Meme ağrısı

lazkizi_5334

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
10
1
28
Sag göğsümde bekarligimdan beri agri ve hassasiyet var neredeyse 4 yıldır evlenmeden oönce genel cerrahiye gittim muayne de icinde bir sey yok dedi ultrason cekilecekti pandemi oldu iptal ettiler sonra evlilik cocuk derken cektiremedim. Kızım yaşında 6 aylikken yine gittim icinde kitle yok dedi yine ama agri ve hassasiyet var neden bilmiyorum cuma gunu usg cekilcek yaşayanlar varmi boyle bir sey korkuyorum acikcasi kendimi rahatlatmaya calisiyorum ama olmuyor üzüntüden sutum azaldi. Elle her zaman muayne ediyorum psikolojik olarak cok etkiliyor bu durum beni acaba ben cok mu evham yapıyorum 2 doktor bile icinde hc bsy yok ele gelen dedi lütfen iyi bir sey söyleyin 😪

Korkmayın bir şey olsa anlarlardı. Süt kanalları falan tıkanmış olabilir o yüzden ağrı yapıyor olabilir. Ultrason mutlaka çektirin içiniz rahat etsin.

Korkmayın bir şey olsa anlarlardı. Süt kanalları falan tıkanmış olabilir o yüzden ağrı yapıyor olabilir. Ultrason mutlaka çektirin içiniz rahat etsin.
Ele gelen kitle yok hep bakiyorum ama bu durum beni aşırı etkiledi bi görseniz kafam hep burda surekli bunu düşünüyorum kendimi rahatlatmaya calisiyorum ama yok yani diyorum 4 yılda ciksa cikmaz miydi yaa çıkardı ele gelen bsy yok herhangi bir belirti yok sadece agri hassasiyet var

Ele gelen kitle yok hep bakiyorum ama bu durum beni aşırı etkiledi bi görseniz kafam hep burda surekli bunu düşünüyorum kendimi rahatlatmaya calisiyorum ama yok yani diyorum 4 yılda ciksa cikmaz miydi yaa çıkardı ele gelen bsy yok herhangi bir belirti yok sadece agri hassasiyet var
Ağrının bir sebebi vardır mutlaka ama işte doktorlar bilir. Aklınıza kötüyü getirmeyin. Kontrollerinizi yaptırın.

Bende ki hic gecmiyor hep agriyo adet düzensizliğim de vardi bekarken ondan da olabilir demislerdi bana
Evet bu arada oda etkiler sürekli elle kontrol etmene gerek yok ayda bır kere bak beze vs var mı diye zaten ultrasonda hersey belli olur içinde rahat eder mesela ablamdada koltuk altında şişlik vardı dr.a gitti bazen lenf bezleri bile şişebiliyormus önemli bişey değil anlayacağın internetten de hastalık vs araştırma kafayı yersin 😂

X