Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ne kadar saçma ya düşülmesi gerekiodu muayene ücretini yani benim araştırdığım ya da duyduğum bütün doktorlar düşüolardı ama kafana yatan bi doktor olunca paraya acımamak lazım içinde de kalmasın en azından

yok canım tahlil günü haldun hocayı görmedim ben hiç.ameliyattaydı zaten.perşembe günü hastaneye gittim.ctesi görüşmeye.salı da ameliyat oldum.
Bende 8i çarşamba günü tahlile gidicem de çıkışında haldun hocaya uğricam belki o zaman son konuşmayı yaparız gerçi 2 kere görüştüm ama yetmio sanırım bana ayıp olmasa her gün giderim yanına

bana verdiler hatta aynı gün başka dr yede oldum orada ön görüşme yapıldı Naci bey meme büyütmede iyi dr yapan hastaları burada eskiiden çok aktifti herkes sürecini tamamlayınca çekildi karar verirsen zaten o ücreti düşüyor ameliyat parasından dediğim gibi şansını zorla ataşehirdeki hastaneden almaya çalış beleş görüşmeyi :)))

Gulemedim bak kaslarim agiriyor sen minnosa direk tencere koy abla

çarşamba günleri muayenehanede oluyo ya belki o gün çağırır.hhahhahahah benim de arada çaya kahveye gidesim geliyo

Ha anladım., Estetica Ataşehir'de mi ???

hafızayı kurcaladım şimdi şöyle bir yol izlemiştim ara asitanını bayan vardı o dönem kısa boylu ona deki evime orası çok yakın orda görüşme ayarlayabilirimsiniz bana veren asistanı idi randevuyu hastane karışmıyor

kışın daha iyi canım hem saklaması açısından

"Problemsiz silikonlu göğüs doğalından çok daha güzeldir, kimse çıkartmak istemez." Dr. Muzaffer Çelik

Bu da günün sözü olsun. :

Beni izlemeye alabilirmisin? Ferruh beyin bikaç sonucunu görmek istiyorum teşekkürler şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…