Meme buyutme ameliyatima az kaldi, tecrubelerimizi paylasalim

eliz02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2022
21
5
35
Merhaba kizlar,

21 Aralikta meme buyutme ameliyati olacagim. Yurt disindan geliyorum ve ameliyat mersinde olacak. Doktorumun kullandigi markalar motiva, mentor ve polytech.
Simdilik motiva dusunuyorum, yuvarlak veya ergonomix. Neden motiva diye sorarsaniz simdilik icime sinen o oldu ama emin degilim. Protezide gormedim henuz. Mersine gidince gorup karar verecegim. Tavsiye veya tecrubeleriniz varsa paylasirsaniz sevinirim bu konuda. Bir yandanda mentorun sertifikali olmasi kafami karistiriyor.

Boyum 1.68, kilom 51. Goguslerim dolgun olsun istiyorum ama kenarlardanda tasmasin. Top gibide durmasin veya insanlar baktiginda ilk gordukleri goguslerim olmasin kac cc gider bana onunla ilgilide henuz bir fikrim yok. Mersine gidip doktorla gorusmeden isim zor gibi, gorusmede ameliyattan bir gun once olacak. Benimle ayni boy ve kiloda olupta ameliyat olanlar varsa lutfenn yazin

Merak edenler olursa ameliyattan sonraki sureci birebir yazabilirim

Merhaba ben de mersindeyim 14 kasımda ameliyat oldum hangi doktora olmayı düşünüyorsunuz? Ben motiva damla model taktırdım

Merhaba ben de mersindeyim 14 kasımda ameliyat oldum hangi doktora olmayı düşünüyorsunuz? Ben motiva damla model taktırdım

Ben doktor vasfi celikte olacagim. Siz kimde oldunuz? Yeniymis sizinkide iyi gecmistir umarim hersey. Kac cc taktirdiniz? Memnunmusunuz cok heyecanliyim ya. Abarti olsun istemiyorum ama sonradan keske biraz daha buyuk olsaymista demek istemiyorum

Ben doktor vasfi celikte olacagim. Siz kimde oldunuz? Yeniymis sizinkide iyi gecmistir umarim hersey. Kac cc taktirdiniz? Memnunmusunuz cok heyecanliyim ya. Abarti olsun istemiyorum ama sonradan keske biraz daha buyuk olsaymista demek istemiyorum
Ben de tam olarak öyleydim benim hiç dokum yoktu dümdüzdüm ve küçük meme istiyordum açıkçası doktorum 365 cc koymuş ameliyatta şu anda görüntüsü güzel geliyor gözüme hani 13-14 yaşında yeni yeni çıktığı zamanlar olur ya aynı öyle duruyor ben medical parkta necmettin tütüncüye oldum vasfi beyle de görüşmüştüm ama necmettin hoca daha çok içime sindi. İlk 3 gün öldüm sandım açıkçası benim narkoz etkisinden sanırım sürekli kusma şikayetim oldu öyle olunca da çok zorlandım şu anda iyiyim ve görüntüsünden de memnunum sadece biraz sırtım ağrıyor

Peki vasfi beyi degilde necmettin beyi secme sebebiniz ne oldu? Ben bire bir gorusemedigim icin hic bi doktorla internetten arastirabildigim kadariyla karar verdim. Eger soylemek isterseniz maliyeti nekadar oldu size?

Merhaba, hayırlı olsun şimdiden bende 30 kasımda ameliyat oldum mentor takıldı bana umarım çok memnun kalırsın

Merhaba, kac cc taktirdin? Memnunmusun agrilarin azalmistir insallah
ben 1.63 boyunda 48 kiloyum göğüs kafesimde çok darmış 250-275 cc mentor yüksek profil konuşmuştuk zaten doktorumla, 275 cc sığmadığı için 250 cc kas altı takmış. Ameliyat gününü saymadığımız için bugün 6. günüm kişiden kişiye göre bu ağrılar değişiyormuş bende bu forumda bu şekilde çok yorum okudum. 1 gece hastanede yattım ve dren takıldı beni en çok zorlayan kanamam fazla olduğu için drenlerimin 5 gün boyunca kalmasıydı, dün drenler çekildikten sonra çok daha fazla rahatladım doktorum kanama kapsül ödemin daha fazla oluşması gibi risklerden ötürü her ameliyatta dren taktığını söyledi ( bu konuda her doktorun yöntemi farklı sanırım :) ) ilk gün hastanede zaten hemşireler sürekli iğne vurdukları için rahat geçiyor ertesi gün eve gelip yattığım yerden kalkamayınca ameliyat olduğumu anladım diyebilirim :) sürekli sırt üstü yattığımız için sırt ve bel ağrısı da kaçınılmaz oluyor, fakat evde de ilaçları da kullandığım sürece dayanılmayacak bir ağrı yaşamadım. 3. günümden sonra kollarımın hareketleri daha rahat olmaya başladı kapı kollarını kendim açabilmeye tuvalete kendim gidebilmeye başladım masabaşı çalıştığım için bugün home office olarak iş başı yaptım kendi günlük işlerimi kendim görebiliyorum yavaşta olsa , zorlamıyorum çünkü iyileşme sürecini kötü etkilemek istemiyorum her geçen gün hatta her geçen saat daha da kolaylaşıyor birkaç gün kendimizi sıktıktan sonra bence çok zor bir operasyon değil umarım senin de çok çabuk ağrısız sızısız güzel geçer sürecin :)

Evet cogu kisi surecten bu sekilde bahsetmis forumda, hazirlikliyim artik en kotusunu dusunursem daha kotu olamaz demi beni en cok dusunduren sey cok buyuk olmasin derken sonunda kucuk yapmisim pismanligini yasamak istemiyorum. Insallah dogru cc yi secerim. Boyum 1.68 kilom 50. Orneklere baktigimda 250 cc ile dolgun gogusleri olanda var 400 cc ilede. O yuzden kafam cok karisik acikcasi

Bende dün gittim ölçüm için..boyun 1.64 kilo 50 ..bende doktorla ilk görüşmede büyük istemediğimi vücuduma uyan doğal görüntü istediğimi söylemiştim..dün ölçümden sonra doktor 340 yada 360 takmayı düşünüyorum amelyat esnasında deneyeceğim dedi..Benim aklımda en fazla 325 vardı ama hocam büyük olmaz mı dedim..sen bana güven 360. Üstü olmaz ama 300 de koymam dedi..bakalım sonuç nasıl olacak çok merak ediyorum..biran önce bitse iyileşsem diye sabırsızlanıyorum hepimize kolay geçen bir süreç dilerim

Selamm
Müthiş bir his kesinlikle içinde şüphe olmadan girmeni öneririm. Ben mesela doktor araştırması yaparken sadece body çalışan bir doktor olmasına dikkat etmiştim. Ne bileyim bana burun yapan kulak yapan doktor uzmanlığı body de mantıklı gelmiyor (el pratiği benim için önemli ). İstanbuldan Ankaradan falan da araştırma yapmanı öneririmmm

Bencede kesinlikle doktoru dinlemelisin. Yani okuduklarimi goz onunde bulunarak bende doktorun tavsiye edecegi en yuksek cc yi secicem galiba ameliyat tarihin belli mi?

Aynen dogru soyluyosun. Ben ilk basta istanbul ve antalyadanda doktor arastirdim. 15 ayri doktorla gorustum. Icime sinen 2 doktor oldu, biri istanbuldaydi biride mersinde. Ailemde mersinde yasadigi icin sonuc olarak orayi sectim. Birebir gorusemedigim icin biraz tedirgindim basta ama ailemde arastirdi doktoru mersinin en iyisi dediler o yuzden gonul rahatligiyla gidecegim bakalim siz ameliyati oldunuz anladigim kadariyla. Nasilsiniz simdi ? Sorunsuz ve istedigin gibi olmustur umarim

Bencede kesinlikle doktoru dinlemelisin. Yani okuduklarimi goz onunde bulunarak bende doktorun tavsiye edecegi en yuksek cc yi secicem galiba ameliyat tarihin belli mi?
En son öyle ayrıldık deneyip bakacak artık hangisi olursa..ben çok gitgeller yaşadım olsam mı olmasam mı diye..doktorumun 4 yıl önce taktığı protezleri canlı görüp dokununca tmm dedim kesin oluyorum

En son öyle ayrıldık deneyip bakacak artık hangisi olursa..ben çok gitgeller yaşadım olsam mı olmasam mı diye..doktorumun 4 yıl önce taktığı protezleri canlı görüp dokununca tmm dedim kesin oluyorum
Aa aramizda cok gun farki yokmus. Olunca haberdar et beni lutfenn merak ederim ben hep dusunurdum ama 2 dogumdan sonra artik beklicek halim kalmadi acikcasi zaten kucuklerdi iyice yok oldular

İlk birkaç gün gerçekten ağrısı bitirdi beni hatta çıkartmayı falan düşündüm bu ne diye ama sonrasında ağrılar geçtikçe ve aynada memişlerimi gördükçe hepsi geçti

Aa aramizda cok gun farki yokmus. Olunca haberdar et beni lutfenn merak ederim ben hep dusunurdum ama 2 dogumdan sonra artik beklicek halim kalmadi acikcasi zaten kucuklerdi iyice yok oldular
Sizin ne zaman haberleşelim inşaAllah destekleşiriz sizin yine 2 tane,benim 5 tane.. 2şer yıldan 10 sene çocuk emzirdim çok şükür ki böyle imkanlar var sonu güzel olur inşaAllah

Sizin ne zaman haberleşelim inşaAllah destekleşiriz sizin yine 2 tane,benim 5 tane.. 2şer yıldan 10 sene çocuk emzirdim çok şükür ki böyle imkanlar var sonu güzel olur inşaAllah
Yaa masallah bana 2 yettide arttida benimkide 21 aralik. Aynen cektigimize deger insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…