Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Evet canım çok hareket ettiriyorum fabrikada çalışıyorum bant usulü. Çok aktif ve sürekli hızlı.. montaj işi.. ve ağırlık kaldırmam gereken çok durum oluyor 5 kg kadar
Benim suan ikinci gecem . Doktorum 8 gune kadar normale donceksin dedi. Agri var yeri geliyor kapi kolunu bile acmak zor . Yatiyorum butun gun ama bikac gunde biticek agri . Sen doktoruna yaptigin isi ayrintili anlatmalisin. Sana ona gore gun versin . Ama 5 kilonun cok etkiliycegini sanmiyorum

Evet canım çok hareket ettiriyorum fabrikada çalışıyorum bant usulü. Çok aktif ve sürekli hızlı.. montaj işi.. ve ağırlık kaldırmam gereken çok durum oluyor 5 kg kadar
Korkutmak istemiyorum ama ben ameliyat olali 14gun oldu. 7.gunu ben evde sadece 15dk yürüdüm. kollarimi oynatmadim ona rağmen iki goguste inanılmaz sislik oldu.aksam doktoru aradım korkacak bir şey yok zirlamissin dedi.2gun sonra kontrolume gittim ve dikisin birazini açıp içerde oluşan kani boşalttı ve inan bana bu ameliyattan daha kötüydü.sakin ola en az 10gun geçmeden öyle zor şeyler yapmayın.

Suan yatiyorum evdeyim . Doktorum 2 gun daha agri cekicegimi soledi. Goguslerim cok gergin kendim kalkamiyorum acidigi icin . Ama doldunlugu yeter . Siz nasil kalkip ikinci gun fotolar cekildiniz diger kizlarrr ne bu guc kuvvet
Dişimi sıkıp kalkıyordum valla
Sürekli destekleyecek biri olmuyordu

Geçmiş olsun canım sen yaptırdın kurtuldun.. kas altımı kaç cc takıldı hangi marka? Bana mentor 350 cc dedi dr um. Evet anlattım canım işimi kollarımı çok hareket ettirdiğimi ağırlık kaldırdığımı.. günde 5 ila 10 kg arası 2000 geçik ürün kaldırıyorum ve bazen bunları toplu halde aldığım oluyor.. kafam çok karışık dr um bişey olmaz 1 haftada iyileşirsin işini yapabilirsin dedi ama elimiz kesilse 1 hafta sızlıyor.. beni haberdar et iyileşme sürecinden günden güne nasıl gittiğini öğrenmek isterim

Benim 400cc yuvarlak fasya altı yani kas altı değil kas zari altı. ilk günler basık ve iki meme arası ayrık duruyor. Sonra çok güzel oluyorlar. tecrübeyle sabit:)
Resmin varmı canım öncesi sonrası . Benim bir resmin var bakabilirsin . 400 cc ile 500cc arası olur dedi doktor ve ben büyük olacak diye tedirginim

Canım peki 14 gün oldu ameliyat olalı demişin. Şuan nasılsın yani neler yapabiliyorsun hareket kısıtlaman ağrın var mı? Normal rahat hayatına dönebildin mi?

canım benim boyum 162 kilom 64-65 memeler farklı büyüklükte . Aralarında yaklaşır 100cc fark varmış .

Mentor 325 cc takildi. 350 olcakti ama sigmamis dokum azdi. Surekli bi sanci hali mevcut . Ben hayatimda bayilmadim bile en kotu hastaligim gripti. İlk kez yasiyorum ama cekilmicek gibi bisey deil. Dun daha kotuydu bugun daha iyi bugun ikinci gunum. 2 gune agri da biter zaten dedi doktor . Bu sekilde iste. Her gun yzarim

Seni iLemey
Seni izlemeye aldım canım sende beni izle. İlgilendiğin için çok teşekkür ederim.. insanların destek olmasu bu konuda çok önemli. Umarım korktuğum ağrıları yaşamam ve 1 hafta sonra normale dönerim .. senin kas altımı yapıldı peki.. ben herşeyi konuştum ama dr uma sormadım kas altımı kas üstümü diye. Yada söyledi heyecandan duymadım.. :)

Ameliyat olan arkadaşlar biraz bilgi verirmisiniz.. yoksa bu 2 hafta bana geçmicek
Selam canım bugün 4. Günüm bulaşık makinasını tam dolu değildi bu arada yarım saatte zor topladım dinlene dinlene çok ağrı yaptı ve tansiyonum düştü.... kollarını kesinlikle kaldıramıyosun 90 derece dışında 1 haftaya ne olur bilmem hatırlatırsan çarşamba yazarım

Gece fena geçti şimdi daha iyiyim şükür :)
İyisin demi canım. Nasıl hissediyosun kendini. Ben pazartesi girmştim hatırlarsan bugün 7.günüm ve çok şükür çok iyiyim. 4 gündür giremiyorum takip edemedim, hani ağrıların varsa telaşlanma her gün değişimi hissediyosun bilgilendirmek için yazayım dedim :)

Birde ağırlık kesinlikle kaldırmamak gerek 5 10 kilo yazmışsın sanırım çok fazla dr bana 3 hafta araba kullanma dedi iyi düşün taşın kas altı daha çok ağrı yapıyo benimde kas altı uygunsa dokun kas üstü yaptır az ağrıyla atlatırsın

Çarşamba günü yazıcam sana tekrar canım. Inşallah biran önce iyileşirsin.. tansiyon düşmesi neden oluyor acaba

Çok teşekkür ederim baya ağrım oluyo yani çok gerginim haliyle senin 1 haftaysa ve iyiysen süper bide duş bana çok iyi geldi bugün :) umarım iyi olucaz yeni memişlerimizle ❤

Canım peki 14 gün oldu ameliyat olalı demişin. Şuan nasılsın yani neler yapabiliyorsun hareket kısıtlaman ağrın var mı? Normal rahat hayatına dönebildin mi?
Evet canim su an herseyi yapabiliyorum, ama ben ikinci gunde gayet iyiydim, benim agri esigim yuksek sanirim, agrim olmadi, sadece uzanmak, cekmek gibi seyleri kisitli yaptim ilk hafta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…