Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet kızlar bu konuya açıklık getirelim . Gece mesajıma cevap vermiş bu testleri güvenilir bulmadığım için yorumlamıyorum demiş. Sanırım markayla alakalı bu durum
Biraz şöyle canım şimdi bu sizin testlerin sahibi bununla aynı sayfada olup öğrenen kendine instagram açanlar var o da o testlere bakmak istemiyor. Şuna katılmıyorum güvenilir konusuna bence bütün testler güvenilir

Ben o konuda emin deilm. Testte catlama gordum doktor muayenede gelismis yumurtalarin var ama catlayan yok dedi. Doktor mu yaniliyor test mi

Kızlar henüz yumurtlama göremedim ama sol kasığım çok ağrıyor ya niye böyle oldu ki
Ben ovu testlere güvenmiyorum canım…bence gün aşırı deneyin testten bağımsız takılın, ben test yapmadığım ay hamile kaldım…hem stres oluyorsun test yapınca, o da etkiliyor bence…

Aynen cnm ayi kapatmistm normalde malum catlamayi kacirmistim. Mesela o zamn catlamayi vucudmda hissederken teatte de gormustm bir hafta pikten sonra. Bazen dogru bazen yanlis oluyor anlamadim.
Çatlamada vücudunda ne gibi değişiklik hissettin canım. Diğer çatlamayı kaçırdım diyorsun belki bu sana tekrar şans getirir seninle batımız da yakınmış benimde 9 gün var

Ben o konuda emin deilm. Testte catlama gordum doktor muayenede gelismis yumurtalarin var ama catlayan yok dedi. Doktor mu yaniliyor test mi
Ben bu konuda doktora güvenirim sanırım. Sonuçta içindekini görüyor diğeri idrar ile yapılan bi test. Kullandığımız ilaçlardan bile test etkilenebilir

Olabilir canım. Sonuçta o kadının da bir sayfası var. Ben testi o kadından alıp ebruya yorumlatmak istemiştim

Ben ovu testlere güvenmiyorum canım…bence gün aşırı deneyin testten bağımsız takılın, ben test yapmadığım ay hamile kaldım…hem stres oluyorsun test yapınca, o da etkiliyor bence…
Gün aşırıyı pek beceremedik canım ya evde misafir oluyor, bir yere gidiyoruz erken dönemiyoruz saat 12 yi geçiyor falan. Bazen yorgunluk oluyor o gün. Velhasıl kelam testi de geçtim kafamıza göre yapıyoruz.

Bu 2.aşılamam olacak benim. Ilkinden gayet güzel cevap vermişti. 2gun daha kullan iğneyi pazartesi gel bakacam tekrar dedi.
Hadi bakalim insallah youtube da yumurtlama masaji var onu da yap bak faydasini gorebilirsin. Bende bugun insallah son kontrole gidicem.nobetci doktor bakacakmis bana sonra catlatma ignesi verecek sanirim ve sali gunu asilama yapicaz gerci kendi doktorum hicbisey soylemedi su satte gel fln :)

Merhabaa bugün de yanlış yerde hayalet çizgi çıkarmayı başardım eheheh c’ye çok yakın çok hafif çizgi var görebiliyor musunuz tabi çok zor görünüyor.
Adet olacağım kesin ama test yapmaktan kendimi alıkoyamıyorum. Çoluğumun çocuğumun rıskını testlere harcadım hep

Eklentiler

• A117D242-D794-44AD-97C3-BA1E53F2EBD1.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 69
Ben goremedim cnm

Bişi yok zaten gayet negatif canım. Ben 2 aydir hayalet çizgiler çıkarıyorum bunda da çok aşırı kasarsan görünebilir bir gölge var ama tabi görmemek de mümkün :)
Cnm ya insallh vardr benm bata 8 gun var ama belirti yok bir ara kasklarmda agri vardi bugun kayboldu, sadece uykum gelio erkenden halsizm o da sicaklardandr

Kızlar, pms sebepli sinirlerinizin aşırı bozulduğu oluyor mu? Beni çok etkiliyor. Adeet gelene kadar son 2 gün aşırı sinirli oluyorum. Bu sabah da böyle kalktım.

Cnm ya insallh vardr benm bata 8 gun var ama belirti yok bir ara kasklarmda agri vardi bugun kayboldu, sadece uykum gelio erkenden halsizm o da sicaklardandr
Bende adet belirtileri var. Çok sinirliyim 2 gündür. Evde böyle dolaşıyorum. Zaten ben artık adet bekliyorum. Hemen gelsin, hormonlar normale dönsün

Al bak kuruma çizgisi hem de 2 tane shsbsjsn ikizler mi acaba

Eklentiler

• 8AE91A18-1464-49B0-B7D0-6F2C93856012.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…