MEME AMELİYATI

Gerçekten mi şu an çok mutlu ettiniz beni. Bir de gögüsüm taş gibi. O da hemen geçer mi
O tas gibi hali cok fena bilirim valla benim bi aydan fazla öyleydi sonradan yumusadi hele zaman gecsin benim bi sene oldu sanki pamuk gibi
Direnler bende de bir gün durdu o cikinca rahatlarsin merak etme

Ufuk üniversitesinde oldum. Ankara.
Çok geçmiş olsun bakın olduda bitti bile önemli olanı atlattınız...ağrınız 1.haftadan sonra hızla iyileseceksin hatta direnler çıkınca daha bi rahatlıcaksın..inan benim canm çok tatlıdır ameliyattan sonra hiç gecmicekmiş gibi geliyor ama geçiyor birde merak ettim ufuk üniversitesinde olmuşsunuz drunuz kimdi ve ne kadar ödediniz

Geçmeyecek gibi geliyor zaten şu an yaptırdığıma o kasar pişmanım ki aklım olsa memesiz gezerdim. Canım çıktı 2 gündür. Bugün direnler çıkınca rahatlamazsam kara kara ne yapacağım diye düşünüyorum. Direnleri koltuk altımdan koymuşlar kollarımı hareket ettiremiyorum. Dün akşam da regl oldum kesilmesin diye ağrı kesici alamadım gece boyu inledim resmen.

Ufuk üniversitesinde Tuğçe hanıma yaptırdım. 8 bin ödedim.

O tas gibi hali cok fena bilirim valla benim bi aydan fazla öyleydi sonradan yumusadi hele zaman gecsin benim bi sene oldu sanki pamuk gibi
Direnler bende de bir gün durdu o cikinca rahatlarsin merak etme

Umarım rahatlarım bugün çıkartacaklar gerçekten hayat kalitem 0 a indi. Aklım olsa memesiz gezerdim. Taş gibi patlayacak sanki. Böyle bir his olamaz.

Ilk günler pişman olmanız çok normal..hatta benim drum demistiki ilk gün bana gelip çıkartın şunu bile diyebilirsin dedi gerçekten öyle hissettim ve ben kendime naptım böyle bile dedim...inanın çok hızlı ıyileşiyor sadece biraz sabır...şimdi siz sadece tadını çıkaracağınız günleri düşünün ve rahatlayın..sonra ıyiki yaptırdım diyeceksiniz...direnler evt rahatsız edici ama eğer bugün çıkarsa daha bi rahatlarsınız..ayrıca Drunuza söyleyin tesirli bir ağrı kesici yapsın oda iyi geliyor...

Evet bugün 2 de çıkartacaklar. Etkili bir ağrı kesici verdi ama ben kullanamıyorum çünkü regl oldum ve içersem onu kesecek. Çok arada kaldım. Ne yapacağımı bilemiyorum. Regl yüzünden belim de ağrıyor yan yatıp rahatlamak istiyorum onu da yapamıyorum. Direnler koltuk altımda çünkü. Acaba direnden sonra yan yatabilir miyim yoksa daha beklemem mi lazım gerçi sorarım bugün de sizi merak ettim süreç nasıl geçti? Şişlikler ne zaman indi benim taş gibi taş.

Yan hemen yatamayabilirsiniz yinede siz drunuza sorun..o bel ağrısı da muhtemelen oturur pozisyonda uyuduğunuz içindir çünkü bende meme ağrısından çok bel ve sırt ağrısı çektim tek sıkıntım oydu..Benim süreç de elbetteki sizin gibi ağrılı oldu ama 1 haftadan sonra ağrılarım hızla iyilesmeye başladı inanın şimdi olsa hiç düşünmeden yine yaparım çünkü bir kadında olması gereken şeymiş meme şimdi hergun acaba ne giysem diye aynanın karşısından kendimi alamıyorum..
Taş gibi hissi 1 ay kadar zmn alır sonra yavaş yavaş yumuşamaya başlar ama ağrınız olmaz sadece sertlik hissedersiniz birde sabahları kalkınca bi 5 10 saniyelik bir gerilme sonra normal yaşantıya devam daha önce de dediğim gibi biraz sabır sonra herşey çok güzel olacak

Benim icin en zorlu sürec sirt üstü hic dönmeden bi ay boyunca yada daha fazla simdi hatirlamiyom uyumakti
Öyle sende yatamazsin genede doktorunlan konus

Aynen öyle valla hepsine katiliyorummm

Benim icin en zorlu sürec sirt üstü hic dönmeden bi ay boyunca yada daha fazla simdi hatirlamiyom uyumakti
Öyle sende yatamazsin genede doktorunlan konus
Teşekkür ederim kızlar cevap verdiğiniz için. Ben bugün 2 de direnleri çıkarttırdım. Pansuman yapıldı sütyeni atlet giy üstüne sütyen tak dedi doktor çünkü iz yapmıştı göğsüme. Benim aynaya bakınca tek sıkıntım karnım içine göçük memeler fora kocaman memem olmuş acaba ödemden mi öyle duruyor gerçi aşağı inecek daha dedi ama bilmiyorum. Biraz üstleri dolgun dursun dedim ama yine de aşağı inecek dedi doktor. Çok şaşkınım hiç aynaya bakmak gelmiyor içimden.

Daha çok yenisin canım ve çok normal şuan çok şiş ve ödemliler ama zmnla inicek ve doğallaşacak..şimdi aynaya bakmak istemiyorsun ama sonra kendini aynanın karşısında alamayacaksın

Daha çok yenisin canım ve çok normal şuan çok şiş ve ödemliler ama zmnla inicek ve doğallaşacak..şimdi aynaya bakmak istemiyorsun ama sonra kendini aynanın karşısında alamayacaksın
Ayyy şaka değil dimi bu dediklerin gerçekten normale gelecek değil mi? Böyle kalacak diye ödüm kopuyor hiç güzel estetik bir görüntü değil ya. Midem kalktı. göbeğim incecik göğüsler foraaaaaa fırlamak üzere füze gibi

Yok canım şaka değil tabiki normale dönecek hatta yumuşamaya başlayınca ödemli hallerini bile özleyeceksin ister istemez aşağı inecek hiç merak etme

Yok canım şaka değil tabiki normale dönecek hatta yumuşamaya başlayınca ödemli hallerini bile özleyeceksin ister istemez aşağı inecek hiç merak etme
Dün gece bende bir sıkıntı oldu boğazımda gıcık oldu yanıma sehpada su koymuştu annem uzandım onu almak için hafif yana doğru tam diren yerimden bir ağrı girdi şimdi ne zaman uzansam ve biri yardım etse kalkmama oradan içeri ateş giriyor sanki çok sancı veriyor. Acaba direnler erken mi çıktı 72 saat kaldı yoksa ben yanlış bir hareket yaptım da protez mi oynadı ay çok korkuyorum ne oldu ya.

Direnlerlen alakali degil cok bile durmus sende
Dikis acisidir o sag sol yapma bence protez oynamaz merak etme
O sis haline de aldanma kaslar kendini salinca cok güzel olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…