Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende bugun bahsettiginiz ebriyologla iletisime gectim sureciniz nasil gecti acaba hangi doktorla tedaviniz ilerledi bende o hastaneyi dusunuyorum

Test bağımlısı seni

Ya kızlar bugün ya da yarın regl olmam lazım karnım ağrımıyo unutunca ama aklıma getirince karnım da regl sancısı beliriyo acaba bn mi piskoloijik olarak sahte sancı çekiyorum
Bende yatınca uzanınca belim ağrıyordu bi işle uğraşınca vs olmuyordu

Kızlar yumurtlama 13 üydü kaçırdım sanırım yoksa yumurtlama görmem lazımdı bugün. Çünkü son 2 aydır 18 inde görüyordum göğüslerim sızlıyor bugün

Eklentiler

• 20210613_211557.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 22
Canım sen üçüncüyü mü bekliyordun? Bu ekonomide biraz zor değil mi? Hiç işine karışmak istemem ama vallahi gecelek nesile üzülüyorum. İnsallah gönlünden geçen olur.

Kızlar yumurtlama 13 üydü kaçırdım sanırım yoksa yumurtlama görmem lazımdı bugün. Çünkü son 2 aydır 18 inde görüyordum göğüslerim sızlıyor bugün
13 gibi duruyor zaten senin testler ya geç oluyor ya uzun sürüyor canim kendini en iyi bilen sensin tabikide umarım değerlenirmişsin dir

İyi geceler kızlar nasılsınız? Benim Reglin 11. Günü neredeyse ama ilk çalışma bugün oldu bu ay acayip bir yoğunluk var bu ay maalesef. Güzel haberler bekliyorum sizden
İyi geceler canım, benimde bugün 18.günüm
Sanki 13'ünde yumurtlama gördüm gibi ama net emin olamadım, benimde çok yoğun geçiyor.
7-11-13-17 sini plansız değerlendirdim. Bakalım, hayırlısı

Hayirdir kiz belirti mi var?
Yok kız nerdeeee. Rutin kasık ağrıları, bel ağrıları. Bugün sadece ekstradan tansiyonum düştü 8e 8 şeklinde değişik bir tansiyon problemi yaşadım. Dünde halsizdim de ölçmemiştim. Belki dünde düşüktü. Onun dışında bişi yok be canım nerdeeee. Kahverengi bi lekelenmem oldu. Regl gelecek belli. Salı regl günüm zaten. Tüp yapıcaz belli o canım. Bayramdan sonraya erteledim onuda. Bari tatile gidip geleyim de ağustosta tüp işine koyulalım nasip böyle imişşş. Senin aşılama sonucu bekliyorum ben merakla kuzucum

Canım bende dış gebelik geçirdim ilk tam iki katı artmadı sonraları baya baya ikiye katladı ama kese görünmedi sonra kanamam oldu ama hiç ağrım falan yoktu dr falan geç farketti zaten kolay görünmedi odak noktası bende inşallah düşük olur ona razıyım diyordum ama ameliyat oldum tüp hasar gördüğü için
İnşallah dış gebelik değildir canım
Öyleyse bile en azından erken farkedilsin ameliyatsız ilaçla

Insallah diledigin gibi olur canisi Valla bende merakla bekliyorum inanbu gece vurdum catlatma ignesini sali asilama yapicaz bakalim detayli yazarim zaten buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…