Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Konuştum canım anlatmıştım zaten bugün bi görüşme daha yaptık tekrardan dile getirdim ameliyatta deneyeceğim ama 1.58 boy 46 kg birine 325cc takmam ben takamam diyor. Kendisinin geçmişi çalışmış olduğu yerlerden dolayıda başarısına güveniyorum fakat ben cc olayına baya takıldığım için bu endişem. Güvenmekten başka çarem kalmıyor
Canım neden başka çaren kalmıyo?
Başka dr larla görüş, o dr a yaptımak zorundamısın?
İçine sinmesi en önemli şey, hadi diyince beğenmedim yenisini takalım gibi bi durum yokki, maddi manevi sıkıntı çekiyosun sonuçta, o sıkıntılara değmeli bence

Denizlideyim canım pazartesi günü olacak ameliyatım. Başarısına güvendiğim bir doktor olduğu için seçimimi kendisinden yana kullandım. Hakan Güney yıllardır onepte çalışmış bir cerrah ama işte bu boyda kiloda birine 325 300 yapamam demesi bu ısrarcılığı endişelendirdi. Hani insanda çok mu küçük olur endişesi oluyor işte.

Aramızda 3 cm var ve bana 325 cc takıldı daha da büyük olabilirdi bence . Ama benim göğüs kafesim geniş . Güvendiğin bir doktorsa vardır bir bildiği

Ya acaba büyük takınca zorlanıyorda bundam tedirgin mi oluyorlar anlamıyorum ki bana 400bile olmuş. Bende 49 kiloyum. Göğüs altım 75cm yani genişte değil. Tabi 400 hoş durmamış 375 takmış. Ama takmış sonuçta.

Canım neden başka çaren kalmıyo?
Başka dr larla görüş, o dr a yaptımak zorundamısın?
İçine sinmesi en önemli şey, hadi diyince beğenmedim yenisini takalım gibi bi durum yokki, maddi manevi sıkıntı çekiyosun sonuçta, o sıkıntılara değmeli bence
Canım görüşmüştüm zaten 2tane cerrahla, en fazla 300cc demişti biri. Sana üstü olmaz diyo yani tecrübesinden dolayı güvenmek istiyorum canım işte bende bir bildiği var herhalde diyorum

Canım görüşmüştüm zaten 2tane cerrahla, en fazla 300cc demişti biri. Sana üstü olmaz diyo yani tecrübesinden dolayı güvenmek istiyorum canım işte bende bir bildiği var herhalde diyorum
Tamam o zaman canım ben sadece tek dr la görüştün sandım, hepsi aynı şeyi diyosa doğrudur.
Demekki ölçülerine, deri yapına, dokuna, göğüs kafesine uyabilicek o

Aramızda 3 cm var ve bana 325 cc takıldı daha da büyük olabilirdi bence . Ama benim göğüs kafesim geniş . Güvendiğin bir doktorsa vardır bir bildiği
Çok fazla üsteledim sanki bugünkü konuşmamızda. Yani siz daha iyi bilirsiniz dediğimde, sen bilmediğin için bu kadar ısrar ediyosun olabilecek olanı takıcam zaten dedi. O anda kitliyor işte beni ondan iyi bilecek değilim ya diyorum.
Bilmiyorum anlam veremedim ki blue_suede blue_suede

Konuştum canım anlatmıştım zaten bugün bi görüşme daha yaptık tekrardan dile getirdim ameliyatta deneyeceğim ama 1.58 boy 46 kg birine 325cc takmam ben takamam diyor. Kendisinin geçmişi çalışmış olduğu yerlerden dolayıda başarısına güveniyorum fakat ben cc olayına baya takıldığım için bu endişem. Güvenmekten başka çarem kalmıyor
1.68 boyum 45 kiloyum 350 cc takariz diyen doktorda oldu ama tercih ettigim doktor 325 cc takti... Cclere cok guvenme rakamin buyuk olmasi sende buyuk durcagi anlamina gelmiyor. Ben oglan cocugu olmama ragmen bile 325 buyuk duruyor bende.

1.68 boyum 45 kiloyum 350 cc takariz diyen doktorda oldu ama tercih ettigim doktor 325 cc takti... Cclere cok guvenme rakamin buyuk olmasi sende buyuk durcagi anlamina gelmiyor. Ben oglan cocugu olmama ragmen bile 325 buyuk duruyor bende.
Katiliyorum cc lere cok guvenmemek lazim, 300 cc birinde kucuk baska birinde buyuk duruyo. Bunuda belirleyen kisinin yapisi tamamen

Canım merhaba bende yaklaşık senin kilondayım hiç dokum yoktu. Doktora en fazla ne kadar sığarsa onu koyun dedim 325 koymuş. Başta gergin büyüktü. Şimdi ödem indikten sonra normal gelmeye başladı. Yani fiziğime göre hoş gözüküyor ama yine de 300 den aşağısını yaptırma bence canım
Kusura bakma canım seninkini atlamışım şimdi farkettim :s bende o şekilde düşünüyordum ama doktorun var demekki bildiği. Yaşayıp göreceğim umarım herşey güzel olucak :)

Kusura bakma canım seninkini atlamışım şimdi farkettim :s bende o şekilde düşünüyordum ama doktorun var demekki bildiği. Yaşayıp göreceğim umarım herşey güzel olucak :)
Hic tedirgin olma arkadsim.doktora ne istediğini söyleyip, ben size güveniyorum ne yapilmasi gerektiğini siz daha iyi bilirsiniz de inan doktor olmasi gerekenin en iyisini yapıyor. içini ferah tut. her şey gonlunce olcak merak etme.sen nekadar rahat olur ve bunu doktora yansitirsan doktor da o derece rahat çalışıyor.

Ya acaba büyük takınca zorlanıyorda bundam tedirgin mi oluyorlar anlamıyorum ki bana 400bile olmuş. Bende 49 kiloyum. Göğüs altım 75cm yani genişte değil. Tabi 400 hoş durmamış 375 takmış. Ama takmış sonuçta.
Hayir zorlanma degil ama icerde sıkıstıktan sonra doktor onu takmazki zaten. Icerde eciş bücüs olucak yani koltuk altina tasar. Benimde gogus altim 71cm 350 koltuk altima hafif gelmis doktorun hosuna gitmemis 325 koymus yani

kızlar yaa bugün noldu biliyomusunuz:kızgın:geçen hafta işyerinde sağlık taraması vardı röntgen falan bugün sonuçlar gelmiş.sekreter kız dedi abla seninkinde şöyle bişey yazıyo önemli bişey olmasın diye de(her iki meme lojunda proteze ait homojen opasite mevcuttur.):olamaz:bende aa ne ki o bi fotokopi alayaım sorarım tanıdık bi doktor var dedim:KK70:kime ne sorcaksam:KK70::KK70:
Istemsizce 3.4 kere okuyup kahkaha attımmmmm:KK70: :KK70: o kızı uzaklastir ordan karismasın herseye :KK70:

Merhabalar ben foruma yeni üye oldum 3 ay sonra bende ameliyat olacagım gün aldım boyum 165 kilom 52 doktorum 300 cc nin ideal olacagını soyledi kas altı yapılacak sizce damla mı yuvarlak mı karar veremedım hangısı daha dogal duruyor ve ameliyat sonrası iyilesme süreci nasıl çalışıyorum çünkü kaç güne işe dönebilirim

Merhabalar ben foruma yeni üye oldum 3 ay sonra bende ameliyat olacagım gün aldım boyum 165 kilom 52 doktorum 300 cc nin ideal olacagını soyledi kas altı yapılacak sizce damla mı yuvarlak mı karar veremedım hangısı daha dogal duruyor ve ameliyat sonrası iyilesme süreci nasıl çalışıyorum çünkü kaç güne işe dönebilirim
hoşgeldin cnm.. bende olmadım henüz nasipse ocak ayında olacağım. damla daha doğal duruyor ama dekolte severler yuvarlak tercih ediyor burdaki yorumlar ve dr açıklamaları hep bu yönde.. ameliyat sonrası 3 gün sonra işe dönende var 1 hafta sonra da dönen var biraz kişiye ve ağrı durumuna tabiki ameliyat kesi yeri gibi detaylara da bağlı bu durum..

bencede:KK70: yaa akşam eşime anlattım ya biz herkesten gizli saklı halletik diye sevinirken olana bak dedi gülüştük:KK70:
gerçekten ilginç bir durum olmuş kimin aklına gelir dimi iş yeri sağlık taramasında çıkacak :KK70::KK70:
sekreter kızımız biraz cin olaymış çakarmış ama Allahtan anlam verememiş :KK70::KK70:

X