Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Çıktım kontrolden. Sporcu sütyenine geçebilirsin dedi doktor hızlı bi iyileşme var dedi şaşırdı kollarımı havaya bile kaldırabiliyorum. Bamdajıda çıkardı. Henüz biraz şişlik var ama silikon yerini yapmış:) ama bu sütyeni nasıl alıcam onu sormadım. Daha bedenimi bilmiyorum sımsıkı tutsun dedi ama m bile giyemeyebilirim. Bilemedim ben onu
O maşallah :nazar:
Ben Ve birçok arkadaş Ay yıldızın ameliyat sonrası kullanılan sporcu sütyenini kullandık Ve memnun kaldık. Aklında olsun :KK66:
Bak bu linktede paylaştım,bir göz at :KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asi-gerekenler-sigara-alkol-kullanimi.585894/
Ay yıldızın sitesinden bu bahsettiğim sütyeni bulup sipariş verebilirsin. Nasıl beden aşınacağımda yazıyor zaten,ona göre sipariş ver gelsin. Eğer yakınlarında mağazası yoksa :KK66:
http://www.ayyildiz.com.tr/estetik-operasyon-sonrasi-sutyeni-sutyen

Çıktım kontrolden. Sporcu sütyenine geçebilirsin dedi doktor hızlı bi iyileşme var dedi şaşırdı kollarımı havaya bile kaldırabiliyorum. Bamdajıda çıkardı. Henüz biraz şişlik var ama silikon yerini yapmış:) ama bu sütyeni nasıl alıcam onu sormadım. Daha bedenimi bilmiyorum sımsıkı tutsun dedi ama m bile giyemeyebilirim. Bilemedim ben onu

Ben pentiden aldım canım pedli sporcu sütyeni var Hem de göğüs ucunu da belli etmiyor bedeni var s-m-l olarak benim sırtım geniş olduğu için m-l olanı kullanıyorum Cup olarak sorun olmuyor zaten ve hiç Yok gibi göğüsleri de sıkmıyor tavsiye ederim :KK66:

Ben Ve birçok arkadaş Ay yıldızın ameliyat sonrası kullanılan sporcu sütyenini kullandık Ve memnun kaldık. Aklında olsun :KK66:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asi-gerekenler-sigara-alkol-kullanimi.585894/
Ay yıldızın sitesinden bu bahsettiğim sütyeni bulup sipariş verebilirsin. Nasıl beden aşınacağımda yazıyor zaten,ona göre sipariş ver gelsin. Eğer yakınlarında mağazası yoksa :KK66:

bu sütyeni denemiştim inanılmaz rahattı yok gibiydi resmen :KK66: yalnız gögüs uçlarım belli oluyor diye ayyıldızdan pedli baska bi sporcu sutyeni almıstım mecburen.. ama onun kadar rahat degildi.. blue_suede blue_suede

bu sütyeni denemiştim inanılmaz rahattı yok gibiydi resmen :KK66: yalnız gögüs uçlarım belli oluyor diye ayyıldızdan pedli baska bi sporcu sutyeni almıstım mecburen.. ama onun kadar rahat degildi.. blue_suede blue_suede

Bu sütyenin özelliği ameliyat sonrası rahat kullanılması zaten. Ama evet göğüs ucu belli olabiliyor. Gerçi kışın pek kıyafetlerden belli olmaz ama.. Olmadı göğüs ucu pedler yada silikon bantlar var,onlar kullanılabilir :KK66:

Bu sütyenin özelliği ameliyat sonrası rahat kullanılması zaten. Ama evet göğüs ucu belli olabiliyor. Gerçi kışın pek kıyafetlerden belli olmaz ama.. Olmadı göğüs ucu pedler yada silikon bantlar var,onlar kullanılabilir :KK66:
Arzumcum ben üstüne kazak tutmuştum yine de belli oluyordu pedlerden koyuncada pedler sanki kocaman bi meme ucu gibi duruodu :KK22::-):-)benimkilerin maşallahı var , Cyndyrella Cyndyrella beni anlayabilir aynı sorunu yaşıosa cünkü çıplak gördüğüm fotoda onunkiyle cok benziodu gögüs uçlarımız:KK54::KK19:

Arzumcum ben üstüne kazak tutmuştum yine de belli oluyordu pedlerden koyuncada pedler sanki kocaman bi meme ucu gibi duruodu :KK22::-):-)benimkilerin maşallahı var , Cyndyrella Cyndyrella beni anlayabilir aynı sorunu yaşıosa cünkü çıplak gördüğüm fotoda onunkiyle cok benziodu gögüs uçlarımız:KK54::KK19:
Anlamaz mıyım Missezgi Missezgi . Destekli sütyenleri attım ama şimdi de uçları kamufle etmek zor oluyor. Herşeyi delip çıkıyorlar :KK66:

Missezgi Missezgi arzum77 arzum77 Larimar Larimar Tiramisu35 Tiramisu35
Nbb nin sporcu sütyeninden 2 tane aldım canlarım. Düz dümdüz bişey çok rahat görünüyordu diğerleri çok sıkı duruyordu. İnternetten aldım gelsin olmazsa mecbur çıkıp kendim bakıcam.
Göğüs ölçüm alttan 75 üstten 92 çıktı. C cupa tekabül ediyormuş alta oranla.
Alt 78den yukarı olunca C cup olmak için üstün 93ten yukarı olması gerekiyormuş. 75ve aşağısında da 91 den yukarısı C cup oluormuş onlara baktım:) inşallah küçülmez :) çok mutlu oldum. Ama şuan o kadar şekilsiz ki töbe bismillah sanki içerde silikon değilde kulpsuz fincan var:)

Doktor ameliyat sonrası taktığı korse için "bu baya küçük oluyor sana artık ondan canın acıyor"dedi. Sporcu sütyeni için toparlayıcı dursun göğsü sabit tutsun yeter çok sıkmasın bunun gibi dedi. Bende ona göre bişey seçtim.

Resmen resim yüklemeye doyamadım :KK200: hanımlar merhaba tekrardan bugün ilk defa sporcu atleti giydim gündüz dışarı çıkarken de size resim çektim fikir olur sizlerde beni izlemeye alırsanız butun resimlerimi görebilirsiniz yorumlarınızı bekliyorum :eek:
Ay bende görmek istiyorum . İzlemeye alıyorum seni

Nbb nin sporcu sütyeninden 2 tane aldım canlarım. Düz dümdüz bişey çok rahat görünüyordu diğerleri çok sıkı duruyordu. İnternetten aldım gelsin olmazsa mecbur çıkıp kendim bakıcam.
Alt 78den yukarı olunca C cup olmak için üstün 93ten yukarı olması gerekiyormuş. 75ve aşağısında da 91 den yukarısı C cup oluormuş onlara baktım:) inşallah küçülmez :) çok mutlu oldum. Ama şuan o kadar şekilsiz ki töbe bismillah sanki içerde silikon değilde kulpsuz fincan var:)

Bir c Cup daha :halay: şişlikler 2 cm olsa yine c Cup oluyorsun.. sütyenleri merak ettim inşallah rahat edersin :KK66: ilk başlarda hep öyle görünüyor ama sonradan çok çook güzelleşecek :))

kulpsuz fincan nedir yahu :KK70::KK70: sabah sabah çok güldüm allah iyiliğini versin senin blue :KK48: c cup olmana sevndim zamanla herkes gibi sende tadına varacaksın ilk başta şekilsiz olduğunu ama zamanla oturduğunu tüm ameliyat olanlar ve drlar söylüyor zaten.. ay çok heyecan yaptım sağlıkla bi olaydım bende :mad:

Kizlar gunaydin, ameliyatim yarin nasi gunler bu kadar cabuk gecti anlamadim:)
Birazdan tahlillerimi vermeye gidicem.
Hepinizin sans dileklerine ihtiyacim var:) insallah bende hepiniz gibi sorunsuz bi sekilde atlatirim❤️
sağlıkla bir an önce ol cnm ameliyatını heyecan doruktadır şimdi sende :KK19:

Kizlar gunaydin, ameliyatim yarin nasi gunler bu kadar cabuk gecti anlamadim:)
Birazdan tahlillerimi vermeye gidicem.
Hepinizin sans dileklerine ihtiyacim var:) insallah bende hepiniz gibi sorunsuz bi sekilde atlatirim❤️
Sağlıkla ol çık ameliyatını inşallah. Gönlüne göre olsun.

Larimar Larimar Tiramisu35 Tiramisu35
Bütün göğse his gelmişti ama tekrardan his gitti sol göğüste olmamasını anlarımda gelip gitmesi normal mi bilemedim. Soranlara "ceeeeee" demek istiyorum inşallah küçülmez:))) korsem küçükmüş zaten biran önce sütyenler gelsede rahat etsem ikidebir kopça açıp duruyorum:KK70:
Kollarımı kaldırabildiğim için mutlu olacağım günlerde olacakmış demekki:)

Bütün göğse his gelmişti ama tekrardan his gitti sol göğüste olmamasını anlarımda gelip gitmesi normal mi bilemedim. Soranlara "ceeeeee" demek istiyorum inşallah küçülmez:))) korsem küçükmüş zaten biran önce sütyenler gelsede rahat etsem ikidebir kopça açıp duruyorum:KK70:

Daha çok erken süreç canım tam oturmadı ya gelip gitmesi normal mi bilmiyorum ama his kaybı olması çok normal. Maaşallah de kız kaşı poponu hemen nazar değmesin :KK66: en güzeli sütyensiz dolaşmak ama çok kalın giyinmek Lazım hep belli oluyor uçları benimkinin :)

Kız nazar edecen kendine maşallah de maşallah.. his kaybı bencede normaldir ameliyat oldum ben rahimden 2007 de düşün dikiş yerimi 5 sene hissetmedim dr çok normal demişti bence de normaldir his kaybı..

X