Mayısta evleniyorum, fikirler?

su_m

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2010
57
8
Kızlar açıkçası çok tecrübesizm. Yani şöyle söyliyim aklmda evlilik hayali olmadığı için bir anda neyi nasıl yapalım telaşına düştm doğal olarak. E tabi ekonomik olarakta doğru adımlar atarsak biraz daha rahat ederiz.
Sizlerden ricam daha en başta şuna dikkat et dediğiniz ne varsa fkirlerinizi rica ediyorum. İzmirde kiralık ev bakıyorum, tabi uçuk olduğu için ilk derdim bu. Sonrasında alışveriş ve eşyalar..

Kiralık ev en son iş. Daha mayısa çok var. Evi düğüne 2-3 ay kala tutarsınız. Eşyalar için liste yap kalem kalem. Neleri sen alacaksın, neleri nişanlık, neleri ortak alacaksınız konuşun. Sonra her alacağın eşya için araştırma yaparsın, marka model fiyat/performans. İnternette çok güzel indirimler denk geliyor takip edersen. Şu an aynı süreçten geçiyorum. Bunların hepsi hal olur. Dikkat etmen gereken şey bu süreç nişanlınla olan ilişkini yıpratmasın. Çoğu çift bu dönem çıldırıyor

Tipine değil işlevine ,kalitesine odaklan. Bir gün kullanırım mantigiyla eşya alma. Bulaşık makinasında yıkanmasına özen goster. Plastik kap kacaklarla çok doldurma. Çarşaf ve yastık yüzünü yedekli al,setten bağımsız. Çok geleneksel bir ailen yoksa ıvır zıvır sandık hurç bekleyen çeyizler yapma. ( Ben tesettürlü olduğum halde incikli boncuklu yazmalar falan yaptırmadım, 3,5 tane yazmam vardı o kadar. )

Çok haklısın dikkat etmeye çalışıyoruz bakalım

Söylemeyi unuttum düğünü istanbulda yapıcaz, onun için de her öneriye açığım. Genel ayrıntı herşey

Söylemeyi unuttum düğünü istanbulda yapıcaz, onun için de her öneriye açığım. Genel ayrıntı herşey
Canım sen aklına takılan şeyler oldukça özelden yaz bana. Bende mayısta evleniyorum Direk şuna şuna dikkat et diye bir şey gelmiyor maalesef aklıma. Sen sordukça gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…