Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım elimde ondan kalmadı, eşim ağrı kesici almaya gitti bana. Eger bulabilirse ondan alır gelirken yaparım tekrar. Ama kan da negatif işte yıkıldım 😓
Ve dediğim gibi o ka daki değerden çok yükselen oldu bence çok yeni dua edelim de kimyasal olmasın .. İnshaAllah testlerin koyulaşırsa tamamdır

Kanama nasıl oluyor abla kimyasalda daha koyu renkli falan mı
Renk olarak birşey diyemem ama çamur gibi kahve kahve lekelenme ve sonrasında aşırı kanama tabi herkesde farklı bir hiakye var kimisinde az kanama olurken diğerinde aşırı ve ağrılı kanama seyrediyor.. kimiaide sarıl şarıl kanamasına rağmen sapa sağlam bebek taşıyor

Günaydın kızlarrrr
Bugun 34 cü döngü günü hala adet olmadım
Dün kınaya gittim oynadım zıpladım vallla 😅
Cok hafif regl belirtisi geldi 3 kere tuvalete gittim ( bide hazırlıklıydım evden çıkmadan ped taktım ve şort giydim ) bana mıısn demedi
Şimdi sabah kalktım işe gitmek için peçete ile kendımı kurulurken cok hafif sarı sumuk yine geldı
Anlamaıdm bişi
Bugun de test yapmıcam üç gün ıleriye çekebilir mevsim yA da stres den dr şüpheleniyorum hakkım da hayırlısı eğer hamıle kalırsam tek tek belirtileri yazıcam size ve ılıskı pozisyonunu da yazıcam cunku biz bu ay eşimle altın vuruslar yaptığımızı da düşünüyoruz 😅😅😅😅😅😅😅😅

Günaydın kızlarrrr
Bugun 34 cü döngü günü hala adet olmadım
Dün kınaya gittim oynadım zıpladım vallla 😅
Cok hafif regl belirtisi geldi 3 kere tuvalete gittim ( bide hazırlıklıydım evden çıkmadan ped taktım ve şort giydim ) bana mıısn demedi
Şimdi sabah kalktım işe gitmek için peçete ile kendımı kurulurken cok hafif sarı sumuk yine geldı
Anlamaıdm bişi
Bugun de test yapmıcam üç gün ıleriye çekebilir mevsim yA da stres den dr şüpheleniyorum hakkım da hayırlısı eğer hamıle kalırsam tek tek belirtileri yazıcam size ve ılıskı pozisyonunu da yazıcam cunku biz bu ay eşimle altın vuruslar yaptığımızı da düşünüyoruz 😅😅😅😅😅😅😅😅
sen artık şuraya belirti yazma ya ya test yap yada kan ver sende rahatla bizde :olamaz:

Evet yaaa ben depresyondayım zaten bolca geyiğe ihtiyacım var 😅😅
Al benden de o kadar 🙋 bugün itibariyle büyük bir adım atıyoruz, yine sorunlar devam edecek ama çok büyük ölçüde kurtuluyoruz diyelim 🥰
Yaaa ne güzel tanımadan etmeden merak edilmek 💞 geldim geldim sizlerin yokluğuna dayanamadım çok uzun sürmedi ama iyi oldu
O kadar sorunumuz var biz çekip gidiyo muyuz kardeeeşşş otur oturduğun yerde 🤣

Al benden de o kadar 🙋 bugün itibariyle büyük bir adım atıyoruz, yine sorunlar devam edecek ama çok büyük ölçüde kurtuluyoruz diyelim 🥰

O kadar sorunumuz var biz çekip gidiyo muyuz kardeeeşşş otur oturduğun yerde 🤣
Çok sevindim sizin adınıza.. adım atmak iyidir 💪🏻 İnşallah tüm sorunlarınızdan kurtulursunuz hızlıca..
Birisi yumurtlama döneminin romantikliğini bozmak istemedi galibaaa 😁😁 tutarsa iyi taktik, bizde uygulayalım.. valla biz tüpe çok alıştık normal yolla nasıl olur unuttum. 1 aydır sen gardaş ben gardaş olduk 😅 hala regl de olmadım sinirim tepemde yanıma yaklaştırmıyorum 🤣🤣

Merhabalar benmde iğnenin 8.günü. Merakla bekliyorm ama ben de Ohss oluşmuş o biraz zorluyor. Bugün bel agrısı başladı başka da Bi belirti yok belirti yaşamayan var mı?

Çok sevindim sizin adınıza.. adım atmak iyidir 💪🏻 İnşallah tüm sorunlarınızdan kurtulursunuz hızlıca..
Birisi yumurtlama döneminin romantikliğini bozmak istemedi galibaaa 😁😁 tutarsa iyi taktik, bizde uygulayalım.. valla biz tüpe çok alıştık normal yolla nasıl olur unuttum. 1 aydır sen gardaş ben gardaş olduk 😅 hala regl de olmadım sinirim tepemde yanıma yaklaştırmıyorum 🤣🤣
Tabi kızzzzıııımmmmm coştuk coştuk 💃

X