Anket Mehter marşı sever/dinlermisiniz ?

Mehter marşı sever/dinlermisiniz ?

• Severim ama dinlemem

OY: 11 17,7%
  • Hem severim,hem dinlerim

OY: 32 51,6%
  • Bazen dinlerim

OY: 10 16,1%
  • Sevmemde,dinlememde..

OY: 9 14,5%

• Ankete Katılan
    62
hem severim hem dinlerim hem bayılırım...

nasıl costurucu ritimlerdir onlar öyle!!

lisedeyken sınıfça bizim marşımızdı Genç Osman,sıralara vura vura hep bi ağızdan söylerdik,müthişti..

of ooof
Genç Osman dediğin bir küçük uşak,
beline bağlamış ibrişim kuşak oof of.....

bende cok severım kızlar.bılmıyorum bılırmısınız eyupte her cuma mehteran takımı cumadan once konser verıyo.ben lıseyı eyupte okudum.öğle tatılımız 1 sattı.ve ben arkadaslarımla her cuma öğle tatılınde okuldan kaçadık ve mehter konserını seyredıp okula dönerdık.çok zevklı olurdu

çok seviyorum dinlerken kendimi daha bir gurulu hissediyorum tarihimiz aklıma geliyor yaşanmış altüyüz yılın hatırına osmanlının hatırına

severim ama sık sık dinlemem kanıma işlemiş milli duygular bir kere

savaş öncesi mehteran ekibi 30-40 km öteden gidermiş.
mehter marşını duyan düşman askerleri tir titrermiş
yok böyle güzel bir marş.
tüylerim diken diken oluyor her dinlediğimde
allahım beni TÜRK yarattıgın için sana binlerce şükürler olsun!

Mehter marşını her duyduğumda bende NE MUTLU TÜRKÜM DİYENEdiyorum.Hatta oğlum olursa mehter takımımı getirsem sünnetine diye düşünmüyor değilim.Sizce çok mu abartı olur?:ecrin_bebek::nazar:

çok severim telefonumdada kayıtlı açar dinlerim her dinlediğimde gözlerim dolar :a015:a.s.
küçük kızım her açtığımda anne senin marşın der mehteranın her marşını seviyorum ama
en çok sevdiğim cettin deden neslin baban

mehter marşı sevilmez mi ya bayılıyorum
ben ne zaman dinlesem içim bi tuhaf oluyor
cenk edesim geliyor:roflol::roflol:

cok fena costuruyo duyunca kendımı ssanlı koca bı orduyla sefere cıkıyo gıbı hıssedıyorumm

ceddiiin dedeeeen ceddin babaaannndelikafadulden

Evet hem severim, hemde dinlerim eşim özellikle bu marşları cd yaptı arabada sıkça dinliyoruz.

X