Meleklerimize kavuşmak için - 4444 adet salavatı tefriciyye

:emir_bebek
selam canlar ben geldim ama neyazıkki güzel haberler getiremedim size…
sonuç negatif inci tanem tutunamamış bana…
oysa ki öyle hissediyordum ki onu şaşırdım sonucu görünce kötü oldum ağladım biraz sonra duruldum…
akıtamadım içimdeki zehiri tam anlamıyla…
oysa ki ben her şeye çok çabuk ağlardım bu defa ağlayışım bile yarım kaldı…
çok güzel bi 12 gün geçirdim transferden test anıma kadar kendimi hep hamile olarak düşündüm öyle hissettim…
inci tanemle konuştum sürekli dualar ettim hiç stres yapmadım çok rahat bi bekleme süreci geçirdim…
o anlar bile o kadar güzeldi ki bunun için bile şükrediyorum rabbime Allaha şükür bu aşamalara gelebildik diye…
biz çok zor anlar atlattık eşimle 2 defa kanseri yendi eşim çok mücadeleler verdik bu güne kadar…
allahın izniyle bu süreci atlatacağımıza da inanıyorum…
merkezimden, drumdan her şeyden çok memnun kaldım Allah onlardan da razı olsun…
sonuç rabbimin taktiri demek ki bizim için hayırlısı buymuş…
inci tanem benimle kalamadı ama geride beni bekleyen 8 tane daha inci tanem var…
yarıyıl tatilinde tekrar başlıycaz tedavimize…
yılmak yok inci taneme kavuşana kadar devam edicez mücadelemize…
allah hepinizden razı olsun dualarınızla yanımda olduğunuz için…
inş bundan sonra her şey daha güzel olur…
Canimm sonuc belki uzucu ama yikici degil. Normal yoldan dene bu sure zarfinda 0 dan milyonlarca sperme kavusan biri oldugun icin bu sonucun seni cok uzmemesi gerekiyor Allahin gucune gider sakinnn uzulme aglama. Gecen seneyi hatirla 1tek sperm bulamazken simdi dondurulmus embriyo evresine uctun hayatim. Bir mucize ariyor isen bu sana en buyuk mucize. Senin hayatin hep guzelliklerle dolu masallah. Esinin rahatsizliginda bile seytanin bacagini kiranildiniz. Eeee hersey dortluk olamaz qUantumda bile yok boyle biseyy. Bugun aldigin negatif bana gore diger yasadiginiz sevinclerin yaninda ohooooooooooo devede kulak. Sanirim hepimizin mutlu olmasi icin cok cok sebebi var. hadi kaldigimz yerden mucadeleye devaaammmmm

Cnm seni çok iyi anlıyorum neler hissettiğini içinin nasıl acıdığını ama demekki senin için hayırlısı buymuş sen yeterki yılma kendini yıpratma ben inanıyorumki bizde annelik duygusunu tadacağız inş.

okudum kızlar ..Allah kabul etsin...

Fiyonkcuğumun bende okudum tefriciyeleriniiiiii
Allah kabul etsin.........:KK16::KK16::KK16:

bende okudum rabbım kabul etsınnnn:21::21::21::21::21::21:

177 tane okudum canım Rabbim kabul etsin

bende okudum baharcım allah kabul etsin seninde güzel haberlerini alalım inşallah

kızlar ben tefriceyi okudum allah kabül etsin inşalllah

Allah hepinizden gani gani razı olsun...

güzel yüreğin sayesinde aldığın dualar sana inci taneni en kısa zamanda getirecek, ben inanıyorum...
8 güzel kuzun seni bekliyor, gereken sadece biraz zaman, o da göz açıp kapayana kadar geçiyor...

Senden de cnm allahrazı olsun
nasılsınn nasıl gidiyo seninde günüm geldii cnmmmmm
inş hayırlı haberlerini alırız...hep üzücü haberlerr var bu ara topiktee:KK19:

geldi günüm canım benimde sayılı saatlerim kaldı...
hiç bişey hissetmiyorum :KK53: bi belirtide yok, yarını nasıl edicem bilmiyorum kesin uyuyamam, o yüzden acaba dedim bu gece gidip yaptırsam mı ama sonra vazgeçtim, 1 gün daha umutla yaşayayım
bi ara ne güzeldi topiğimiz, teyteyden başımızı kaldıramıyorduk, nazar değdi... :nazar:
sen nasılsın canım? neler hissediyosun?

hiç bişey hissetmiyorum :KK53: bi belirtide yok, yarını nasıl edicem bilmiyorum kesin uyuyamam, o yüzden acaba dedim bu gece gidip yaptırsam mı ama sonra vazgeçtim, 1 gün daha umutla yaşayayım
bi ara ne güzeldi topiğimiz, teyteyden başımızı kaldıramıyorduk, nazar değdi... :nazar:

Evt cmnm saatler kalmış artık biraz daha dayan ne olcakkk:KK34:
nazar değdi vallaaa topiğimizeeeeeee
ben de belirgin bişey yok cnm sadece 2 gündür kullandığım jel özellikle akşam yaptığımm bi kaç sonra pütürlü şekilde geri geliyoo
pembemsi bişeylerde varrr anlamadımm bendeeeeeee..
baharıma çok üzüldümmmmmmm ..
hadi inşallah sende güzel haberler alalımm gitsinn kötü haberlerrrr..

cnm senin dualarını okuycam ama bende ismin yok
biz önceki topikte isimlerimize okuduk duaları baharım liste göndermişti şimdi nasıl yaptınız arkadaşlara liste gönderdiniz mi?

cnm senin dualarını okuycam ama bende ismin yok
biz önceki topikte isimlerimize okuduk duaları baharım liste göndermişti şimdi nasıl yaptınız arkadaşlara liste gönderdiniz mi?

öyle bir liste yapmadık diye biliyorum canım, sadece isim yetiyorsa "burcu" ismim...

Evt cmnm saatler kalmış artık biraz daha dayan ne olcakkk:KK34:
nazar değdi vallaaa topiğimizeeeeeee
ben de belirgin bişey yok cnm sadece 2 gündür kullandığım jel özellikle akşam yaptığımm bi kaç sonra pütürlü şekilde geri geliyoo
pembemsi bişeylerde varrr anlamadımm bendeeeeeee..
baharıma çok üzüldümmmmmmm ..
hadi inşallah sende güzel haberler alalımm gitsinn kötü haberlerrrr..

amin canım inşallah güzel haber verebilirim, tek isteğim o şuanda...
jelde benimde öyle oldu, ilk hafta hiç geri gelmedi sonra hergün öyle pütürlü gelmeye başladı ama bide bende şöyle bişi oldu, daha iğne kullanırken mantar olmaya başladı (bu iğne ve jel yaparmış) o zaman zaten bu tür pütütük geliyordu, yani benden gelen o jelden ziyade sanırım mantar akıntısı, çünkü öyle çok oluyo ki bazen jelin tamamı o kadar değil yani, sende de benzer bi sıkıntı olduysa ondan dolayı olabilir o pütürük. ulun hoca iğne veriyim istersen jel dahada arttırır demişti ama istemedim iğnede beni felç etmişti diye.

baharıma benimde içim yandı, ona o kadar bel bağlamıştım ki, inşallah tekrar denemesine gerek kalmadan kendiliğinden oluverir.

Bende bitirdim tefriciyeleri fiyonkcum Allah kabul eder insallah...niyette fiyonk makarna icin dedigimde epey bi guldum...Yarina hayirlisiyla mujdeli haberlerini bekliyoruz

bitanem, ne diyeceğimi bilemiyorum inan çok üzüldüm ama demekki hayırlısı böyleymiş. Allah ın takdiri. ama olumlu düşünmene çok çok sevindim. umarım bir sonraki denemende herşey daha güzel olacak. hamilelik duygusunu annelik duygusunu 9 ay 10 gün tadacaksın inşallah

saol canım nasip değilmiş bu kez...
ben içimdeki umudu hiç yitirmiycem allahın izniyle bidahakinde kavuşucaz bebeğime...
rabbim dileyen herkes en kısa zamanda nasip eder evlat hasretinden kurtarır inş...

Cok uzuldum bahar.dedigin gibi yilmak yok. dualarla inancla rabbim bizede nasip edecektir insallah.Allah yardimcin olsun canim.

saol canım tabi ki yılmak yok allah beterinden saklasın...
daha büyük acılar vermesin...
biz yine devam ederiz bu yolda çünkü ulaşılmak istenilen çok güzel :emir_bebek:

Baharcim cok uzuldum canim ama hayirlisi buymus demekki... dedigin gibi daha 8 tane bebisin seni bekliyo rabbim kucagina almayida nasip edecek insallah rabbim emeklerini emeklermizi bosa goturmeyecek buna emin olalim hersey gonlunce olsun ferah tut icini allahin izniyle birgun bizde anne olacazzz er gec baska yolu yok:)

canım şükürler olsun 8 bebişim beni bekliyor ama onlar olmasaydıda en baştan devam ederdim ben mücadeleme...
allah razı olsun hepinizden sizin dualarınız yeter bana...

:emir_bebek
Canimm sonuc belki uzucu ama yikici degil. Normal yoldan dene bu sure zarfinda 0 dan milyonlarca sperme kavusan biri oldugun icin bu sonucun seni cok uzmemesi gerekiyor Allahin gucune gider sakinnn uzulme aglama. Gecen seneyi hatirla 1tek sperm bulamazken simdi dondurulmus embriyo evresine uctun hayatim. Bir mucize ariyor isen bu sana en buyuk mucize. Senin hayatin hep guzelliklerle dolu masallah. Esinin rahatsizliginda bile seytanin bacagini kiranildiniz. Eeee hersey dortluk olamaz qUantumda bile yok boyle biseyy. Bugun aldigin negatif bana gore diger yasadiginiz sevinclerin yaninda ohooooooooooo devede kulak. Sanirim hepimizin mutlu olmasi icin cok cok sebebi var. hadi kaldigimz yerden mucadeleye devaaammmmm

canım ben hiçbizaman nankör biri olmadım...
rabbimin verdiği herşeye şükretmesini bildim...
eşimin kanser tedavisinden önce sperm sayısı okadar çokken tedavisi sonrasında 0 a indi...
0 ı gördükten sonra şimdi sayımız tekrar arttı 14 milyonu geçti bu bizim için çok önemli...
1 sene önce azosperm tedavisine başlamışken şimdi bambaşka bi noktadayız...
gündüzde yazdım bu aşamalara geldiğimiz için bile şükrediyorum rabbime...
allahın izniyle bunuda atlatıcaz ve kavuşucaz inci tanemize...

Cnm seni çok iyi anlıyorum neler hissettiğini içinin nasıl acıdığını ama demekki senin için hayırlısı buymuş sen yeterki yılma kendini yıpratma ben inanıyorumki bizde annelik duygusunu tadacağız inş.

evet zeynepcim allahın izniyle bizde anne olucaz son değil bu yeni bi mücadelenin başlangıcı...

güzel yüreğin sayesinde aldığın dualar sana inci taneni en kısa zamanda getirecek, ben inanıyorum...
8 güzel kuzun seni bekliyor, gereken sadece biraz zaman, o da göz açıp kapayana kadar geçiyor...

canım arkadaşımmmm inş bende inanıyorum gelecek inci tanemmmm...
sizler inci tanemin arkadaşlarına kavuşun bizde yetişicez arkanızdan...

MÜGE----------------------------------------177
KANBAR------------------------------------- 177
FİYONK_MAKARNA--------------------------177=OKUDU
ASEL_K--------------------------------------177=OKUDU
BASAK2569---------------------------------178=OKUDU
BLOWHOE25--------------------------------178
RUVEYDA12---------------------------------178
SU1838--------------------------------------178=OKUDU
BAHAR85------------------------------------178=OKUDU
FLZASK2003--------------------------------178=OKUDU
PERLANORE---------------------------------178=OKUDU
BURCU81-----------------------------------178=OKUDU
YNZ06-------------------------------------- 178
CEMREM29---------------------------------178
PITIRCIK_43-------------------------------178
AKAKCE------------------------------------178=OKUDU
GERİDONUSUMKUTUSU-------------------178
VCK-----------------------------------------178
ASKBEBEK---------------------------------178
MAVİMENEKŞE----------------------------178
TÜLAY20-----------------------------------178=OKUDU
DENİZBULUT------------------------------178
ZAMBAK06--------------------------------178
ESMA--------------------------------------177
SUZAN361--------------------------------177=OKUDU

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
Muradı ne ise niyet eder, onları düşünür ve Cenab-ı Hakk’a arz eder.
Bütün bunlar namaz seccadesinde otururken yapılan işlerdir.
Daha sonra ‘‘Eûzü Besmele’’ çekerek şu âyeti okur.
Bismillahirrahmanirrahîm:
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.
Ayet-i Kerime bitince hemen ‘‘Salât-i Tefriciye’’ye başlar.
Dileyen sadaka da verebilir…
Her ne zaman vakit bulunursa okunur.
Otururken, yatarken, her şekilde okunabilir.
Önemli olan sayıya tamamlamaktır.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Sonra, ne için okunuyorsa kalben ona niyet edilir.
Sonra: "Euzu billahiminesseytanirracim, Bismillahi'r-Rahmani'r-Rahim" denir.
Sonra, salavat-i şerife okunmaya başlanır.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Yoruldugunuz zaman dinlenin, sonra devam edin.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

Son düzenleme:
PITIRCIK_43-------------------------------178
ASKBEBEK---------------------------------178

NİYET SAHİBİ:
önce güzelce bir namaz abdesti almalı ve iki rekat Allah rızası için namaz kılmalı.
Namazı bitirip selam verdikten sonra 100 defa '' Estağfirullâhel' azîme ve etûbü ileyh'' diyerek tövbe ve istiğfar etmelidir.
( Kıldığı iki rekatlı namaz dahi bir çeşit hacet namazı oluyor ki, bir kulun Allah'a en yakın olduğu an namaz ânıdır.)
‘‘İnnallâhe ve melâiketehû yusallûne alen’Nebiyyi yâ eyyühellezîne âmenû sallû aleyhi ve sellimû teslîmâ’’ der.

DİĞER OKUYACAKLAR:
Önce, tam bir iman ve ihlasla, 21 defa: "Estagfirullah el Aziyme ve etubu ileyh" diye istigfar edilir.
Okuma sırasında yüzünüz Kıble'ye donuk olursa, daha etkili olur. Ayrıca, okuyuş sırasında, zihniyetinizin başka bir şeyle meşgul olmaması için gözlerinizi kapatın.
Okunacak adedin tam olmasına dikkat etmek gerekir. Çünkü, adetler tıpkı bir kilidin anahtarı gibi önemlidir.

slm ben tefriyecimi okdum allah kabul etsin inş pozitif:KK49: sonuç alır bizde burda seviniriz amin

sırada kim var ben başlayayım mı okumaya ...yine 177 mi okunacak......kızlar kusura bakmayın ben hiç kendimi tanıtmadan girdim aranıza benim 2 kızım var Allah bağışlarsa ..artık sadece kendim için dua etmekten,olmayanı istemekten sıkıldım........... sıkıldığım için buraya geldim.....işallah sizlerde tez zamanda annelik duygusunu tadarsınız......dün duamı ederken kafamda hamile olduğumu öğrendiğim an, eşime söyleyişim, onu ilk gördüğüm kontrolüm, içimdeki kpırtılarını hissetmeye başladığımdaki duygularım ve tarifi imkansız nice duyguyu yeniden hissettim ve okurken canı gönülden bu duyguyu hepinizin tatmasını diledim....dua etmek bizden kabul edecek olan Rabbim ...dilerim en hayırlı zamanda yollar bebişlerinizi........​

PITIRCIK_43-------------------------------178=OKUDU
ASKBEBEK---------------------------------178=OKUDU

NİYET SAHİBİ:

DİĞER OKUYACAKLAR:

X