Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Niye o kadar sürdü canım dikleştirme de mi yapıldı???

K Karpuzcekirdegi25 kas alti mi oldu acaba? eger oyleyse az acimasi harikaa:))) L limette sen de mi kas altiydi?
BEN biz ameliyat olmadım. Kas altınımı olur kas üstümü onuda bilmiyorum. Doktora muayene olma imkanım yoktu . Yurt dışından gidip hem kontrol peşindende ameliyat olacağım . Dokum var benim biraz . Tahminim kas üstü olur .

Mrb arkadaşlar.dun amelitat olali 7gun olmustu ve ben dün cok iyiydim.ilk günden itibaren sol tarafim daha ağrılı ve şişmisti, fakat dün şişlikler gözle görülür halde inmisti.ogleden sonra 15dk spor yaptim evin içinde. Ondan sonra olanlar oldu.goguslerim inanılmaz bir şekilde sismeye ve agrimaya başladı.korkudan doktorumu aradım acaba kapsül mu oldu diye doktorum kaslarini yormussun düzelir dedi ve sabaha kadar doğru düzgün uyumadim.okadar sisti okadar gerrildiki suan ameliyatin ilk günü gibi oldu. Böyle bir şey yaşayan oldu mu aranızda nolur cevap Yazın korkudan ölucem

Vio ne kadar sporcu bi kişiliğin var kuzum bikaç hafta spor yapmasan olmaz mıydı yahu :) doktorunu dinle bol bol dinlen azıcık iyileş slnra yaparsın sporunu da türlü aksiyonları da )

Ben sadece squat yaptım oda sırtım ağrımasın diye göğüs kaslarını çalıştıracak hiçbişey yapmadım çünkü kasları zorlamamal gerekiyor. Sırt ağrımı anında geçirmişti acımda ağrımda olmadı. Ama göğüs kaslarını çalıştırsaydım acımda olurdu illaki çektiğimiz kas ağrısı sonuçta.
Birde hani bikereden bişey olmaz tabiki düzelir ama sürekli olarak kasları çalıştırmak kapsül oluşumunu tetikliyor diye bi yazı okumuştum daha doğrusu protezin etrafını saran kapsülün kalın olmasına sebep oluyormuş emazından 1-2 ay kasları zorlamamak gerekiyormuş.

arzum77 hayırlı olsun cnm maşallah sana. bir kaç gündür yazamadım nasıl oldun

ayy zaman geçmiyor ya okudukça heves eder oldum 1 buçuk ay var daha

1-2 ay kasları zorlamamak gerekiyormuş.
bunları duydukça nasıl yapıcam demekten kendimi alamıyorum.. oğluşum çok minnak ya tam kucak çocuğu 16 aylık daha banyosu uykuya dalışı mama sandalyesine oturup kaldırmak hepsi kucak işi bizde nasıl olacak bilmem hadi gündüz bakıcı gelir yardım eder de akşamları ne olacak 1,5 aydan az kaldı ameliyata

Aaa benimki de 14 aylik ) 2 ay sonra olucam:) ben de kara kara dusunuyorum valla cocuk nolucak diye sen kime oluyosun? detaylar ne kas alti ustu?

Her hastaya doktor kesi yeri için krem veya silikon bant önermez! Durumunuza ve gerekliliğe göre doktorunuz size önerecek veya önermeyecektir. Tavsiyem kendi başınıza hiçbir kremi kullanmamanız. Geçmiş olsun
Offf 4 saatmi beb bi saat diye düşünmüştüm neyse yarın 14.30 da ameliyat yaşayıp görücez bakalım sana ne yapıldı tam olarak ?

Yani bunlar tamamen doktorun tedbir amaçlı söylediği şeyler aslında. Benim henüz 1 ay olmadı ama ağrım sızım olmadığı için düşünmeden herişi yapıyorum. Ama olabildiğince az çalıştırmak gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…