Meme büyütme ameliyatı

minnos1620

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
4
0
32
Arkadaşlar merhaba ☀️ ben Eylül ayında ameliyat olcam çok fazla araştırdım ama bazı sorular var aklımda.
1. si ameliyattan sonra takılan korseyi kendimiz mi alıyoruz ve bedenini nasıl ayarlıyoruz yoksa standart beden mi?
2. si ameliyattan sonra 4 . Günde falan uçağa binebilir miyim? Doktora sordum kontrolden sonra binebilirsin herhangi bir sorun olmaz dedi ameliyatı Ankara’da olacağım başka bi ilde oturuyorum.
sporcu sütyenlerinde kimisi dümdüz oluyor kimisi çıkıntılı hangisini kullanmalıyız sizler kaç bedene uygun kullandınız acaba

Arkadaşlar merhaba ☀️ ben Eylül ayında ameliyat olcam çok fazla araştırdım ama bazı sorular var aklımda.
1. si ameliyattan sonra takılan korseyi kendimiz mi alıyoruz ve bedenini nasıl ayarlıyoruz yoksa standart beden mi?
2. si ameliyattan sonra 4 . Günde falan uçağa binebilir miyim? Doktora sordum kontrolden sonra binebilirsin herhangi bir sorun olmaz dedi ameliyatı Ankara’da olacağım başka bi ilde oturuyorum.
sporcu sütyenlerinde kimisi dümdüz oluyor kimisi çıkıntılı hangisini kullanmalıyız sizler kaç bedene uygun kullandınız acaba
Doktorunuza odediginiz ucret icerisinde korse ucreti de var. Ameliyattan sargili ve korseli olarak cikiyorsunuz. Korseniz gogus bedeninize uygun giydiriliyor dr tarafindan. Normalde bedenli korseler. Doktorunuz zaten ucaga binebiliceginizi soylemis ama ben size soyle bisey soyliyim bunu da doktorunuzla gorusun. Ben ameliyattan ciktigimda direnlerim vardi ve biri 4 gun sonra digeri ise kanama dha fazla oldugu icin bir hafta sonra alindi. Yani onunuzde ameliyattan kisa sure sonra bir randevunuz daha olucaktir o direnlerin cekilmesi icin..

Korseyi doktorunuza sorun. Bazıları veriyor, bazıları sizi yönlendirip kendiniz alıyorsunuz.
Ne olur ne olmaz, bir hafta sonra gitseniz daha iyi olabilir

Selam
1.korseyi doktorum vermisti korseli çıktım ameliyattan bedeni doktor ayarlıyor size uygun olanı
2.ilk birkaç gün aracla yol ızdırap oluyor tümseklerde çok acı veriyor ucakta ne olur bilemedim 4 günden sonra tabii ki daha da rahat olabilir Bunu deneyimlemeniz gerekir sporcu sütyeninde ben hummel'ın düz sporcusu sutyenini kullanmıştım
Yukarida arkadaş Diren takıldı demiş Ama mesela bana takılmamıştı Demek ki herkese göre değişiyor ameliyat sonrası doktorunuza tekrar görüşüp bunları cevaplandırabilirsiniz

X