Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tabi ki de ben topiklerde neler okudum hem neden üzüleceksin ki bu ay olmazsa öbür ay var 🥰
Aynen öyle canım 😍 birde biri forumda şunu yazmış "progesteron sıfırlanamadan adet olunmaz" acaba gebelik oluştu ondan mı düşmedi dedim🙈

Ben diyim kuzum boşa sallamış olabiliriz 🙈yani ben öyle düşünüyorm bunu daha iyi anladım seninle de. 👍 Artık testlerde yalan o zaman yani bu kadar insan kullanıyor onlar da niye tutuyor? 🙈 Ya da günlere mi denk geliyor ondan tutuyor acaba bilemedim. 🤷
Ben ilk oglanda da kullanmistm tutmustu. Dedigine gore 3 tane yumrta var 19 mm olmus
Catlar herlde dedi. Dedm hocam catladi ovu yaptm sivi goremedim dedi🙄 bence piki gorunce iki gune bir 10 gun falan denemek lazm. Hatrliyr musn gecen ay ve onceki ay demistm pik goruyorm ama akintm ve catlamam birkac gun sonra oluyor testte gordukten. Esimde ne de olsa catlama degerlndirdk die gidiyordu. Belki de catlama dobeminde biraktm ben her ay🙄

Ben ilk oglanda da kullanmistm tutmustu. Dedigine gore 3 tane yumrta var 19 mm olmus
Catlar herlde dedi. Dedm hocam catladi ovu yaptm sivi goremedim dedi🙄 bence piki gorunce iki gune bir 10 gun falan denemek lazm. Hatrliyr musn gecen ay ve onceki ay demistm pik goruyorm ama akintm ve catlamam birkac gun sonra oluyor testte gordukten. Esimde ne de olsa catlama degerlndirdk die gidiyordu. Belki de catlama dobeminde biraktm ben her ay🙄
Piki gördün mü yine denemek mantıklı belki testte göre çatladı ama çatlamadı bilinmez ki kuzum garantisi yok. En doğrusu 2 gün aşırı ilişki boşuna öyle demiyor doktorlar. 👍 Sağlık olsun yinede bundan sonra nasip etsin inşllah 🤗

Kızlar adetim biteli 4-5 gün oldu daha pik olmadı ama bugün baya kahverengi akıntım oldu yumurta oluşup çatladıysa kahverengi akıntı olur mu dün geceden beri su gibi 2 kere falan akıntım da oldu. Çok detaylı yazdım kusura bakmayın

Eklentiler

• C0DA6FC2-3488-4A15-843C-8FC59D2ABF53.jpeg
    C0DA6FC2-3488-4A15-843C-8FC59D2ABF53.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 29
Piki gördün mü yine denemek mantıklı belki testte göre çatladı ama çatlamadı bilinmez ki kuzum garantisi yok. En doğrusu 2 gün aşırı ilişki boşuna öyle demiyor doktorlar. 👍 Sağlık olsun yinede bundan sonra nasip etsin inşllah 🤗
Aynen cnm bakalm artk piki ve catlamayi 2 gun once gordum.demek catlamamis ama olgunlasmis. İki gune bir biz yapamiyorz iste

Bugün bat günümdü test yaptım sabah ilk idrarla maalesef negatif. Hala regl olmadım göğüslerim aşırı hassas ve acıyor dokununca. Genelde yumurtlamadan sonra 15. Gün oluyorum hep bir de göğüslerim de hep regl öncesi hassasiyet olur ama olacağım gün geçer acısı ve regl olurum ama hala çok hassas kasıklarımda adet olcakmışım gibi ağrı var böyle olunca umutlanıyorum sonra saçmalama olsa testte çıkardı diyorum :KK43:

Bugün bat günümdü test yaptım sabah ilk idrarla maalesef negatif. Hala regl olmadım göğüslerim aşırı hassas ve acıyor dokununca. Genelde yumurtlamadan sonra 15. Gün oluyorum hep bir de göğüslerim de hep regl öncesi hassasiyet olur ama olacağım gün geçer acısı ve regl olurum ama hala çok hassas kasıklarımda adet olcakmışım gibi ağrı var böyle olunca umutlanıyorum sonra saçmalama olsa testte çıkardı diyorum :KK43:
Geç yumurtlamis olabilir misin canım ovulasyon takibi yapmış mıydın

Benim de bugün bat günüm negatif canım, bat günü negatifse sonradan pozitif biraz zor gibi, İnş çabuk sökülür de yeni çalışmalara başlarız ne diyeyim 😊

8 haftalıktı benim 3. Kaybım oldu
Canım akıl vermek gıbı olmasında kendine bir okutturmalısın sübyan olabılır ben ınanıyorum yani. Böyle şeylere rabbım tekrar hamiş olmayı nasip eder inşallah 🙏 cok gecmıs olsun üzme kendıni bide şöyle düşün sağlıksız bir bebek olarak doğacaktı belkide.. oda Allah’tan tabıkıde ama onu öyle gördükçe daha cok üzülecektin.cennet kuşlarınla cennette kavuşursunuz inşallah♥️

X