Melegim annesi bıraktı gitti

canım ya çok üzüldüm...ne çok sevinmiştik...inşallah bu son olacak...allahım tez zamanda kucağına alacağın bir bebek daha nasip etsin...

canım mrh geçmiş olsun şa nda bende aynı şeyleri yaşıyorum bende 5 haftalıkdım ve bayramn birinci günü gitdi bebeğim bende çok hasta oldum franjıt im ve çok öksürüyodum belki benmidemi ondan oldu anlmadım bende çko ağladım ama şimdi iyiym yine olur inşaalah.bi kere hamile kaldığııza göre gene kalabiliriz doktor öyle dedi.benim ilk deneemdi ve böyle oldu inşaaşlh bi kine çok bekleemeyiz

canım.. büyük geçmiş olsun... allah bu acını başka bir acıyla unutturmasın inşallah..

canım ya çok üzüldüm...ne çok sevinmiştik...inşallah bu son olacak...allahım tez zamanda kucağına alacağın bir bebek daha nasip etsin...

evet canım çook sevinmiştik hepberaber ama sevincim yarıda kaldı işte allahım bundan sonra başka acılar göstermez inş.aynı şeyleri tekrar yaşamam inş. yine tez zamanda hamile kalırım ve hamileliğim saglıklı sihatli geçer hayırlısıylada bebeğimi alırım kucagıma allahım herkesin hayırlı gönüllerini nasip etsin benimkinide ayırmasın

:Saruboceq:
haklısın canım herşeyde vardır bir hayır allahım sanada sabır versin inş. birdaha böyle birşey yaşamayız :Saruboceq:

gecmis olsun canim,vardir bir hayir belkide yasasaydi salgikli olmayacakti, ya da baska bir sorunu olacakti..herseyde vardir bir hayir..Allah bir daha gostermesin ve sana saglikli hayirli bir bebek versin tez zamanda insallah.

çok sevinmiştim şimdi ondan çok üzüldüm ama arkadaşların dediklerine katılıyorum Rabbim tez vakit tekrar bebişine kavuştursun seni ve tekrarını yaşatmasın

nazar mi degdirdik acaba cok cabuk hamis kaldin diye? canim bak sana ne diyecegim. biraz pragmatist bir yaklasim ama bebegin sagliksizmis. aslinda yumurtani dolleyemeesi gerekiyormus ama bir sekilde dollemis. ama doga onun dunyaya gelmesine izin vermemis cunku dunyaya gelecek kadar saglikli degilmis. zaten dusuklerin buyuk bir yuzdesi kromozom bozuklugu sonucu doganin da en ufak hatayi affetmemesinden kaynaklaniyor. canim dua etmelisin aslinda. yani dusunsene dusuk diye birsey olmasaydi her taraf sagliksiz ozurlu insanlarla dolu olurdu.

anliyorum uzuntunu ama bak hamile kalabiliyorsun, sagliklisin, esin de keza oyle. o sebeple kendini hemen toparliyorsun ve yeniden calismalara basliyorsun.

doktorun korunma verdi mi bilmiyorum ama zaten verse verse en fazla 1 ay verir. insallah en kisa zamanda tekrar hamis kalirsin. allah dermansiz dert vermesin yeter ki.

tuğbacım canım çok geçmiş olsun..inan çok üzüldüm. ben diğer topikte zeynep bahsedince öğrendim.rabbim bol bol sabır versin .inşallah tez zamanda hayırlısıyla tekrar nasip eder..amiinn...

çok geçmiş olsun canım
çok üzüldüm
Allah sabır versin diyorum
dilerim en kısa zamanda tekrar anne olursun

nazar konusunu benimde aklıma gelmiyor degil arkadaşım diger anlatımınada katılıyorum belkıde öyleydi allahım bana böylesini hayırlı kılmış dr bana zaman vermedi canım bende bu kunuyla ilgili başlık açmak istiyorum acaba beklesemmi yoksa hiç korunmasammı korkuyorumda kafam karışık hakkımda hayırlısını versin allahım

canım çok geçmiş olsun. Allah sabır versin. benim de ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı çok zor birşey biliyorum. Allah birdaha böyle acılar yaşatmasın inşallah. hepimize kucağımıza alıp büyüteceğimiz sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

canım benim açtıgım konuda bebegini kaybettigini senden okudum veee çoooook üzüldüm hemde şaşırdım.herşey allahtan her hayırda bir şer her şerde bir hayır varmış.böyle olması gerekiyormuş allahın taktiri buymuş.inan bana çok ama çoook üzüldüm.büyük geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın allah başka acı göstermesin.yüzün gülsün.saglıcakla kal. :1hug:

canımcım çok geçmiş olsun allah sabır versin ben daha öncede yazdım diye hatırlıyordum ama yanılmışım sanırım sayfalara baktım yok neyse allahın takdiri eli ayagı düzgün bir şekilde vermeyi nasip etsin en kıza zamanda

canım çok geçmiş oılsun allahın takdiri bişey diyemezsin... inşallah tekrar tez zamanda hamiş kalırsin bidaha daha yaşatmasın rabbim sana......

çok geçmiş olsun arkadaşım kardeşimde 2 düşük ve 6 aylık ölü dogum yaptı seni anlıyorum tarif edilmez bir acı allahtan ümidini kesme ve inan çünkü biz önce allaha sonrada hiç umudumuzu kaybetmeden inandık allaha şükürler olsun uzun bir tedavi süreci yorucu bir hamillelik sürecinden sonra bu sıkıntılara deger minik kıvancı allah kardeşimin kucagına verdi dilerim allahtan gönlünüzün muradını verir ane olmanın sıkıntısını sevincini yaşarsınız

saol canım bu benim ilk düşükteki konumdu bu düşügüm arkasında hemen yıne hamile kalmışım ama malasef oda hüsranla sonuclandı 9 haftalıktı bebegim herşey güzel gidiyodu rutun kontrolınde melegımın kalp atışı yoktu bu 2 cide annesinide bıraktı gitti yıkıldım maffoldum çok agladım ama aglamaktan başka yapacak bişeyim yoktu allahın takdiri ve üstünden 3 ya geçti ve ben şimdi bi 3 ay daha geçmesini bekliyorumkı tekrar allahım nasip ederse hamile kalmak istiyorum inş. bu sefer sorunsuz ve saglıklı hamilelik geçirim ve benim gibiler de amiiin

ne denir bilmiyorum bende o korkuyu yaşadım ama allah a şükür geçti yaşadıklarınını birazınıda olsa anlayabiliyorum allah en kısa zamanda yeniden nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…