Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Masallah balim masallah :) agrin sızın v.s oluyormu normal syttene ne zaman geciceksn
saol canım.çok uzun süre ayakta kalırsam kasılma gibi gerilme gibi bi his oluyo.diyorum memelerim yoruldu 5 dk fln uzanıyorum hemen.arada da böyle 2 3 saniyelik fln batmalar oluo ama dikiş yerlerimde diil.cuma günü 1 ay kontrolüm var bakalım ne dicek.bana pek çıkartacakmış gibi gelmiyo sütyeni.sanki hala ayrıklar.

Sıkı tut Betüş. Kolay kolay bişii olmaz dikişlere korkma.

Betüş maşallah diosa kesinlikle çok güzel olmuştur :) bende izlemeye aldım ama bende görmek istiorum o maşallah dedikleri yavruları

Sıkı tut Betüş. Kolay kolay bişii olmaz dikişlere korkma.
Tutuyorum abla avucluyorum ya ilk hastanede gununde hemsireler kaldirdi beni yuruycez hadi dediler kalktim ayaga hayir hayir durun durun asagiya dusecekler tutalim demistim hemsireler gulmekten cevap veremedi onlar gulunce demekki dedim sacmaliyosun betus sus

Ayy karnıma ağrı girdi gülmekten. Nasıl bir duygu betüş? Onların varlığını hissetmek?

Acaba hep oyle olucakmi kasilma gerilme hissin? Ay kız seninki benim gozumde yapisik ust usteler ya benimkiler biri anyada biri konyada aradan tır geçer

Ayy karnıma ağrı girdi gülmekten. Nasıl bir duygu betüş? Onların varlığını hissetmek?
Hala bile oyle evde tutuyorum yani dusmesin diye. Valla ablacim inanki cok acayip bisey gergin hala kaya gbi koltuk altlarima dogru şiş tam anlayamadim biseyler acikcasi ama varligi agirlik biraz acikcasi ciddi ciddi tas koymuslar sanki bide konusurk3n iste hala nefesimi kesiyor henuz alisamadik birbirimize

Sigara içiyor musun?

Acaba hep oyle olucakmi kasilma gerilme hissin? Ay kız seninki benim gozumde yapisik ust usteler ya benimkiler biri anyada biri konyada aradan tır geçer
dikişler iyileştikçe o his de azalıo önceleri daha fazlaydı.benim de öyleydi merak etme.elimi koyduğum zaman 2 memenin arasına 4 parmağım çok rahat yerleşiyodu

dikişler iyileştikçe o his de azalıo önceleri daha fazlaydı.benim de öyleydi merak etme.elimi koyduğum zaman 2 memenin arasına 4 parmağım çok rahat yerleşiyodu
Hislerin nasil ? Ben sol tarafi hissediyorum ama sağ tarafin ucunu hissetmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…