Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Zaten 7 Haziran'da randevum var o zaman sorcamda. Çok korktum otizm falan duyunca. Panik oldum o yüzden . bundan sonra doktorum uygun dozu verir bırak yada bırakma der zaten benim merak ettiğim. 6 gün 5 mg kullanmakla bir şey olur mu ki iyi bir şey yapıyorum derken kötü bir şey yapmışım o kadar korkuyorum ki hiç aklıma gelmezdi
Benimde folbioldü 6+5 e kadar kullandım doktorum değiştirdi gittiğimde biraz gazla dozu dedi başka bir şey demedi artık decavit kullan diğerini kullanma dedi canım bir sıkıntı olsa derdi sanırım iyi düşün sen bir şey olmaz Allah’ın izniyle

Benimde folbioldü 6+5 e kadar kullandım doktorum değiştirdi gittiğimde biraz gazla dozu dedi başka bir şey demedi artık decavit kullan diğerini kullanma dedi canım bir sıkıntı olsa derdi sanırım iyi düşün sen bir şey olmaz Allah’ın izniyle
Bana yarım kullan demişti doktorum folbiol

1 tatlı kaşık sıcak suda 7 dk demleyip içine 1 çay kaşığı bal koyup içtim regl 2 günü başlayıp yumurtlama görünce bıraktım. Prolaktin yüksekliği olduğu için içmiştim ben gebelik oldu o ay ama kimyasaldi malesef. Faydasını çok gördüm
bende hayıt ıcıyorum ara ara, regl agrım azaldı baya..
bırde yumurtlamaya etkısı oldugunu dusunuyorum

Kızlar merhaba benim yumurtlamam 9 Eylül çatlaması 10 Eylül ve çatlama günü ve öncesi zamanı değerlendirdim 2 gündür kasığımda bi garip ağrı gibi bir şey var gibi gergin gibi ve dün gece kasığıma bir bıçak saplanır gibi oldu ve geçti. Bu kadar erken belirti olmaz değil mi ?

Kızlar merhaba benim yumurtlamam 9 Eylül çatlaması 10 Eylül ve çatlama günü ve öncesi zamanı değerlendirdim 2 gündür kasığımda bi garip ağrı gibi bir şey var gibi gergin gibi ve dün gece kasığıma bir bıçak saplanır gibi oldu ve geçti. Bu kadar erken belirti olmaz değil mi ?
Tatlım bu tam bir çatlama sancısı bence, sancıdan sonra şimdi rahatladı mı orası? yumurtlaman 2-3 gün kaymış yada yumurta geç çatlamış olabilir..

Tatlım bu tam bir çatlama sancısı bence, sancıdan sonra şimdi rahatladı mı orası? yumurtlaman 2-3 gün kaymış yada yumurta geç çatlamış olabilir.
Yumurtlamam 4 gün kaydı ve 5. Gün çatladı yumurtam.10 eylülde çatladı yumurtam. Çatlamadan 2 gün sonra başladı bu minik kasık ağrısı

X