Meleğimi kaybettim....

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Daha perşembe günü sizlerle hamileliğimin mutluluğunu paylaşmıştım.Artık meleğim benimle değilsenağlama mutluluğum yine yarım kaldı:1no2:Söylenecek sözde yok aslında sadece sizlerle acımıda paylaşmak istedim.Mutlu günümde beni yanlız bırakmayan hepinize çok teşekkür ederima.s.

gecmis olsun cnm herseyde bi hayir vardir
nolur uzulme dusurdunmu canim yaa inaannn cok uzuldumm

çok geçmiş olsun canım allah sabır versin üzülme rabbim aldığı gibi tekrar verir sen hiç bir zaman ümidini kaybette inşallah sağlıklı ve hayırlı evlat verir rabbim sana allah a emanet ol

canim ya cok uzuldum:çok üzgünüm: rabbimin vardir bir bildigi Allah sabir versin guzelim en kisa zamanda tekrar hamis haberini aliriz inslh

çok geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda allah kucağını doldurur

canim benim cok gecmis olsun ya cok üzüldüm..
daha hamile haberini alali kac gun oldu ki...
Allah bir daha yasatmasin canim...kendine iyi bak...

ne soylenir bilemiyorum ,umidini kaybetme ,hersey Allah'tan ,Allah sabir versin bu aciyi tekrar yasatmasin

çok geçmiş olsun canım daha diyecek birşey bulamıyorum rabbim sabır versin en kısa zaman da tekrar hamiş kalırsın inşallah

canım geçmiş olsun bundada bir hayır vardır inşallah biliyorsun erken gebelik haftalarında olan kayıplar doğal seleksiyondur yani bebeğin bir eksiği olduğu için kendi kendini imha eder akıllı bebekte derler inşallah bir daha en yakın zamanda sağlıklı güzel bir bebeğin olur

canım çok gecmıs olsun acının tarıfı yok bılıyorum ama üzülme demekten baska bısey gelmıyor elımızden.allahım çok buyuk sen ınancını sakın kaybetme ınan o klların bos kalmyacacak allahın iznıyle....sabır canım sadece sabır....

Daha perşembe günü sizlerle hamileliğimin mutluluğunu paylaşmıştım.Artık meleğim benimle değilsenağlama mutluluğum yine yarım kaldı:1no2:Söylenecek sözde yok aslında sadece sizlerle acımıda paylaşmak istedim.Mutlu günümde beni yanlız bırakmayan hepinize çok teşekkür ederima.s.

Allah sabır versin canım çok üzüldüm.

elıfcım ne dıyorsun sen şok oldum yazıyı gorunce ınanamadım nasıl mutluyduk hepımız nasıl oldu bu?

canım kusura bakma panıkten ne yazacagımı bılemedım amacım senı uzmek degıl ınan ıcım yandı.......rabbım en kısa zamanda sana ve bızlere hayırlı evlatlar versın ınşallah:a015:

canim ne desek bos biliyorum. cok uzuldum. Ama etrafina bak. Sitede de var. Iki defa dusukten sonra 3. de mutlulugu yakalayanlar var. yete ki Allah saglik sihhat versin elden ayaktan dusurmesin. Gene verir Allah. bak ne guzel kendinden hamile kalabiliyorsun. canim en kisa zamanda insallah Allah yeniden verir ve saglicakla kucagina alirsin.

canım, seni teselli edecek hiç bir söz bulamıyorum...senden o güzel haberi alınca çok mutlu olmustuk.allah sabırlar versin.senin kucagını allahım insallah en kısa zamanda doldursun..allaha emanet ol canım arkadaşım...senağlama

çok üzüldüm canım ya..hakikaten zor bi durum Allah sabır versin kuvvet versin sana...çok çok geçmiş olsun..

canım ya çok geçmiş olsun ...allah bidaha yaşatmasın...inşallah tez zamanda alırsın bebişini kucağına....

gecmis olsun rabbim yardimcin olsun sabir versin
insallah en kisa zamanda tekrar yeniden saglikli ve hayirli bir evlat nasip etsin sana insallah allahim

X