MEME AMELİYATI

Direnlerlen alakali degil cok bile durmus sende
Dikis acisidir o sag sol yapma bence protez oynamaz merak etme
O sis haline de aldanma kaslar kendini salinca cok güzel olcak
Yaaaa nasıl korktum anlatamam. 28 senenin acısını çıkartıp bir memem olsun derken başıma iş mi açtım pişman mı olacağım diye ödüm kopuyor. Allahım yardım etsin umarım hemen toparlanırım 2 yaşında kızım var ve kucağıma filan alamıyorum dokunacak canım yanacak diye kıza yaklaşamıyorum mahrum kaldım aynı evin içinde umarım pişman olmam bu işe girdiğime

Bence tek pismanigin olursa büyüklükten yana olurben ilk zamanlar daha büyûk olsaydi pismanligi yasadim ve burda cogu arkadasta öyleydi ama zamanlan o pismanlikta gidiyo
Benimde iki kücük cocugum var ve calisiyorum ameliyattan bi 7-10 gün sonra is yapmaya basladim doktor dinlen demisti yattim bendesende dinlen kafaya cok takma keyfini cikar

Bende hiç meme dokusu olmadığı için muayene esnasında 275 en fazla olur demişti doktor. Ama ameliyattan odaya bir geldim protez kapları masa da. Okudu annem 325 yazıyor. Nasıl olur filan derken doktor geldi. Dışardan alan dar gibiydi ama açınca 325 kaldırdı. Bu kadar senenin acısını çıkart dolgun dursun diye koyabileceğimin en büyüğünü koydum dedi. Benim için meme dokusu olsun da büyüklük sorun değil İnan o kadar ki yoktu memem. Sırtım gibiydi. Sadece yuvarlağı vardı dışardan. Umarım hemen toparlanırım çocuğumla vakit geçirmeyi özledim eğilip kalkamıyorum. Oturunca kendim kalkamıyorum yataktan. Pazartesi olmuştum bugün Perşembe iyileşmek için erken sanırım

Cnm direnlerin erken çıkmasıyla alakası yok benimde sadece 1 gün kaldı..ama çıktıktan sonra direnlerin çıkış yerleri acıyo muhtemelen seninki de ondandır yoksa protezin oynaması değildir merak etme

Aynen tek pişmanlık keşke biraz daha büyük mü olsaydı acaba olur çünkü bende öyle dedim hep bir tık daha büyük olsaydı diye şimdi iyice gözüm alıştı ve memnunum

Aynen tek pişmanlık keşke biraz daha büyük mü olsaydı acaba olur çünkü bende öyle dedim hep bir tık daha büyük olsaydı diye şimdi iyice gözüm alıştı ve memnunum
Aynen internette meme kiyaslama yada yapilanlarin fotograflarina baka baka bi sapik olmustum valla sonradan diyom ooo bu bile büyüksende kac cc var

Aynen internette meme kiyaslama yada yapilanlarin fotograflarina baka baka bi sapik olmustum valla sonradan diyom ooo bu bile büyüksende kac cc var
Canm bende 365 cc var drumla 400 anlaşmıstık ama olmamış koltuk altıma kadar gitmiş ama boyutundan memnunum

Cnm direnlerin erken çıkmasıyla alakası yok benimde sadece 1 gün kaldı..ama çıktıktan sonra direnlerin çıkış yerleri acıyo muhtemelen seninki de ondandır yoksa protezin oynaması değildir merak etme
Özellikle gece yatarken oturur gibi yatıyorum zaten ve biri destek vermeden kalkamıyorum. Kalkarken de sol göğsüme diren yeri gibi duruyor ama sonra yayılıyor böyle ateş topu giriyor göğsümü kaplıyor canım çıkıyor valla. Ayyyyy rabbim pişman etmesin nolur

Şu anlattıklarının hepsini bizlerde yaşadık cnm emin ol...ilk zmnlar hergün pişmanlık hissedirsin çünkü bende öyleydim ama inan bak acıların hafifledikce bu duygularından eser kalmayacak...Bugün çok ağrın varken yarın birdenbire daha iyi hissedeceksin sadece sabırlı ol az kaldı cnm

Merhaba arkadaşlar, korkulacak bir durum olamadığını belirtmek isterim. hatta tam tersi gayet rahat bir şekilde girebilirsiniz ameliyata. ben kendi ameliyatım öncesi çok rahattım ve hazırdım. ağrılar zamanla geçiyor ve geriye güzel bir görünüş kalıyor emin olabilirsiniz.

Gerçekten mi ya? Nolur öyle olsun ben o kadar pişmanlık hissediyorum ki şu an nasıl çıkartırım diye düşünmeye başladım çok kötü hissediyorum kendimi senelerce bunun hayalini kurdum şimdi bu pişmanlık hiç olmadı kendimi kötü hissettiriyor sol göğsümden o ateş topu kalkarken giriyor ya canım gidiyor. Acaba bir sorun mu var diye. Bir de daha henüz aşağı inmedi ağzımda gibi duruyor normal değil mi? Salı günü kontrolüm var. Ayrıca kollarını kullanırsın sorun olmaması lazım demişti doktor ama İnan kollarım çok ağrıyor diren yerlerinden diye kendimi avutuyorum çünkü 72 saat kaldı direnler. Umarım geçer rabbim pişman etmesin gerçekten çok üzgünüm şu an

Rahat girmiştim aslında. Kafamda soru işareti olarak sadece ameliyat sonras ağrılar vardı ama 28 senenin acısını çıkartacağım için çok da gözümde büyütmedim. Ama ne zaman ki burda herkes 3-4 güne acılar hafifliyor yazmış bende 4 gün oldu hala acılarım aynı çok tedirgin olmaya başladım. Göğüsler şiş ağzıma girecek kadar yukarda, koltuk altımda diren 3 gün kaldı onun ağrısı mı başka bir şey mi bilmiyorum kollarımı kullanmakta zorlanıyorum. Gerginlik hissi geçmedi azalmadı anlamadım gerçekten allah pişman etmesin

Merhaba canm...nasıl oldun merak ettim seni ağrıların biraz hafifledi mi?

Teşekkür ederim merak ettiğin için canım regl bitti ağrı kesici almaya başladım sadece geceleri. En azından dönemesem de sağa sola ağrı hissetmeden uyuyorum sabah 6 da kalksam da deliksiz uyku çekiyorum 3-4 saat. Kollarımı hafif hafif kaldırıyorum ama protez sanki koltuk altıma da yerleşmiş gibi hareket ederken ağırlık ve acı var. Gerginlik de hiç azalmadı. Ama o normal heralde çünkü bende göğüs hiç yoktu. Sırtım gibi dümdüzdü sadece ucu vardı Dün ilk defa banyo yaptım. Annem yıkadı kollarımdan dolayı saçımı yıkayamadım. Birde soyununca kendimi çok çirkin buldum kocaman iki tane balonu ağzımın dibine koymuşlar gibi gergin büyük dik ayyy çok tuhaftı. Onlar aşağı inene kadar aynaya bakmak istemiyorum

Canım bir de bir şey danışmak istiyorum sana. Ben yürürken ayaktayken öne doğru eğiliyorum istem dışı. Ve bu yüzden kürek kemiklerim çok ağrımaya başladı. Dik durmaya çalışsam da o ağrı geçmiyor. Nasıl düzeltirim onu? Fikrin var mı?

Nerede ve ne kadar ücrete yaptırdınız ameliyatınızı? :)

Canım genelde çoğu insanda o öne doğru eğilme oluyo oda gerilmeden dolayı sanırım ama ben yaşamadım.. bunun için yapilacak bişey varmı inan bilmiyorum ama bol bol yürüyüş yapmak iyi gelecektir ve bol su

Yarın soracağım doktora bakalım. Umarım her şey yolundadır.

Evet cnm ilk zmnlar gerçekten öyle çirkin duruyorlar ama zmnla aşağı ineceği için daha güzel olacak...gerginlik bayağı bi devam eder ama ağrıların daha bi azalır...ben banyodan sonra çok rahatlamıştım sende öyle olmuşsundur inş..bugün dra gideceğini söylemiştin ne dedi drun koltuk altına kadar gitmesiyle ilgili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…