Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Eliff16 Eliff16 Tiramisu35 Tiramisu35 blue_suede blue_suede kızlar teşekkür ederim fikirleriniz için.
Sağ göğsümde öyle 2-3 çukur yer gördüğüm ve protezi çok bariz hissettiğim için (elimle içeri doğru bastırabiliyorum protezi resmen ) dün hemen doktorumu aradım.
Daha 12 gün oldu ödemlerden dolayı diyor. Bi tarafı diğer taraftan daha çok ödemelidir bu durum görüntüyü bozar ama düzelecek dedi. Protezi hissetmem de normalmiş, kasın altına iyice yerleşmeleri biraz Zaman alıyor dedi. (bu arada benim dual plan oldu)
İçimi rahatlattı şimdilik ama yinede takip edeceğim (gerçi zAten gözümün önünde ya istesem de istemesemde göreceğim) ve 1 ay dolunca yine kontrole gideceğim

Hadi bakalım...

Bu arada Arzum bugün ameliyat olacaktı ne yaptı acaba? arzum77 arzum77

Arzum benim de aklıma geldi hayırlı haberlerle gelsin inşallah arzum77 arzum77

Ya sen çöküklük diyince Benim de aklıma takıldı dün iyice inceledim kendimi :)) eğilince bende de çöküklük oluyor sol göğsümün koltukaltına bakan alt tarafında . Hem de 25 krş kadar filan bi çöküklük :/ bir de protez dalgalanması da görülüyor kenarlardan ve üst dekolte tarafından da... araştırıyorum dünden beri hep büyük cclerde görülüyor bu durum büyük dediğim şöyle 600-800 cc gibi.. yani ben derimi kalınlaştırmak için ne yapabilirim ki 2-3 kilo alsam en fazla o da farklı yerimden alırım göğüslerime gitmez ki. Aslında ameliyat olduğum zamana göre kilo aldım zaten o zaman 46 kiloydum şu an 48.5 kiloyum .. bilemiyorum daha ne yapmam lazım 2 ay oldu oturmaya başladı yavaş yavaş sonuçta .. doktorum sağolsun her sorunum olduğunda gel diyor , kontrolüm 2 ay sonra , o zaman 4 aylık olacağım belki düzelme olur diye umut ediyorum , o zamana görsün istiyorum doktorum .. bilemedim nasıl olacak

Ben bu 45 49 kiloları okudukça oha diyorum ne kadar zayıfsınız, ben 72 kg ile çok yapılıyım demek ki. Boyum 172cm
Bana da 325 ve 350 cc takıldı. Benim gözüm alıştı. Daha azı veya daha büyüğü değil ideal bence ve ben doktorla bunun pazarlığını yapmadım hiç onun fikrine güvendim. İlk görüşmemizde 275 maksimum 300 cc diye düşünüyordu ama 3 ay sonra ameliyat tarihimde benim göğüsler daha da bi ufalmıştı (geçen sene bebeğimi emzirdim belki onunla alakalıdır) onun için 325 olur demişti ve öyle de oldu. Şimdi eşime sorsan oha bunlar bayağ büyük oldu diyor
Yani Nasıl görüneceği kişiden kişiye değişiyor. Ben 250 cc takılan bi kız tanıyorum. Sportif bedeni olduğu için şahane duruyor onda mesela.
İçine sinmiyorsa ama ben senin yerinde olsam ikinci bi doktorun fikrini muhakkak alırdım

Alephim sen nasıl 72 kilo olursun canım ya :/ asıl şaşıran ben oldum şu an maaşallah boylusun da ama hiç 72 gibi durmuyorsun göbeğin filan Yok :))

Kızlar ben hâlâ wc ye çıkamadım. zaten sindirim sistemim çok sıkıntılı. hep bi şişlik ve mide rahatsizligim vardı. en çok korktugum şey kabızlıkti.benim gibi olanlar oldu mu ne yaptınız? dun aksamdan beri form cayi içiyorum.bugun sabah da kolonoskopi öncesi verilen haplardan aldım hâlâ bi kipirti yok.balon gibi sistim oluyorum yaa:mad:

Kızlar ben hâlâ wc ye çıkamadım. zaten sindirim sistemim çok sıkıntılı. hep bi şişlik ve mide rahatsizligim vardı. en çok korktugum şey kabızlıkti.benim gibi olanlar oldu mu ne yaptınız? dun aksamdan beri form cayi içiyorum.bugun sabah da kolonoskopi öncesi verilen haplardan aldım hâlâ bi kipirti yok.balon gibi sistim oluyorum yaa:mad:

Hoşaf içsen?

Canim benim bazı yiyecekler beni daha kötü yapıyor. bunlardan biri de kayısı. nohut fasulye mercimek cig sogan sarimsak karabiber vb...birçok şeyi yiyemiyorum.yarin kontrole gidicem eğer ozamana kadar devam ederse lavman isterim napim.biktim yemin ederim bu barsak şişlik sorunundan. gogsume bile care buldum ona yok :)

Canim benim bazı yiyecekler beni daha kötü yapıyor. bunlardan biri de kayısı. nohut fasulye mercimek cig sogan sarimsak karabiber vb...birçok şeyi yiyemiyorum.yarin kontrole gidicem eğer ozamana kadar devam ederse lavman isterim napim.biktim yemin ederim bu barsak şişlik sorunundan. gogsume bile care buldum ona yok :)

Benim aksi olmuştu antibiyotikten kaynaklı hergün bi defa cırcır gibi tuvalete çıktım. Kuru kayısı yiyip üstüne bolcana su iç canım belki yardımcı olur

Ben bu 45 49 kiloları okudukça oha diyorum ne kadar zayıfsınız, ben 72 kg ile çok yapılıyım demek ki. Boyum 172cm
Bana da 325 ve 350 cc takıldı. Benim gözüm alıştı. Daha azı veya daha büyüğü değil ideal bence ve ben doktorla bunun pazarlığını yapmadım hiç onun fikrine güvendim. İlk görüşmemizde 275 maksimum 300 cc diye düşünüyordu ama 3 ay sonra ameliyat tarihimde benim göğüsler daha da bi ufalmıştı (geçen sene bebeğimi emzirdim belki onunla alakalıdır) onun için 325 olur demişti ve öyle de oldu. Şimdi eşime sorsan oha bunlar bayağ büyük oldu diyor
Yani Nasıl görüneceği kişiden kişiye değişiyor. Ben 250 cc takılan bi kız tanıyorum. Sportif bedeni olduğu için şahane duruyor onda mesela.
İçine sinmiyorsa ama ben senin yerinde olsam ikinci bi doktorun fikrini muhakkak alırdım
Benim tiroitler cok hizli :) yoksa bende isterdim biraz kilo alayim :)

12buçuk günlük foto koydum albüme atletli görünüşü. 375 cc zayıf olmama rağmen gövdeden anca bukadar dışarı çıkık duruyor. İnşallah daha küçülmez. Ameliyat öncesi o kadar lömbür lömbür memelere baktım ki şimdi bunlar ufak geliyor.
Canim albumum yok ama benide izlemeye alirmisin

Hic tedirgin olma arkadsim.doktora ne istediğini söyleyip, ben size güveniyorum ne yapilmasi gerektiğini siz daha iyi bilirsiniz de inan doktor olmasi gerekenin en iyisini yapıyor. içini ferah tut. her şey gonlunce olcak merak etme.sen nekadar rahat olur ve bunu doktora yansitirsan doktor da o derece rahat çalışıyor.
Çok haklısın canım baya tedirgindim fakat şimdi sizler sayesinde de rahatladım :) teşekkür ederim, hepimiz için en güzeli olsun :dua:

Doktorum dışında 2 cerrahla daha görüşmüştüm canım 2 gün öncesine kadar çok tedirgindim ama şimdi rahatladım gerçekten fotoğraflara baktıkca cc lerin çokta önemi yok yani kişiden kişiye değişiyor dediğin gibi bugün 275cc gördüm çok çok dolgun duruyordu. Büyüklük kavramı beklentiye göre kişiden kişeye değişiyor. Pazartesi günü bırakıyorum kendimi doktoruma güzel düşünerek güzel olacağına inanıyorum :KK49:

X