Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bana da dual plan dedi doktor canım yarı kasaltı oluyo yani :) mentordan daha mı yumuşakmış o silikon acaba?

canım şöyle T şekli var meme çevresindeki renkli kısım kesilecek. Daha önceki doktor meme ucun büyük küçültelim demişti. O işleme gerek yok kalsın dedi yani.
Bence de canım madem renkli kısmın çevresinden kesilecek lolipop gibi dimi yanlış anlamadıysam olmuşken küçükltmek daha mantıklı geldi bana da. Bikaç yıl sonra tekrar uğraşmaktansa

Doktor şöyle yapalım diyor,hasta böyle yapalım diyor.. Sonra doktor peki sen nasıl istersen diyor :)
Açıkcası çok tuhafıma gidiyor böyle diyaloglar.
Neyse gelenim sadete... Dual plan Ve kas altı aynı sayılır hatta bana göre aynı :)) Ama dikeleştirme olacak olan bir memeye en iyisi kas altıdır.. Çünkü sarkık gevşek bir meme dokusu var zaten.
Meme ucu zaten çepeçevre kesilip taşınacak. Küçültmeye gerek yok demiş,gerekli görmemiş demekki.. Ama bir iki sene Sonra gerek olursa o zaman yaparız demesi iyi değil. Bir iki sene Sonra gerekli olacaksa bunda yapsın bitsin bence..
Önerdiği protez markası Polytech demişsin. Bu protezde kanserojen madde bulunmuş,detayları bu linkte bulabilirsin!! Şahsen ben tercih etmem
http://m.haberturk.com/saglik/haber/710887-bir-silikon-skandali-da-almanyada
Bence biraz daha araştır,ben olsam hemen karar vermezdim bu şartlarda!

ok canım çok saol. içimi rahatlattın. Saol mentor taktırırım ben. Mentor kas altı yap dicem birdaha neden uğraşayım.

Ben başka bir Dr a muayene olduğumda markanın fda onayı olup olmadığını kontrol edin diye öneride bulunmuştu en önemlisi FDA onayı ve bana Dr 2 çeşit protez gösterdi biri daha sert diğeri ise tam meme formunda yumuşaktı. Tekrar görüşelim dedi Dr operasyon öncesi netleşecek herşey inşallah.

Öncelikle hayırlı olsun canım, yalnız bahsettiği protez markası avrupa da bir çok ülkede yasaklanmış bir marka..kullanma derim ben.. fda onayı olan protez markalarını tercih etmeliyiz ki güzel olalım derken sağlığımız bozulmasın

Yani... Böyle bir marka protezi hastaya tavsiye etmekte ayrı bir konu tabi

İz olarak meme başı en az iz kalan yerlerden zaten Orayı kesmeyince de dikleştirme Nasıl olacakmış anlamadım dikleştirme olayında marifet lolipop kesi ile olayı bitirmek en azından meme altından bi kesinin daha önüne geçmek diye düşünüyordum ama yanılıyor muyum?

Bu doktora olmak mecburiyetin var mı?? Hiç içine sinmiş gibi gelmedi bana..

Ayrıca polytech ne ya??? Mentor vs. Varken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…