meleğm nerdesin gel annen baban seni bekliyor

Arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim sağolun benimderdimi ortak olduğunuz için allah sizinde gönlünüze göre versin

özloş canım ben yaşı sorun etmiyeceğim dedoktorlar bana öyle söylüyor ben de biliyorum 40 veya 45 yaşta bile hamile kalan var benim akrabalarımda da var birazda ırsi herhalde anneminde 4 sene olmamış halamlarında allahtan ümit kesilmez ama hayırlısı

özloş senin sorunun ne olmamak için sana üzüldüm bazen neden diyorum istemeyene veriyor bizler çırpınıyoruz olmuyor ogün haberlerde gördüm adam 15 günlük çocuğunu döverek öldürmüş neden neden diye soruyorum ama hepimiz sınav dayız

canımm ben pko hastasıyım..adetlerim düzensiz...
2 aşılama 2 tüp denedik olmadı...ama inşallah olucak bizimde...
takarsan o zaman iş zorlaşr canım...

evet tabii ırsi de olabiliyor...
bizimde öyle...
bende anneciğime 3 sene sonra gelmişim mesela.

özloş allah sanada nasip etsin kimseyi evlatsız bırakmasın

canım benim seni okadar iyi anlıyorumki allah isteyen herekse hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin allah kimsenin kucağını boş bırakmasın amin

Canım daha yaşın çok gençmiş bence ümitsizliğe kapılma biz bilemeyizki belki zamanı vardır. emin ol o zaman gelecek. seni anlıyorum birazda insanlar morelimizi bozuyo banada her gördüklerinde olmuyomu yoksa sizmi istemiyosunuz diyolardı. neyse artık çok bunalmıştım hatta bigün bi tanıdık arkadaş olmuyo sizin heralde dedi bastıra bastıra. Boğasım gelmişti oracıkta bende senin gibi tam ümitsizliğe kapıldığım bir anda ama imkkansız diyorum hamile olduğumu öğrendim. ama şimdide eşim askere gidecek kısa dönem ama yinede üzülüyorum herşey dört dörtlük olmuyo anlayacağın. emin ol vakti zamanı vardır belkide böylesi hayırlı şimdi hangi süreçtesin. üzülme tamam mı? ümitsizlik yok kafanı takma stres herşeyi iyce zorlaştırıyo....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…