Meme büyütme 10 gün sonrası batma hissi

eylem011

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
4
1
29
Merhaba kızlar 10 gün önce meme büyütme operasyonu geçirdim. 400 cc mentor siltex taktı doktorum . Düne kadar iyiydim ama sol göğsüm alt iç kısmında aşırı batma oluyor sanki böyle bıçak saplanıyor asla rahat değilim . Doktorum açtığımız cep ile alakalı kas ağrı yapar geçer dedi ama mahvetti beni . Başına gelen oldu mu ? Sağ göğsüm çok iyi durumda hiç ağrımadı ilk günden beri. Ama sol göğsün alt kısmı beni mahvetti. Dikiş yeri değil daha iç kısmı . Ağrı kesiciler fayda etmiyor. Başına gelen oldu mu ? Geçer mi gerçekten ?

Merhaba kızlar 10 gün önce meme büyütme operasyonu geçirdim. 400 cc mentor siltex taktı doktorum . Düne kadar iyiydim ama sol göğsüm alt iç kısmında aşırı batma oluyor sanki böyle bıçak saplanıyor asla rahat değilim . Doktorum açtığımız cep ile alakalı kas ağrı yapar geçer dedi ama mahvetti beni . Başına gelen oldu mu ? Sağ göğsüm çok iyi durumda hiç ağrımadı ilk günden beri. Ama sol göğsün alt kısmı beni mahvetti. Dikiş yeri değil daha iç kısmı . Ağrı kesiciler fayda etmiyor. Başına gelen oldu mu ? Geçer mi gerçekten ?
Benimde başıma gelmişti . Taktığın korse o yere denk geliyor mu? Benim durumum bu yüzden olmuştu. E birde daha çok taze bir ameliyat olduğu için. Hangisinde daha çok uğraşıldıysa, o daha çok ağrı yapar. O yüzden panik yapma 🙏🏼

Merhaba bende 20 martta meme büyütme operasyonu geçirdim. kas altı 315cc motiva. aynı sorun bende de vardı sol memem daha ödemli sancılı ve batıyordu. Ben artık vücudumun kabul etmediğini hatta farklı bir sorun olduğunu düşündüm. Doktor sorun yok dedi. 2 gündür daha az ve aralıklı batma hissi ve sancı.. diclomec diye bir ilaç kullandım diğer ağrı kesiciler asla geçirmedi. Şimdi de korsemin üstündeki bant aşırı rahatsız etmeye başladı sizler kaç gün kullandınız acaba?

Merhaba bende 20 martta meme büyütme operasyonu geçirdim. kas altı 315cc motiva. aynı sorun bende de vardı sol memem daha ödemli sancılı ve batıyordu. Ben artık vücudumun kabul etmediğini hatta farklı bir sorun olduğunu düşündüm. Doktor sorun yok dedi. 2 gündür daha az ve aralıklı batma hissi ve sancı.. diclomec diye bir ilaç kullandım diğer ağrı kesiciler asla geçirmedi. Şimdi de korsemin üstündeki bant aşırı rahatsız etmeye başladı sizler kaç gün kullandınız acaba?
Merhaba ameliyatımın 18. Gününden sesleniyorum ağrım sancım kalmadı şükür. Biraz sabır gerektiriyor sonrası efsane 😍😍😍

Merhaba ameliyatımın 18. Gününden sesleniyorum ağrım sancım kalmadı şükür. Biraz sabır gerektiriyor sonrası efsane 😍😍😍
Süper çok sevindim bende de ağrı kalmadı korsemin üstündeki bandajı dr çıkar dedi rahatladım 😅 sadece dikişlerime iğneler batıyor gibi salı günü kontrolümde dikişlerimin üstündeki bantı küçülttü sanırım o yüzden inş bunlarda geçecek. Bugün 17. Günüm sağ göğsüm sola göre bir tık şiş

benim de 5.günüm şu an hala çok ödemli ama acılar ne zaman geçecek diye çok merak ediyorum... gün sayıyorum şu bandajın çıkmasına, korse yine kötü değil de bandaj çok sıkıyor ağrılarımı arttırıyor.

Merhabalar benim 8. Günüm ve hala çok şiş taş gibi. Uzun vadede bu memeler daha serbest ve hareketli bir hale gelecekler mi
Çok sert hissediyorum,🥲

Benim bir hafta oldu kas altı 340 cc mentor Bugüne kadar acıyı her gün hissediyordum bugün sadece bir ağrı kesici ile arada batmalar ve dikiş yerinde agrı Dışında çok iyiyim çok şükür bu süreçten sonra daha iyi olacağını düşünüyorum tek sorunum kalıp gibi durmaları aşırı sert ve büyük oynatamıyorum bile yerinden

Merhaba, benim 12. Günüm yürürken gerilme ve derin nefes alırken zorlanma hissediyorum. Sadece dik şekilde sırt üstü uyuyabiliyorum yatay olunca sanki göğsüme bişe batıyo gibi acıyo. Özellikle nefes olayına çok taktım smaki ciğerim sıkışmış gibi hissediyorum ç bunlar geçecek mi ne zaman geçecek bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Merhaba, benim 12. Günüm yürürken gerilme ve derin nefes alırken zorlanma hissediyorum. Sadece dik şekilde sırt üstü uyuyabiliyorum yatay olunca sanki göğsüme bişe batıyo gibi acıyo. Özellikle nefes olayına çok taktım smaki ciğerim sıkışmış gibi hissediyorum ç bunlar geçecek mi ne zaman geçecek bilgi verebilirseniz çok sevinirim
Benimse 12 oldu sırt üstü Yatmak zorundayım ama yatarken üstüme birileri oturuyor gibi o kadar ağırlık var derin nefeste ben alamıyordum başlarda Şimdi daha rahat ama batmalar sızlamalar oluyor birinci aydan sonra bitiyor diyorlar inşallah

Evet ben de de oldu özellikle geceleri nefes alamıyordum bağıra bağıra uyandım ve hiç geçmeyeceğini düşündüm ama 1 hafta sonra tamamen geçti ☺️

X