Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

canımmm çok bekledik sen yarın okuyabildiğin kadar oku istersen
ben 200 tane okudum onuda ekliyeyim kalanı sen tamamlayabilirmisin ?
canım yaa çok geçmiş olsun dikkat ett bebişee 30 gün dinlen İNŞALLAHH hiç bişey olmaz RABBİM yardımcın olsun :KK16:
Esmacim kusura bakma gelemedim ara ara kanamam oluyo sürekli hast gidiyoruz Rabbime şükürler olsun bebis iyi Rabbim korusun ama korkuyoruz haliyle suan eksik ne durumda ? Ben hic okumadım
AMİN.COK SAGOL ESMACIM ALLAH RAZI OLSUN ALLAH SİZLERİNDE GÜZEL HABERLERİNİZİ EN YAKIN ZAMANDA DUYMAYI NASİP ETSİN AMİN:KK19: ALLAH HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN.

COK DİKKAT ET KUZUM KENDİNE.

Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur. ya hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü OKU CANIM.ALLAH KORUSUN BEBEGİNİ

Sürekli yatıyorum canım Allah razı olsun ya mübdi esimde cekiyo sürekli herşey yer gök duayla..Alah'a emanet ol canım

canım ben adetliyim ondan kontrole gittim zaten rahim ince benim tedavi sürecim hep 3-5 ay sürer..yani şuan takibe giridm birkaç ay rahimi kalınlaştırıcı ilaç kullanacam rahimin toparlandığı ay da tedaviye başlayacağız inşaalah....benim sıramı bizim bebiişimiz olsun a verelim ne dersinn hayırlı bir işi varmışş inşallah hayırlısıyla gerçeklerşir muradı....inşaallah en sonunda bana okuruz.... hızlandıracam artık ..evimi de yerleştirdim bayaa bayaaa...Allah razı olsun cümlemizden..sağol Hakkını helal et benim aksilikler çok üstüste geldi birkaç haftadır

Allah yardımcın olsun datlım insallah bi bakmıssın hamişsin insallah o güzel müjdeni en yakın zamanda alırız insallah Allah hepimize anne olmayı nasip etsin amin amin amin

ecrinde insallah iyi olur ve bebişi sımsıkı tutunur ona.Allah bagıslasın bebegini ona ve esine amin.

hayırlı isim oldu kuzum sükür iyi gecti Allah razı olsun hepinizden dualarınız sayesinde güzel gecti.cok sagolun:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
ECRİNNN07(ASLI) NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 11 EKİM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

TRANSFERİ OLDU:KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------635=OKUDU
ESMA--------------------------------------------------634=OKUDU+200 OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------635=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------635=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -635=OKUDU
GAMZEYNEP----------------------------------------------635=OKUDU+200 OKUDU
MUHAT-----------------------------------------------------100=OKUDU

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

3 GÜN İÇİNDE OKUMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARACAĞIM
[/FONT]:KK20::KK20::KK20:

BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU) NUN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 31 EKİM PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

HAYIRLI MUTLU BİR ÖMÜR SÜRECEK COCUKLU BİR YUVA İÇİN

İKRAMAYA----------------------------------------------741=
ESMA---------------------------------------------------739=
ASBELOVE-----------------------------------------------741=
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------741=
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -741=
GAMZEYNEP----------------------------------------------741=

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîm⒒ der.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir

ECRİNNN07(ASLI) NIN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 11 EKİM CUMA SAAT 24:00 A KADAR

TRANSFERİ OLDU:KK49: BEBEĞİNİN SIMSIKI TUTUNMASI İÇİN HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLARININ OLMASI

İKRAMAYA-------------------------------------------635=OKUDU
ESMA--------------------------------------------------634=OKUDU+200 OKUDU
ASBELOVE-----------------------------------------------635=OKUDU
ECRİNNN07(ASLI) ----------------------------------------635=OKUDU
BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU)------------------------ -635=OKUDU
GAMZEYNEP----------------------------------------------635=OKUDU+200 OKUDU
MUHAT-----------------------------------------------------100=OKUDU

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:

DİĞER OKUYACAKLAR:

Canım kalan 135 tefriciyye yi ben tamamlarim inşallah Allah hepinizden razı olsun kızlar gönlünüzde ne muradiniz varsa versin Rabbim Allah'a emanet olun..

Esmacim kusura bakma gelemedim ara ara kanamam oluyo sürekli hast gidiyoruz Rabbime şükürler olsun bebis iyi Rabbim korusun ama korkuyoruz haliyle suan eksik ne durumda ? Ben hic okumadım

Sürekli yatıyorum canım Allah razı olsun ya mübdi esimde cekiyo sürekli herşey yer gök duayla..Alah'a emanet ol canım

Ecrinnim gecmis olsunn ben bilmiyordum durumunu Rabbimin izniyle minigini alacaksin kucagina dualarimiz seninle canimmm:KK16::KK16:

Ecrinnim gecmis olsunn ben bilmiyordum durumunu Rabbimin izniyle minigini alacaksin kucagina dualarimiz seninle canimmm:KK16::KK16:

Sağol canım zor günler geçirdik işte. .sen nasılsın sıkıntılı günler geçti artık demi ikizler iyiler :) hemde biri kız biri erkekmis maşallah canım

Allah yardımcın olsun datlım insallah bi bakmıssın hamişsin insallah o güzel müjdeni en yakın zamanda alırız insallah Allah hepimize anne olmayı nasip etsin amin amin amin

ecrinde insallah iyi olur ve bebişi sımsıkı tutunur ona.Allah bagıslasın bebegini ona ve esine amin.

hayırlı isim oldu kuzum sükür iyi gecti Allah razı olsun hepinizden dualarınız sayesinde güzel gecti.cok sagolun:KK19::KK19::KK19:
saol gülümm güzel dualarınaa :KK16::KK16:Rabbim tamamına erdirsin inşaallah..düğünün ne zamana bakalımm oldu demişsin hayırlı işin ama ne oldu yazıver merakta bırakma bizi herşey gönlünce olsun Duygucumm:KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:
Canimm her an dilimde kalbimde dualarimdasiniz insallahh sizlerinde bu guzel haberlerinizi alacagiz Rabbim tez zamanda nasip eder fiyati da abartmislar ama bi anda ne demek oyle kac katina cikarmislar yaa ama bizi pes ettiremezlerr napalim giden para olsun sonucta bebislerimiz bizi bulsun yeter enisteye de gecmiz olsun canimm yorucu bir donem geciriyorsun ama insallah sonucu cok cok guzel olacakkk:KK16::KK16::KK16::KK16:

Canimmmm temiz kalpli arkadasim benim sizlerde iyi ki varsiniz dualarim sizlerle siz celaleddin hocaya gidiyordunuz ne yaptiniz canim sizin surec ne oldu insallahhhhh tez zamanda senden de guzel haberler alacagiz ben inaniyorum gonulden:KK16::KK16:
sagolasin canimm diyorum onlara diger arkadaslarini da tutsunlar kollarindan getirsinler annisleri onlari sabirsizlikla bekliyorlar Allahimin izniyle ben dogum yapmadan sizin minnaklarinizin haberlerini de alalimmm:KK16::KK16::KK16:
Canımm güzel dualrına gönülden Amiin diyorumm..bugün raporumu kurula gönderdim inşaalah önümüzdeki hafta haber verecekler..rapor sürecinin son aşamasına geçtiğimize dair...
Aminnnnnnn İNŞALLAHHH bizde ikiz ikiz hamiş:KK49: oluruz
ooo çokkk güzel olacak eminim İNŞALLAH kendi bebişlerinede örersinn :KK6::KK6:
RABBİM bizede o günleri gösterir İNŞALLAH

inşaaalllaaaaaaaaaaaaahh Esmacımm amin amin amim ve ecmain canımm:KK16::KK16::KK16::nazar::KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:

saol gülümm güzel dualarınaa :KK16::KK16:Rabbim tamamına erdirsin inşaallah..düğünün ne zamana bakalımm oldu demişsin hayırlı işin ama ne oldu yazıver merakta bırakma bizi herşey gönlünce olsun Duygucumm:KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

cok sagol canım insallah amin amin amin.canım nişan yaptık Allaha sükür insallah düğün en yakın zamanda insallah daha net degil ama cok beklemicez.cok sagol kuzummm:KK19::KK19::KK28:

Sağol canım zor günler geçirdik işte. .sen nasılsın sıkıntılı günler geçti artık demi ikizler iyiler :) hemde biri kız biri erkekmis maşallah canım
iyiyiz çok şükür canım yavaş yavaş hayata dönüyoruz kızçem oğlum sımsıkı tutundu inşallah anneciğine:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Çok şükür canım senide güzel günler bekliyor Allahımın izniyle:KK16::nazar:nazar:

Canımm güzel dualrına gönülden Amiin diyorumm..bugün raporumu kurula gönderdim inşaalah önümüzdeki hafta haber verecekler..rapor sürecinin son aşamasına geçtiğimize dair...

inşaaalllaaaaaaaaaaaaahh Esmacımm amin amin amim ve ecmain canımm:KK16::KK16::KK16::nazar::KK49::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
ay ayyy geliyor minnaklar desene Allahımın izniyleee çoğu gitmiş azı kalmış hayırlıısylaaa:KK16::KK16::KK16:
Raporu eline aldın mı gerisi ucacak anneciğine sımsıkı tutunacak inşallahhhhhh miniklerimizzz:KK16::KK16::KK49::KK49:

cok sagol canım insallah amin amin amin.canım nişan yaptık Allaha sükür insallah düğün en yakın zamanda insallah daha net degil ama cok beklemicez.cok sagol kuzummm:KK19::KK19::KK28:
oy oy oy nişanda olmuşşşşşş hayırlı uğurlu olsunnn kuzummmmmmm:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

iyiyiz çok şükür canım yavaş yavaş hayata dönüyoruz kızçem oğlum sımsıkı tutundu inşallah anneciğine:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Çok şükür canım senide güzel günler bekliyor Allahımın izniyle:KK16::nazar:nazar:

ay ayyy geliyor minnaklar desene Allahımın izniyleee çoğu gitmiş azı kalmış hayırlıısylaaa:KK16::KK16::KK16:
Raporu eline aldın mı gerisi ucacak anneciğine sımsıkı tutunacak inşallahhhhhh miniklerimizzz:KK16::KK16::KK49::KK49:
oy oy oy nişanda olmuşşşşşş hayırlı uğurlu olsunnn kuzummmmmmm:KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:

cok sagol canımmmm Allah razı olsun:KK16::KK16::KK16::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar:

BİZİMDEBEBİŞİMİZOLSUN(DUYGU) NUN TEFRİCİYELERİNİ OKUYORUZ 31 EKİM PERŞEMBE SAAT 24:00 A KADAR

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:

DİĞER OKUYACAKLAR:

Duygucum tefriciyyelerini tamamladım Allah seni hayırlı insanlarla karşılaştırsın, hayırlı mutlu yuvalar kararsın inşallah için de cıvıl cıvıl çocuklarla :) gönlünde ne muradın varsa olur inşallah

Duygucum tefriciyyelerini tamamladım Allah seni hayırlı insanlarla karşılaştırsın, hayırlı mutlu yuvalar kararsın inşallah için de cıvıl cıvıl çocuklarla :) gönlünde ne muradın varsa olur inşallah

insallah canım cok sagol Allah kabul etsin ben nişanlandım kuzu insallah hayırlısıyla sevdigimle mutlu bir yuva dileğim insallah.amin amin amin agzına yüregine saglık:KK19:

Son düzenleme:
Duygunun tefriciyelerini okudum Rabbim hayirli huzurlu saglikli yuvalar ve minikler nasip etsinnn:KK16::KK16:

[FONT=&amp]NİYET SAHİBİ:

DİĞER OKUYACAKLAR:

iyi akşamlar hanımlar...
Duygumuzun tefriciyelerini okuyorumm çoğu bitti azı kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşaallah....
beni bitirmiş say canımm yarın akşama görümceme söz kesilecek ondan uğrayamam sanırımm gece geç saatte döneceğiz eve..pazartesi günü ancak girebilirim netee :KK16::KK16::KK16: herşey gönlümüzce olsun inşaallah
:KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlar hanımlar...
Duygumuzun tefriciyelerini okuyorumm çoğu bitti azı kaldı yarın akşama bitirmiş olurum inşaallah....
beni bitirmiş say canımm yarın akşama görümceme söz kesilecek ondan uğrayamam sanırımm gece geç saatte döneceğiz eve..pazartesi günü ancak girebilirim netee :KK16::KK16::KK16: herşey gönlümüzce olsun inşaallah
:KK16::KK16::KK16:

oy oy cok sagol duygunun datlısı agzına yüregine saglık :KK16:Allah kabul etsin amin.bende daha bitiremedim insallah bende bitiririm:KK55::KK55::KK55:

Bende bitiremedim malesef:KK43:(ama yarına kesin biter.600 lerdeyim.sabah haber ederim..mutlaka bitiririm yarin..

Duygunun tefriciyelerini bitirdim.Allahım kabul etsin ınşallah..dualarimiz kabul olsun..bende kizimdan yana guleyim artık ınş

X