Meme ameliyat sonrasi dikişlerin açilmasi

22 Kasım 2023 tarihinde meme büyütme ameliyatı oldum 315 cc protez takıldı. Sonra sağ meme de dikisim açıldı. Tekrar dikis attı doktor şu anda yine açıklık farkettim hafiften akinti da geliyor yarın tekrar kontrole gideceğim. Perşembe günü de iş başı yapacağım başına böyle birsey gelen varmi

22 Kasım 2023 tarihinde meme büyütme ameliyatı oldum 315 cc protez takıldı. Sonra sağ meme de dikisim açıldı. Tekrar dikis attı doktor şu anda yine açıklık farkettim hafiften akinti da geliyor yarın tekrar kontrole gideceğim. Perşembe günü de iş başı yapacağım başına böyle birsey gelen varmi
Bu paylaşımdan sonraki iyilesme sürecini özetler misiniz rica etsem.

Bu paylaşımdan sonraki iyilesme sürecini özetler misiniz rica etsem.
Çok zordu birde yag dokum az olduğu için vücudum dikiş ipine reaksiyon gösterdi falan daha yeni yeni yara yeri düzeliyor. Benim doktorum çok iyiydi şansıma çünkü ben hiç araştırma yapmadan paldır küldür oldum siz siz olun doktora herseyi sorun anlatmasını isteyin

Mwrhaba sizde dikleştirme olmuştunuz hatırladığım kadarıyla , sizim memenizdede eşitsizlik varmı acaba ? 6 ay oldu benim 1 memem yukarda biri tam oturdu çok çirkin duruyor .
merhaba,ben dikleştirme olmadım, revizyon yapılacak bana.

ama 6 ayda oturmadıysa sıkıntı :KK43:
bendeki eşitsizlik 2.kez sağ meme tekrar açılıp temizlenip dikildiği için oldu.

X