Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar bana doktor sacin falan yika ama vucudunu 1 hafta sora yikayablirsin dedi. Herkes 4. Gun dusunu almis niyeki ya

Anladim canm benimde 325. Hem dogal hem buyuk olsun deyince dokusu olmayanlara en uygun cc bu vucuda gore tabi. Kucuk degil eski halini dusun :)
Fazla ısrarcı olup büyük taktırmak istemedim. Sonuçta Dr da en iyisi olmasını istiyor. İnşallah ilerleyen günlerde daha iyi görünür. Bu arada ben bugün kendim oturduğum yerden kalkabiliyorum. 3 ağrı kesici içtim yatana kadar 1 tane daha içerim. Yarın kendini daha iyi hissedeceksin canım. Bu acıların hepsini unutturacak inşallah cicişlerimiz :KK39:

Oyle olucak canim, tecrubeyle sabit soyluyorum, benimde 5. Gun resimlerim var ona bak orda benimde basik, benim 17. Gunum bugun bayaa fark var ilk gunlere gore, Sıkma canını
17 gün olmuş senin canım peki kollarını kullanabiliyor musun rahatça? Ben de yaklaşık ameliyattan 20 gün sonra iş başı yapmam lazım açıkçası tahtaya yazı yazmam lazım derste öğrencilere çaktırmayacak kadar olur muyum sence :))

17 gün olmuş senin canım peki kollarını kullanabiliyor musun rahatça? Ben de yaklaşık ameliyattan 20 gün sonra iş başı yapmam lazım açıkçası tahtaya yazı yazmam lazım derste öğrencilere çaktırmayacak kadar olur muyum sence :))
Tabi tabi 20 gun sonra cok rahat tahtaya yazi yazarsin canim:)

Evet bende ingilizce ogretmeniyim cuma is basi benim cok erken napicam bilmiyorum umarim sorun yasamam

Evet bende ingilizce ogretmeniyim cuma is basi benim cok erken napicam bilmiyorum umarim sorun yasamam
Umarım yaşamasın çok çok çabuk toparlanırsın :) kolay gibi dursa da hiçbir sorunum olmadığı halde kollarımın yazmaktan ağrıdığı günler oluyor benim artık ikinci dönem biraz daha oturduğumuz yerden işleyeceğiz dersleri:)

Umarım yaşamasın çok çok çabuk toparlanırsın :) kolay gibi dursa da hiçbir sorunum olmadığı halde kollarımın yazmaktan ağrıdığı günler oluyor benim artık ikinci dönem biraz daha oturduğumuz yerden işleyeceğiz dersleri:)
Allaaah bende mecburen fotokopilerle idare edicemm . Cogu zaman speaking yaparim. En uygunsuz meslek silikon icin :)

Suan yatiyorum evdeyim . Doktorum 2 gun daha agri cekicegimi soledi. Goguslerim cok gergin kendim kalkamiyorum acidigi icin . Ama doldunlugu yeter . Siz nasil kalkip ikinci gun fotolar cekildiniz diger kizlarrr ne bu guc kuvvet :KK70:
Fazla ısrarcı olup büyük taktırmak istemedim. Sonuçta Dr da en iyisi olmasını istiyor. İnşallah ilerleyen günlerde daha iyi görünür. Bu arada ben bugün kendim oturduğum yerden kalkabiliyorum. 3 ağrı kesici içtim yatana kadar 1 tane daha içerim. Yarın kendini daha iyi hissedeceksin canım. Bu acıların hepsini unutturacak inşallah cicişlerimiz :KK39:
Ya ben senin fotona baktim simdi ve cok begendim. ben de boyle istiyorum. sen buyuk mu istiyodun?? boyun kgnu yazmis miydin cnm? cok spor duruyo bence :) tam benlik

Kızlar kas altı olunca büyük ccler dahamı ufak duruyor.
400 cc üstü ve kas altı olan kimler var bildiğiniz ?
Benim 400cc yuvarlak fasya altı yani kas altı değil kas zari altı. ilk günler basık ve iki meme arası ayrık duruyor. Sonra çok güzel oluyorlar. tecrübeyle sabit:)

X