Lekeler, Çiller Meladerm Krem Getirmek

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

layd_dantes

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
3
0
Kızlar merhaba,

Bu konuda benimde bir yakınım muzdarip. Çok araştırdık ve meladerm de karar kıldık. Eşim haftaya yurtdışına çıkıyor ve 10 Ocak da geri gelecek.

Normalde Resmi ilaç, kozmetik ürün ve cep telefonu girişi yasak. Bu nedenle site üzerinden alış veriş yapamıyoruz. Eşime burada yazılanlardan bahsettim. İşin içine vergi ve gümrük girdiğinden 185 TL karşılığında getirebileceğini belirtti. Herhangi bir kapora veya önden ödeme istemiyor.

Geldiğinde İstanbul’da elden verebiliriz. İsteyen olursa mesaj atsın yeterli.

iyi akşamlar ben bursadan yazıorum . bu kremi almak için bende çok uğraştım ama bi türlü ulaşamadım . bursaya gönderebilme ihtimaliniz nedir. bi hesap numarasına rakamı havale etsem kargo ile gönderirmisinizz .. çok acilll .cevap yazarsanız sevinirim . hoşçakalınn

Canım ben bu kremi zar zor getirttim 3 aydan fazla kullandım hiç bir işe yaramadı yazmıştım hatta burda da.Bir arkadaş daha vardı beraber başlamıştık kullanmaya o da etki görmedi parana yazık etme deri ama belki sana yarar orasını bilemem...

bu kremi çok övdüler ama .. civant ın sitesindenmi aldınız. hiperpigmentsyon için önerebileceğiniz bişe varmı peki ..

Yeni gördümmsjını çok sık girmiyorum siteye atrık çare bulamayacağımdan emin oldum çünkü.Maalesef hiperpigmentasyona kesin çözüm yok sanırım olsa ben bulurdum kaç yıldır denemediğim ürün kalmadı.Evet ben kendi sitesinden almıştım zor bela getirtmiştim zatenYorumlar hep olumluydu ama yaramadı işte

canım merhaba umarım mesajımı görürsün ya tritone forte hakkında ve izmirden getirttigin krem hakkında bana bilgi verirmisin hangisinden mennun kaldın ? gercekten etkisi oldumu cvabını bekliyorum ii akşamlar

Merhaba bu kremin tam adı nedir markası var mı lütfen cevap verin şürfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…