Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

GAMZEYNEP İN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 23 ŞUBAT PAZAR SAAT 24:00 A KADAR

KIZININ SAĞLIĞINA KAVUŞMASI İÇİN

ESMA-------------------------------------------------340=OKUDU
ASBELOVE----------------------------------------------342=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) --------------------------------------342=OKUDU
GAMZEYNEP--------------------------------------------342=OKUDU+426
TUBA(atamasının olması için )-----------------------------342=OKUDU
AGUSTOS72----------------------------------------------342=OKUDU
ELANOR01-------------------------------------------- ---342=OKUDU+200
DİVDİGA26-----------------------------------------------342=OKUDU
ZUMRA11------------------------------------------------342=OKUDU+200
ABSİMİSİA-----------------------------------------------342=OKUDU
FATMA--------------------------------------------------200=

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

1 HAFTA İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
:KK20::KK20::KK20:

ECRİNNN07(ASLI) NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 2 MART PAZAR SAAT 24:00 A KADAR

BEBİŞLERİNİ HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAK

ESMA-------------------------------------------------340=OKUDU
ASBELOVE----------------------------------------------342=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) --------------------------------------342=OKUDU
GAMZEYNEP--------------------------------------------342=OKUDU
TUBA(atamasının olması için )-----------------------------342=OKUDU
AGUSTOS72----------------------------------------------342=OKUDU
ELANOR01-------------------------------------------- ---342=OKUDU
DİVDİGA26-----------------------------------------------342=OKUDU
ZUMRA11------------------------------------------------342=OKUDU
ABSİMİSİA-----------------------------------------------342=OKUDU
FATMA----------------------------------------------------342=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

1 HAFTA İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
:KK20::KK20::KK20:

16 marta kadar okunursa iyi olur canim.. Madem adetliyken okunuyor bende okuyabilirim canim kim icin eksik var ne kadar okuyayim?

listeleri yayınlıyorum eksikler yazıyor nekadar okumak istersen alabilirsin
haftaya senin lsteni yayınlıyaacağım rabbim inşallahh hayırlı sağlıklı evlat nasip eder:KK16:

kim için ne eksik kaldi anlamadım ne kadar okunması gerekiyor yazsanizda ona göre bende okurdum biraz

İnşallah canim rabbim isteyen herkese nasip etsin.. ismim Çiğdem bu arada isimle dua edilmesi güzel olur... allah razi olsun herkesten.. ben bu listeleri tam anlayamadim gamzeynep icin benim adimin yaninda +200 yaziyor okuyacagim sayimi o baslayayim hemen oyleyse

İnşallah canim rabbim isteyen herkese nasip etsin.. ismim Çiğdem bu arada isimle dua edilmesi güzel olur... allah razi olsun herkesten.. ben bu listeleri tam anlayamadim gamzeynep icin benim adimin yaninda +200 yaziyor okuyacagim sayimi o baslayayim hemen oyleyse

dikkatimi çekti şimdi de +200 bende yazıyor gamzeynep tamamlanmış,okursanız sayıda fazllalık olur diye yazayım dedim cnm

12345E=esma;34321795]canım 426 tane eksik kaldı onuda sna yazıyorum kendi tefriiciyelerini okursun[/QUOTE]

Tamam kwndim okuyayim o zaman

Tefriciyeler Niye Boyle oldu anlamadim gitti.bi türlü zamaninda okunmuyor.benimki 23 Subata bitsin yazilmisti.bugun 8 mart hala bitmedi.listeden birilerimi ciktida kaldi bunlar.1046 eksik.hem benim hem ecrinin.bazi Alan arkadaslar nolmus 400 kadaf indi .bakalim nasil bitecek listeler Boyle

Tefriciyeler Niye Boyle oldu anlamadim gitti.bi türlü zamaninda okunmuyor.benimki 23 Subata bitsin yazilmisti.bugun 8 mart hala bitmedi.listeden birilerimi ciktida kaldi bunlar.1046 eksik.hem benim hem ecrinin.bazi Alan arkadaslar nolmus 400 kadaf indi .bakalim nasil bitecek listeler Boyle

sanırım ikramaya çıktı cnm,heralde giremiyor nete kızı hastaydı onunla uğraşıyodur belki,

kim için ne eksik kaldi anlamadım ne kadar okunması gerekiyor yazsanizda ona göre bende okurdum biraz

canımm listede 1 hafta haber vermeyenleri çıkarıyorumm
ecrinin eksikleri var diğer arkadaşların eksikleri kalmadıı

canım sana eklemedim okumak isteyenlere ekliyorum listeye bakarsan anlarsın
gamzeynepin tefriciyeleri tamamlandı sen 200 tabe okuma sayı fazla olur öyle

X