Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende test yaptım bugün bata 3 gün var sabah kalkınca yaptım negatif sanırım önümüzdeki maçlara bakıcaz

Kizlar bugun kontrole gittim. Normalde catlamam 15.16 gunler olurdur bu ay klomenin etkisiyle erken gelistiler. 9. Gun pik gormustum sonra catlama 30 u sabahinda. Ama doktor catlamis yumurtan yok dedim 3 tane 19mm yumurtan var dedi onlar catlar dedi. Benim sorum su testlere gore ilski degerlendiriyordm ben. Ondan tutmamis olabilir mi

Cnm baya cizgi var hadi hayrlisi olsun eskilerden birilerini gormek guzel. Genelde cok buralara taklmayanlardan aliyorduk haberleri,

Kızlar aranızda c life macun kullanan var mı bu ay da bunu denicem bakalım

Kızlar olaya gelin camdan atlayacam utancımdan bu mesaj kopyala kalmış telefonda, çocuklara ders linki atacağıma bu mesajı yolladım hemen sildim ama inşallah gören olmamıştır yaaaa, bazı uygulamalarda silinse de mesaj görünüyor rezaaaleeeeeeeeeet,

çocuklar anlamaZda dua et veliler okumasın

Ben diyim kuzum boşa sallamış olabiliriz yani ben öyle düşünüyorm bunu daha iyi anladım seninle de. Artık testlerde yalan o zaman yani bu kadar insan kullanıyor onlar da niye tutuyor? Ya da günlere mi denk geliyor ondan tutuyor acaba bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…