler siz ne kadara yaptirdiniz acaba
Rica ederim :) 5100 + 200 tl muayene ücreti ödedim. Hastaneden ve personellerinden hiç ama hiç memnun kalmadım tek tesellim doktorum oldu . Katip Çelebi yi bilmiyorum ama iyi araştırın çünkü bu süreçte psikolojiniz de çok önemli. İlgi sıfırdı . Kimsenin umurunda olmuyorsunuz

Eski Yeşilyurt Hastanesi şimdi kâtip Çelebi oldu . Bana da burasi araştırma Hastanesi sizin acil bi durumunuz yok 3 ay sonraya anca ameliyat olabilirsiniz dediler bende özel yerlere bakmaya başladım açıkçası bende devlete pek guvenmiyorum

Yarından itibaren memeliler kervanına katılmış olacaksın desene . Gerçi senin bayaki dokun var , en azından eskiden biliyorsun nasıl his olduğunu . Ben bu gece rüyamda kan ter içinde kalmışım . Eski halime geri dönmüştüm. Düz duvar gibi olmuştum . Uykumda el attım yoktu. O esnada uyandım hemen yine dokundum sağından, solundan, altından . Uyandığım halde his edemedim memişlerimi. Sonra kalktım aynaya baktım ve derin bir nefes aldım . Nasıl bir ruh halidir bu bilmem ya valla . Küçülüp gidecek, yok olacak diye ödüm kopuyor ve bu bilinç altına yerleşmiş gibi bende ...

Doktorumun çok iyi olduğuna emindim fakat devlet hastaneleri o kadar yoğun bir tempoda çalışıyorlar ki doktora ulaşmak imkansız size ayırabilecekleri süre çok kısıtlı. Aklımdaki çoğu soruya buradaki paylaşımlardan cevap buldum . Şimdi düşünüyorum bir kaç bin daha biriktirip özel de mi olmalıydım diye. En azından bi aksaklıkta telefon ucunda bi doktorum olurdu ilgilenebilirdi diye .. bugun sargim acilacakti 9. 30 da gittim 2 de doktor geldi bakabildi perişan oldum. Çok iyi düşün tatlım bunun kontrolleri var Vs pek çok süreci var :/

Alemsin L limette
Ben bugün gece elbiselerimi denedim sütyensiz süper duruyor

ayyy canım allah korusun. seni çok iyi anlıyorum. rahatla artık gözün gibi bak memişlere. servet yatıyor orda

Alemsin L limette
Ben bugün gece elbiselerimi denedim sütyensiz süper duruyor
Öylede bir resim ekle sene canım. Bende yarın Ankara'ya geçeceğim . Bir kaç günede Almanya'ya geri döneceğim . En son bir elbisede gözüm kaldı ve almıştım ,onu giyer giymez resim ekleyeceğim :)))) aldığımda dekolte kısmı boş kalmıştı çirkin olmuştu resmen ..

ayyy canım allah korusun. seni çok iyi anlıyorum. rahatla artık gözün gibi bak memişlere. servet yatıyor orda
Burda çok kötü kar var. En sonunda bende nasibimi aldım ayağım kaydı ve düştüm . Jet hızı ile toparlandım arkama bakmadan devam ettim Allah'a şükür Airbaglerim sağlamlar :)))) gözüm gibi baksamda kazalar olabiliyor canım .

Ay bir an ben düşsem ne olur acaba diye gülümsedim :))) Airbag ler zıplatırmı beni acaba

Bende burdaki yazışmalardan sonra ozel de olmaya karar verdim Alsancakta ebru durmuş var oraya gidicem bu hafta bakalım fiyat konusunda çok ucmazsa oraya yaptırmayı düşünüyorum gereken çok haklısın ameliyatla hersey bitmiyor bunun süreci var bide neyse ki sen doktorundan memnun kalmissin çok sevindim senin adına

aaa aman dikkat allah korusun cnm. dikkat et kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…