meleğim benimle banada kısmet oldu buraya yazmak....

walla bizimki sen istemeden veriyor bildiğim kadarıyla...doğmadan albümü olucak benim sıpanın...ay allahım yardım et yarabbim bi sıkıntı olmasın...

walla bizimki sen istemeden veriyor bildiğim kadarıyla...doğmadan albümü olucak benim sıpanın...ay allahım yardım et yarabbim bi sıkıntı olmasın...

olmıcak canım saglıkla kucagına alıcaksın ınsallah
yalnız bence acayıp sıskınlık var sımdı adım adıma göbişim topıgıne baktımda ordakı kadınında göbegı aynı benım haftamda.netten de okudum rahat kıyafetler gıyılmeye baslanmalıdır dıyor ben en ıyıkı bol kıyafetler almaya baslıyımm yavastandelikafadulden

sen kaç haftalıksın bebişimmmmm?
ben şimdiden saldım yaplarımı dışarı olsun anlasın herkes...eskiden içeri doğru çekerdim şimdi tam tersi....sende ankaradaymışsın görüşelim yaa kıyafetlerini birlikte alırısss...

canım ama eger ıstersen cankaya ya geldıgınde ısyerıme gel gorusebılırz ozele atıyım ıstersen adresı dıla06

Dilacim buradan da tebrik ederim canim. Insallah allah tamamina erdirir ve tatli mi tatli bukle sacli gamzeli bir bebegin olur:)

tatlım yaa benim çankayada hiç işim olmuyor ama senin kızılaya mutlaka yolun düşer ben sana vareyim adresi :)
anjelic rabbim sanada nasib edicek ben inanıyorum bebişim...
kibelem sağol seni seviyorum ...
az kaldı bebişini kucağına alıcaksın haftaya bu gün ayy çok heyecanlıyım...

kızlarr 14,30 da randevumuz var ilk kez görüncez doktor amcaya inşallaaah bizim için dua edin teyzeleriiii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…