meleğm nerdesin gel annen baban seni bekliyor

benim amcamların 15 yıl bebekleri olmadı,şimdi 5 tane çocukları var birde torunları oldu...
Ben inanıyorum sizinde olucak Rabbim gönlünüze göre versin ablacım :1hug:

Bir akrabamız 40 yaşında tüp bebekle çocuk sahibi oldu canım. Ayrıca arkadaşların dediği gibi senin yaşında olup henüz evlenmemiş insanlar var (hatta benim gibi 30a yaklaşmış olan :bbo: ) oyüzden acele etme istersen ayıpp oluyo biraz delikafadulden

canım yaşında gençmiş.hiç kendini üzme böyle şeylerin tarihini bir tek allah bilir.sen sadece sabırlı ol.herşeyde bir hayır vardır deyip allaha sığın
emin ol ki allahın dilediği bir gün sende o güzel haberi alacaksın.:teselli:

İnşallah dualarınız kabul olur. En kısa zamanda beklediğiniz müjdeyi almanızı dilerim.

en kisa zamanda kucagin bebislerle dolsun insss..
umudunu kaybetme..minik mucizen elbette gelecekk..

Canım öncelikle dua ett hiç eksik etme dualarını Rabbim inşallah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip eder.Bende dua ederim senin için hem.
Söylemeden edemicem Halamın 20 sene sonra bebeği oldu.Kücük halamın ise 12 sene sonra olmaz diye birşey yok moralini bozma lütfen

ya valla ne diyeceğimi şaşırdım allah öle bi düzen yaratmışki bizi öle sınıyoki en çok istediğimiz şeyler hep ulaşılmazımız oluyo burdaki sabır dirayet gayret hayat sınavıdaki başarımızı etkiliyo
dilerimki allah sana hayırlı bi evlat nasip etsin...
bu kadar istekli iki insanın yaradan inş evlatsız bırakmaz
dua edecem benim dularım pek makbul diil ama olsun :))))
senin için edecem ....

Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah
üzülme sabrın sonu selamettir derler
inşallah hayırlı bebişleriniz olur

Allahım tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah :Saruboceq:

canim vakti saati gelince olucak insallah ,bende bebegimi 10 .senede kucagima aldim ,Rabbim seni de sevindirsin insallah

allah gönlünüze göre verir inşallah canım
umudunuzu yitirmeyin

Hayatında yapacağın en büyük hata bence gelmeyeceksin biliyorumu söylemek.Benim artık hiçbir problemim yok anne olmamın önünde ama evlenmeden ve evlendikten sonra adet dönemleri düzensizliklerin yüzünden hep görürsünüz ben anne olamayacağım dedim ve şimdi ne kadar uğraşırsak uğraşalım olmuyor.Ben çok blirim 4 kere tüp denemiş olmamış sonra kendiliğinden anne olmuş kadınları lütfen umudunu yitirme ve beynine olmuyor kelimesini kullanarak emir iletme çünkü beyin bizim emirlerimizi.Beyin sadece şimdiki zamanı kullanarak verdiğimi emirleri alır inanarak benim bebeğim oluyor kelimesini bol bol kullan inan olacak.Esenkal canım...

canım bana yazarmısın ben meyrem suresinide okuyorum onunda faydası varmış iyi dileklerin için çok tşr

Canim yazmazmiyim tabi yazarim istersen burda arkadaslarin yardimiyla hep beraber okuruz cok kolay biter ama istersen kendin ihlasla butun gonlunden goz yaslarini icine katarak Allahtan istersinde o vermezmi ? elbetde verirrr !!!!! yeterki sen hayirlisini iste

ustelik 26 yas o kadar gencki senin yasindakiler bekar askim ya :1shok:
bu kadar uzme kendini gun ola hayrola , arti teknolojide cok gelisti ve gelismeye devam ediyor ilk once stres yapma!! kilon varsa onu ver !! ve Allahtan iste tedavinide aksatma senin yapacagin bu duanida eksik etme !! seni sevenlerin duasi bile yeter bebegim :1hug:
40 yasina dogurmak bile gec degil artik simdi hic uremesi olmayan erkeklerin bile penisine girip ordan bulp aliyorlar ve kadina asiliyorlar :jeyyar:

Salat-ı tefriciye

“Allâhumme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ Seyyidinâ Muhammedinillezî tenhallü bihil ukadü ve tenfericu bihil-kürebü ve tukdâ bihil-havâicu ve tünâlü bihir-reğâibü ve hüsnül-havâtimi ve yustaskal ğamâmu bivechihil Kerîm ve alâ âlihî ve sahbihi fî külli lemhatin ve nefesin bi adedi külli ma’lûmin lek.”

DUANIN manası

“Allahım! Bizim Efendimiz Muhammed’e (sav) kusursuz bir salât ve rahmet, mükemmel bir selâm ve selâmet vermeni diliyoruz. O Peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara O’nun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar O’nun hürmetine elde edilir. O’nun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah’ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salât et.”

İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: “Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için “Salât-i Tefriciye”yi (4444) defa okuyup, bu mübarek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir sebeb yaratır ve ona muradını verir.”

google da aradiginda daha ayrintida bulabilirsin canim

Canim ben eminimki senin dualarin cok makbuldur Alllah c.c bir mumin kardesine cikarsiz edilen dualari geri cevirmez!! buna inan ! tanimadigin bilmedigin bir insanin mutlulugunu sen isteyeceksin ve dua edeceksinde Allah hasa istemiyecekmi elbetde ister ama her ne oluyorsa hakkimizda onun hayirli oldugunu bilmeliyiz !! basimiza ne gelirse bundada hikmet var dememiz gerek gercektende hikmet var ne diyor hadisin birinde "senin şer sandiginda hayır hayır sandiginda şer vardir !!"

ben kendi adıma kızdım sana şekerim nedenmiii..
neden çünkü asla umudunu yitirme,yoksa baştan kaybedersin...
ayrıca ben 32 yaşındayım 6 yıldır bekliyorum..
elbetteki üzülüyorum ama asla asla demedim...
ayrıca vaktini saatini RABBıM BıLıR...BUNUN YAŞLA ASLA ALAKASI YOK..
AMA stres yaparsan işte o zaman kork...çünki herşeyin başı moral...
iş beyinde bitiyor..
ayrıca herşeyinde hayırlısını versin diyorum ben kendi adıma..şimdi olmamış yüzünü görmediğimiz evlada ağlamak kolay,olupta hasta olsa onunla hergün ağlasak çok daha kötü hayatım..
lütfen sakinleş ve kendini rahatlat...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…