Selülit Mecit Efendi Selülit Yağı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ebrunazlxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
90
0
Mecitefendi selülit yağını kullanan arkadaşlar var mı? Bu markanın saç bakım ürünlerini ve kremlerini çok beğeniyorum.Selülit yağında da başarılılar mı ,kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim..

ben 2 gündür kullanıyorum. günde 1 kere kullanın dedi aktar. bu hoşuma gitti. bakalım. sonuç n eolacak. yazarım.

kızlar bende bugün aldım ve sürdüm bakalım önümüzdeki günlerde gelişmeleri yazarım.

arkadaşlar benım bacaklarımdada var ama görünüşte bişi yok sadece kendimi kastığım zaman meydana çıkıyo bende aktardan selülit yağı aldım bır haftadır kullanıyorum henüz bir gelişme yok...olursa yazarım....ya bıde bişi sorcam bunları doktora sormadan kullanmamız doğrumu sizce???

kızlar sonuçları yazarsınız artık gerçekten etkili olursa çok ii.. bence doktora sormadan da kullanılabilir neden dersen canım sonuçta yağ krem gibi olduğu için zararı olacağını düşünmüyorum..hap vs. gibi kana karışan bişey değil.

bende kullanıyorm yağı ama her banyodan sonra hergün uğrasılmıyo ki 2 günde bi kullanmıs oluyom yani ama sıkı bi masajla kullanmk lazımmıs yağı mecitefendinin sampuanı ben mahvetti saclarım dökülüyordu fena hemde ama selülüt yağı iyi kısın kuruyan cildede iyi geliyor die düsünyorm bide mecitefendinin selülüt sabununu aldım kabak lifle kullanıyorm her banyoda iyi oluyor

günaydın.
ben bu mecit amcanın sabunundan aldım kabak lifiyle birlikte.
1 aydan fazla oldu galiba..
haftada 4 kez kendime gün belirledim , önce selülit yağıyla yarım saat masaj yapıyorum ( masaj aletiyle ) sonra banyoda bu sabunlar yıkayıp kabak lifiyle bacaklarımı kazıyorum :))))
allah sizi kahretsin işaallaah diye küfür ederekten daha bi gaza geliyo insan :)))
derim gerildi baya toparladı.. kabak lifi sanırım peling etkisi yapıyor ..selülit konusunda da fazla mı taktım abarttım mı bilmiyorum ama cok büyük etkisini görmedim henüz..gerçi daha cok yeni ..1 ay oldu tedavi ama accık var sanırım düzelme.
bu arada ben sporda yapıyorum step ve plates filan deli gibi su içiyorum kola-kahve yi boykot edıyorum , sigara dumanında duramam filan fıstık..
bakalim nolcek :)
yaza kadar zmanın var allahtan ve sabrımda var , aksatmadan devam edersem sonuç alacağımı ümit ediyorum ..

kızlar bende bunun lahana yağını kullanıyorum sonuçlarını paylaşırız:asigim:

merhaba jade35
bende bu gün lahana yağı sipariş ettim. Yaklaşık 1 ay kadar önce kullanmaya başladığınızı yazmışsınız ama sonra birşey yazmamışsınız merak ettim memnun'musunuz acaba? Sonuçları yazarsanız memnun olurum....
Teşekkürler...

kızlar bu yağı nereden alıyorsunuz ve fiyatı ne kadar acaba

Çoğu aktarlarda bulabilirsin arkadaşım.
Benim alışveriş yaptığım aktara sordum bi dönem sattığını ama müşterilerin memnun kalmadığını söyledi. Daha getirtmiyormuş o yüzden. Başka bir marka söyledi güya daha iyiymiş ama onun yalancısıyım alıp denemedim daha. Fiyatlarıda bu yağların sanırsam üç aşa 5 yukarı aynı 10 ila 15 arası.
Kullanan arkadaşlar gelişmeleri yazın haberimiz olsun.

Çoğu aktarlarda bulabilirsin arkadaşım.
Benim alışveriş yaptığım aktara sordum bi dönem sattığını ama müşterilerin memnun kalmadığını söyledi. Daha getirtmiyormuş o yüzden. Başka bir marka söyledi güya daha iyiymiş ama onun yalancısıyım alıp denemedim daha. Fiyatlarıda bu yağların sanırsam üç aşa 5 yukarı aynı 10 ila 15 arası.
Kullanan arkadaşlar gelişmeleri yazın haberimiz olsun.

canım bende bulamadı mecit efendi
talyayı önerdiler bende onu aldım 50ml 8 tl ya
bakalım kullanayım nolcak

eski kullannanlardanım. kesinlikle hiç bir işe yaramıyor.
sadece vıcık vıcık yağ oluyor her yanınız:)))
arkadaş satıcısı olduğu için memnun galiba.
geçen sene çok düzenli kullandım. strechlere bile sardım. ama nafile... siz bilirsiniz.

Merhaba
Mecitefendinin anti selülit yağınını geçen hafta 12,5 liraya aldım. iki gündür aşağıdan yukarıya doğu hareketlerle ve yuvarlak şekilde masaj yaparak sürüp streçle sarıp spor yapıyorum. spordan sonra duş yaparken kese ile masaj yapıyorum.
İnşallah faydası olur.
Benim varislerim var bir sorun olurmu?

Merhaba
Mecitefendinin anti selülit yağınını geçen hafta 12,5 liraya aldım. iki gündür aşağıdan yukarıya doğu hareketlerle ve yuvarlak şekilde masaj yaparak sürüp streçle sarıp spor yapıyorum. spordan sonra duş yaparken kese ile masaj yapıyorum.
İnşallah faydası olur.
Benim varislerim var bir sorun olurmu?

Yağ içinmi soruyosun bilmiyorum ama eğer varis problemin varsa yağlar zarar vermez aksine selülit daha da varise sebep oluyomuş dolaşımı bozduğundan o yüzden onlardan kurtulmalı. kese yapıyorum demişsin işte o sorun yaratıyo özellikle kılcal varislere sebep oluyo başıma geldiğinen biliyorum o yüzden varis derdi olan sert keseler yapmamalı,biraz sert davranırsan hemen belirginleşiyolar bi süre sonra belki herkesde olmaz ama bende oldu selülit için kese yaparken o bölgelerde şimdi bide kılcal varislere sahip oldum,yani kaş yaparken göz çıktı:kızgın: dikkatli olmak lazım ....

Yağ içinmi soruyosun bilmiyorum ama eğer varis problemin varsa yağlar zarar vermez aksine selülit daha da varise sebep oluyomuş dolaşımı bozduğundan o yüzden onlardan kurtulmalı. kese yapıyorum demişsin işte o sorun yaratıyo özellikle kılcal varislere sebep oluyo başıma geldiğinen biliyorum o yüzden varis derdi olan sert keseler yapmamalı,biraz sert davranırsan hemen belirginleşiyolar bi süre sonra belki herkesde olmaz ama bende oldu selülit için kese yaparken o bölgelerde şimdi bide kılcal varislere sahip oldum,yani kaş yaparken göz çıktı:kızgın: dikkatli olmak lazım ....

aynı dert bende de oldu sert masaj maalesef kılcal damar oluşturdu

aynı dert bende de oldu sert masaj maalesef kılcal damar oluşturdu[/QUO

çok sinir bi durum gerçekden ,önceden bilseydim hiç böyle yapmazdım ,bi de heryerde iyice keselleyin kızarana kadar bilmem napın diyip duruyolar hiç o kısmından bahsetmiyolar ben iki kere keseledim dedikleri gibi hemen çıkardı damarları valla çaresi varmı şimdi hiç bilmiyorum ama baktıkca sinir basıyo :kızgın:

çaresi var canım lazer yada skloterapi artık doktor hangisini önerirse.
ben 4 seans gittim skloterapi olur dedi bana ancak doktorun tedavisi bana biraz düzmece gibi geldi 6 seansta biter dedi ama 1 damarı 4 seansta halletti yeni doktor arayışındayım bekledikçe çoğalma riski var.bu hastalık özel tedaviye giriyor ve masraflı seansı 200:umursamaz:

evt cnm biliyorum onları,tam dizimin arkasında bi damar belirginleşmeye başlayınca 1 sene önce gitmiştim bende doktora,baya da iyi bi yer sadece muayne için 600 vermiştim ama çok dürüs bi adam gerçekten herşeyi anlattı ve özellikle kozmetik olan damar genişlemelerini kalsın dedi çünkü ne lazer nede skloterapi çok işe yaramaz çok nadir tam geçiriyo deddi zaten lazer çok pahalı bend eo iğneli olanı demiştim ama adam başarı şansı çok az onun sandığınız gibi basit değil dedi ve çok uzun süreceğini söyledi milim milim yapılır ama istediğin sonuçu alamazsın dedi yani olumlu olumsuz herşeyi önden anlattı seçimi bana bıraktı ama açıkcası istediğin sonuç olmaz gibi geliyo demişti, zaten çok fazla olmadığndan o zaman vazgeçmiştim ama işte bu kese yüzünden şimdi baya kılcal olanlardan oldu......

X