Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Selam canım. Ben doktoruma sordum durduk yere imkansız diyor. Bunun tek bir sebebi olabilirmiş o da ameliyatta delinmiş zamanla dokudan ayrılmış olabilirmiş. Sağlık konularında özel avukatlar var malpraktis davaları avukatları var. Seninki bu alanda görülecek bir dava. Hatta bu avukatlar tıp dr larından oluşuyor çoğu. Derdini anlatmak zor olmaz. Burda ben firmayı suçlayamıyorum ne kadar masum görünsede dr kaynaklı olma ihtimali yüksek. Defolu mal uzun süre dayanmaz. Ama rüptüre edildiyse dr tarafından vücut onu bu kadar süre sarmaya kapatmaya çalışır, kapsülle kapatır falan. Ama bir yere kadar. Bence bir malpraktik avukat bul. Yönlendirsin seni. Bende hemşireyim, bu tür davalarda mutlaka haklı çıkıyorsun gerçekten dışardan bir delici cisim girmediyse, zaten bu da anlaşılır cildinden. Hukuk hasta tarafında duruyor emin ol. Acil şifalar dilerim.
Canim doktor kaynakli olsa 3 yil sonra gosterirmi kendini 3 yildir bir sorun yoktu benim icin birde bunu sorsaniz doktora ben baska bir doktaradami gidip sorsam doktorumun ismini bile verip kotulemiyorum onun hatasida olabilirmi acaba :KK43:

Canim doktor kaynakli olsa 3 yil sonra gosterirmi kendini 3 yildir bir sorun yoktu benim icin birde bunu sorsaniz doktora ben baska bir doktaradami gidip sorsam doktorumun ismini bile verip kotulemiyorum onun hatasida olabilirmi acaba :KK43:
Yani başka bir ihtimal çok düşük. Dr kaynaklı olma ihtimali yüksek. Eşimde dr benim. Dr kötülemek istemem. İstersen mua. Ol başka dr lara. Onlarda ihtimaller içine yüksek oranda dr un ameliyattaki bir hatasını koyacaklar.

Kızlar benim bugun 20.günüm ve sol gögsümde sanki içinde oynama oluyo gibi sizdede oluyomu?

Canım çok geçmiş olsun hayatta olmaz olmaz diye bişey yok rabbim daha kötüsünden korusun burda firma ürünün arkasında durmalı senin maddi hrm manevi sıkıntını gidermeli.

Canım çok geçmiş olsun hayatta olmaz olmaz diye bişey yok rabbim daha kötüsünden korusun burda firma ürünün arkasında durmalı senin maddi hrm manevi sıkıntını gidermeli.
Cnm cok tesekurler pisikolojim altust yeminle memelerime bakip sinirden agliyorum cikartiyorum takmiycam desem iki sonuk meme kalacak elime cunku 3 senedir takili meme ona gore sekil aldi kafamda ellibin sorun var birde tabiki isin maliyet derdi var esimi ikna edene kadar cok ugrasmisdim simdi surekli soyleniyor taktirma demisdim ben sana diye off :KK43:

Cnm cok tesekurler pisikolojim altust yeminle memelerime bakip sinirden agliyorum cikartiyorum takmiycam desem iki sonuk meme kalacak elime cunku 3 senedir takili meme ona gore sekil aldi kafamda ellibin sorun var birde tabiki isin maliyet derdi var esimi ikna edene kadar cok ugrasmisdim simdi surekli soyleniyor taktirma demisdim ben sana diye off :KK43:
Can'ım başka dr lara da Bi görün derim.

Birazda gülelim :KK70:
Büyük meme iyidir :p
IMG_4209.JPG

Canım başka dr a görün. Dr firmaya rapor etsin durumu, kullanıcı hatası bir tek sivri cisim sokmakla olur silikona. Onu belgeleyip firmadan yeni silikonları alsın. Dr u dava edecekse firma etsin madem malına güveniyor. Kendi dr un kurcalamaz olayı çünkü kendi suçlu çıkabilir.

Bir de özelden yaz bari dr unu merak ettim. Ben izmirdeki bi çok dr u iyi tanırım.

Cyndyrella Cyndyrella hilkad hilkad Kizlar valla banada album oluşturttuz valla meger basitmiş bunu daha önce hamile iken niye beceremedim yanii neyse tamammı huuu sakın bide şınav çek demeyin
Canim oyle aile albumu digil :KK12:neden ameliyat olmak istiyorsan o bolgenin resmini koycaksin yani gogusse gogus karın ise karın ameliyat olmussanda sonraki halini olmamissan onceki halini anlatabiliyorrrrmuyum :kahve:

Canim oyle aile albumu digil :KK12:neden ameliyat olmak istiyorsan o bolgenin resmini koycaksin yani gogusse gogus karın ise karın ameliyat olmussanda sonraki halini olmamissan onceki halini anlatabiliyorrrrmuyum :kahve:
Valla aile albümünü eklemek kolay,başka bir ailenin yada kişinin fotolarını eklemek mümkün. Nerden anlayacağız kendisine ait olup olmadığını degilmi :))) :KK66:
Ameliyat fotosu bulup ekleyeninde gördük sitede,kendine ait olmayan... Başka kişinin fotolarını bulup yükleyen !
Foto görmek isteyen kişilerden anlayış bekliyoruz degilmi :KK66: :KK52:

X