Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün test yaptım, bat 3 haziran...sizce benim gördüğüm şey bir 2.çizgi mi, yoksa bana mı öyle geliyor ?? 🙄😃 sabah ilk idrarlar yapmadım, 2 saat önce falan yaptım, şeytan test yap diye dürttü...aslında bekleyecektim 3 haziranı 😯 tarih attığım aynı testin 1 saat sonraki hali, diğeri 5 dakika sonrası.. Yusra-61 Yusra-61 (yetiş hemşoo 🤗 )
Bende görüyorum hayalet çizgiyi🧿

kızlar selam . Bugun doktora gittim ama hala adet olmadım ama hisediyorum gelecek bu aksam. Agrilarım yokluyor. Test yaptın mı dedi yok dedim. Bi kan ver bakalım dedi ultrasonla baktı evet olacak gibisin ama istersen ver istersen bekle dedi. İğne verdi 3. gün basla dedi. Yapabilir misin dedi yaparım dedim. ilk defa diye bi kan testi vereyim dedim .Dua da ediyorum ki okadar para verdim test yaptırdım bari önce testten öğreneyim hamile olmadıgımıı hahahahaa . Sonra gelsin reglim . ihihihi

Kızlar kac saatte çıkıyo bu test 2 falan mı .
Devlette 2 gibi çıkıyor kuzum güzel haberler alasın her açıdan adetin gelmesi de güzel haber 😁yokluğunu bir yerden sonra göstermesin 🙏🏼

Kızlar bugün test yaptım, bat 3 haziran...sizce benim gördüğüm şey bir 2.çizgi mi, yoksa bana mı öyle geliyor ?? 🙄😃 sabah ilk idrarlar yapmadım, 2 saat önce falan yaptım, şeytan test yap diye dürttü...aslında bekleyecektim 3 haziranı 😯 tarih attığım aynı testin 1 saat sonraki hali, diğeri 5 dakika sonrası.. Yusra-61 Yusra-61 (yetiş hemşoo 🤗 )
Var görünüyor kuzum silik birşeyler inşallah da vardır dilerim 🙏🏼 birde bat günü bekle dene bakalım ne oluyor istersen. 😍😍

Var görünüyor kuzum silik birşeyler inşallah da vardır dilerim 🙏🏼 birde bat günü bekle dene bakalım ne oluyor istersen. 😍😍
Aynen kuzum yaaa 😍😍😍 bat günü de yapacağım, ilk idrarla, yine çift çizgi olursa, ertesi gün kan veririm beta hcg 🙏🙏🙏🙏 paylaşırım yine yorumlaşırız ❤️

Kızlar yumurtlama olmuşsa progesteron kaç olmalı?

Senin bat ne zaman canım ? Sence var mı çizgi gördün mü sen ?
Gördüm kuzum ama heveslenmek istemiyorum bir yandan
Nisanda gecikmem oldu iki testle yaptım ikiside bariz çift çizgiydi kan testi de beta 6 küsür çıktı sonuç hala hamiş değilim ☺️

Kuzum eğer devlet hastanesine gidecekseniz çiğli devlet hastanesini önerebilirim size en yakın en iyi araştırma hastanesi çiğli .hem izbanla ulaşımıda kolay durağın hemen yanı. Özelde tahlildi testi muayene derken gerçekten çok para gidiyo geçen eşimle hesapladık aylardır dr a verdiğimiz parayla özelde aşılama yaptırabilirdik
Sen çiğli 'de oturuyodun dimi evet yakın duymuştum valla olmadi hazirandan sonra oraya gidim yada menemen nasıl acaba oraya gideyim diyodum

Ben ilk hamileliğimde tüm tahlillerimi devlet Hastanesinde yaptırdım birtek eşim sperm hariç çünkü devlet hastanesi uğraşmaz diye .eşim muayen olmadı ama ben polikliniği gittim test yapiyormusunuz dedim eşim sperm verdi sonuç çıktı aldım .. tüm tahlillerimi toplayıp kendime göre iyi bir Dr buldum ona gösterdim .devlet hastenesi hiç ücret ödemeden yaptığı tahlillweri özel hastene uçuk paralar istiyor .

X