meleğim benimle banada kısmet oldu buraya yazmak....

tebrikler canım, aynı durum benm için de geçerldr belki dua edin ne olur...
gecen hafta kan testi yaptrdm negatfti,
ilaç kullandm ben de , adet söktürücü...
4 gün önce bitti ilacım hala adet olmadım...
yarın sabah idrar testi yapıcam nnnoooluurr dua edin:Saruboceq:

hadi bakalım inşallah...
oadet söktürücüyü banada verdi doktor ama içmedim ben bu ay...içimden gelmedi ne bileyim...
ya tatlım inşallah hamilesindir ama o 4-5 gün ileri atabilir çok umutlanma ben yaşadığım için söylüyorum ama dediğim gibi inşallaaahhhh bebişin gelir...

off tam bebek modundan çıkmışken çok duygulandım ama yaa:KK43: bende 3 temmuzda aşılama yaptırdım adetime 4 gün kala test yaptırdım negatif ti yazını okuyana kadar aklımdan tamamen çıkarmıştım artık acaba hamilemiyim demiyordum .şimdi düşünmeye başladım hayal kırıklığına uğramaktan çok korkuyorum ne kadar yıpratıcı bi süreçmiş bu Rabbim yaşadığın mutluluğu inşallah isteyen herkese yaşatsın.Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:tebrik ederim

canım inşallaaahh..sakın üzülme tamammı bende olmasaydı artık doktor kontrolünde başlicaktım çalışmaya...bu ayıp değil olana kadar ne gerekiyorsa yap sakın pes etme tamammı lütfen....

ÇOk teşekkür ederim pes etmicem Allah'ın izniyle bi kere düştü içime bi bebek sevdası :asigim: dün olması gereken adetim olmadı bi test alsammıki ama hiç hissetmiyorum yok gibi sankii
birde adet sancına benzer bi ağrı varr o tür ağrılar oluyomu sendede :uhm:

evet canım oluyo ben 5 gün kala test yaptırdım hemde kan testi sonuç negatifti sürekli regli ağrısı gibi bir ağrı ve ben her o ağrıyı hissettiğimde ilaç içtim düşün....
çok kaptırma kendini birde bu gün yapma testi ben 2 gün geçince yaptım tamammı tatlım kendi kendinede geciktirebilirsin benimki birkaç ay önce tam 5 gün gecikti stresten...

haklısın kaptırmamak en iisi Allah hayırlısı neyse onu versin birazdaha bekleyim ben çok teşekkür ederim ilgilendiğin için herşey gönlünce olsuna.s.opuyorumnanaktan

Allah bebeğini sağlıkla kucaklamayı da nasip eder inşallah. Dualarında bizi de an.

zemuszemussenin adına çok sewindim canım rabbim kucağına almayı nasip etsin işallah.bizde bu ay çalışmalardayız.bakalım nolcak darısı başımıza işallah..

çalışın çalışınn...özellikle ovulasyon testi kullanın arkadaşlar...
preseedi mutlaka alın ve stres yapmayın ki yapılıyo...
yumurtlama döneminde bol bol çalışın...çocuu bitek yapması zevkli derdi bi akrabammm :))şaka bir yana çok dua ediyorum hepiniz için

tebrikler.allah kucağınıza almayı nasip etsin..darısı bizim başımıza.dualarınızı eksik etmeyin.

teşekkür ederim arkadaşlar istiyorsanız darısı hepinize :emir_bebek:

hayırlı olsun canım
tebrik ederim gözün aydın
rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla

Ankarada hangi dr a gidiyosun acab bide

Tebrik ederim dila
burdanda tebrik etmek istedim :emir_bebek:
hayırlı olsun meleğin
opuyorumnanaktan

çok duygulandım..
okurken biçok şey geçti aklımdan ,umarım sağlıklı huzrulu bi gebelik ve kolay bi doğum geçirirsin kuzucummm..
herşey gönlünce olsun güzel hebrlerini sık sık paylaş bizimleopuyorumnanaktan

dsc01206.jpg

evett kıslarrrr ....ben zaten preseed topicindeydim diğer yerlerdende bilenler bilir...
daha yeni evliyim düştüm yollara bebişim olmuyo diye...
çok üzüldüm çok ağladım çok beddua ettim (bu kısmı özel)
burada hamileyim diyer başlık açan arkadaşları hem çok sevinerek hemde gıpta ederek izledim doğum yapanları takip ettim...
ve dün akşam çift çizgiyi gördüm...hala inanamıyorum arkadaşlar çünkü reglime 5 gün kala kan tahlili yaptırmıştım ve negatif çıkmıştı onun rahatlığıyla yemediğim nane kalmadı...kafam rahattı hastalanayımda biran önce yeniden çalışmaya başlayayım diye düşünürken iki günlük bir gecikmeden sonra başardım....benimki cidden mucize oldu...
sizden ricam biliyorum aynısını yaşadım aylarca ama gerçekten unutmak...
eğer 5 gün önce o kan tahlilini yaptırmasaydım hasta olana kadar kafayı yicektim...
ama öyle değilmiş tamamen unutunca verirmiş allah ben bilemedm yeni öğrendim...
nolurr sizleride olmayanlarıda burda okumak bana nasib olsun şimdi dualarım bebişimle ve olmayanlarla çok zormuş çok mutluyum hala inanamıyorum yok gibi...
eveeett şimdi nasıl olduya geleyim belki arkadaşlarıma bir yardımım dokunur...
reglimin 2.günü adaçayına başladım...ve iki aydırda preseed kullanıyodum zaten...topice bakarsanız daha detaylı görürsünüz...
hangisi yaptı bilmiyorum ama testi negatif aldıktan sonra bal çörekotu tarçın üçlüsünü almıştım kullanmama gerek kalmadı çok şükür...lütfen bebek için ilişkiye girmeyin ve lütfen kafanızdan bunu bir şekilde çıkarın tek çözümü bu arkadaşlar...
ve bana destek olan preseed ekibine tüm kk sorumlularına bütün arkadaş listemde olan olmaya ve beni izleyen dua eden arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum...
kalbimi hiç kırmadınız....burası bambaşka...
kibele,,,bumuyani,özloşum (en çokta özleme)gurbaaa,ilarzu,kardelen1800,kukuleta09 güllüşen (ki yaza evleniyorum topicindeydim)arsima,
burada nişanlandım burada evlendim burada doğurucam daha ne diyeyim....
nolur unuttuklarım kusura bakmasın ellerim titriyor sizi çok çok çok seviyorum....:hooray::nazar:hihoyyyt

evt canım bende tam ammaaaan olursa olur olasada olmasın dedıgım anda hamıle kaldım stres etkılıyor bıkerede burdan tebrık etmek ıstedım saglıkla mutlulukla gelsın bebısın ınsallah

çok teşekkür ederim arkadaşlar çok mutlu ettiniz beni birer birer...aybike sana yetiştim gördünmü gözüm üstünde demiştim oh canıma değsin....
önce sen doğurucan sonra ben..inşallah... sabirsiz winx perisi komik canlarım çok sağolun yaa..bana kimse yazmıyo diyodum walla biir biir yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim...
birde duanızı eksik etmeyinde pazartesi bebişimizin ilk resmini çektirelim canlarım...

çok teşekkür ederim arkadaşlar çok mutlu ettiniz beni birer birer...aybike sana yetiştim gördünmü gözüm üstünde demiştim oh canıma değsin....
önce sen doğurucan sonra ben..inşallah... sabirsiz winx perisi komik canlarım çok sağolun yaa..bana kimse yazmıyo diyodum walla biir biir yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim...
birde duanızı eksik etmeyinde pazartesi bebişimizin ilk resmini çektirelim canlarım...

evt ya doktorlar vermıyolar ıstemeyınce bu sefr bende alıcam bebegıme ılerde gostermek ıstıyorum

X