meleğim yarın kollarımdaaaaaaaaa!!!!!!!!

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
999
2
bugün nst için gittim hastaneye daha günüm varken eylül annesi olmaya hazırlanırken dr n çatı muayenesiyle normal yapamayacağımı öğrendim...yarın sezaryanla inşallah paşamı kollarıma lacağm..canım arkadaşlarım sizden desteğinizi ve duanızı bekliyorum ....sizleri çokk seviyorummmm!!!!!!!!a.s.

canımm herşeyin hayırlısı Allah yardımcın olsun kolaycacık kurtarsın. bebişine saglıcakla kavuşursun inşllah. güzel haberlerini bekliyoruz.

ayy allah cok ıyı bı dogum nasıp etsın cok sewıyorum bende bebeklerı ınsallah benımde olurr bıgun senın ıcın dua etcem

Allah yardımcın olsun :Saruboceq:
süpriz yaptı demekki annesine
Rabim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım

Rabim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin isalllahhhhhhhhhh

ayy canım hemserım hayırlısıyla oglusunu kucagına alırsın sımdıden gecmıs olsun dogum hıkayenı beklıyorum canımmm :CüvCüv::CüvCüv:

hayırlısıyla kucagına al bebişini arkadaşım şimdiden geçmiş olsun rabbim yardımcınız olsun

canım allah yardımcın olsun ,sağlıklı bir şekilde bebeğinin kucağına alırsın ve güzel haberlerini duyarız.

allah yardımcınız olsun inşallah sağ salim almışsındır bebişini kucağına

gozun aydin canim hersey yolunda gider insallah sag salim bebegini kucagina alirsin iyi haberlerini bekliyoruz.

hiih canım yazını çok geç okudum inş. sag saglim krtulmuşunuzdur..allahım yardımcın olsun canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…