Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sonucunuz hayırlı olsun adete kaç gün var birde özel birşey yaptınız mı gebelik için
Çok teşekkür ederim hayır yapmadım. Rahim filmi çekildim regl bitince orada 2 yerde yapışıklığı benzeyen bir şey gördü Dr ilaç verince o da açıldı birde bu ay tutmaz dedim ben covıd aşısı oldum hsg falan birde prolaktin 38 çıktı ilaç kullandım kesin olmaz diye düşündüm aklımdan çıkardım ovulasyon günlerini değerlendirdim gün aşırı bu arada aylardır ovulasyon testi kullandım tutmamıştı stres yarattı benim bünyeme. Bu şekilde tutunmuş

Devlet hastanesinde çektirdim bn ama eski yöntemle çekildi
Anlaidm canım bende öyle diye gttim randevu varmı diye eşim ısrar etti niye illa özele gidiyoruz diye doktor kendi ağzıyla söyledi buradaki cihazlar eski olduğu için acılı olabiliyor diye o zaman ikna oldu sağolsun hayırlısı inşallah

off bende öyle görüyorum. napcam ben ya artık bugün pikte 5.gün. millet 1 gün pik görüp ertesi gün şak diye çatlamayı görüyor ben ise gördüğün gibi. moralim çok bozuk
çatlamayabilir başka şeyde Olabilir Kist de süreklilik pik gösterir çatlamayan yumurta dönüştüyse.imkanın varsa doktora git moral bozacağına sana fikir verir diye düşünüyorum
Biz böyle düşünüyoruz diye hemen bu testlerle karar verip moralini bozma bence

Yooo yalan degil acimadi kesin bilgi bende. Sadece 1 dk fln bi basinc gibi adet sancisi gibi biseydi oyle oldum bittim bir aci degildi. Ama tabiki benim tupler tikali degildi belki tikali olanlarda agri yapiyordu ona birsey diyemem.

Sende acı kat sayı yüksekliği fazlaydı ondandır sen acımadı diyorsan biraz düşünmem lazım her acıya acı demiyorsun ki

Devlet hastanesi randevu için telefonlara bakmiyormus herkes isyan ediyordu .sekreter de dışarda yaptırın dedi bize ozaman çok ilgi yok bazı devlet hastanesi nde

Çok az canım korkcak bişey değil yani zaten çok kısa adet sancısı gibi acı değilde ağrı diyeyim baskı oluyo karnında o kadar hemen bitiyo zaten
Ben acı korkusundan bir türlü lazer epilasyona gidemedim ona da kimisi diyor çok aciyor kimisi diyor hiç acimiyor. Benim kaşlarım alınırken bile çok aciyor bana göre. Acı eşiğim düşük benim

Kızlar kasığım ağrıyor, akıntı da var ama halâ yumurtlama yok önceden yumurtlamadan regle kadar kasık ağrısı olurdu. Bu sefer daha yumurtlama olmadan ağrı başladı

Eklentiler

• 20210612_155923.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar kasığım ağrıyor, akıntı da var ama halâ yumurtlama yok önceden yumurtlamadan regle kadar kasık ağrısı olurdu. Bu sefer daha yumurtlama olmadan ağrı başladı
Canım bn testlere inanmaya başladım valla artık teste göre hareket etmek mantıklı belki yarın olur yumurtlama

kesinlikle haklısın canım. yarın da test yapayım bakayım olmadı pazartesi gideyim nasipse. insan bu süreçte sabırsız oluyor. hemen olsun bitsin istiyor. hemen bebek gelsin istiyor ama nasip tabiki

Çatlamayan yumurta kist oluşturabiliyormuş, bide bak bir gebenin günlüğü diye Instagram'da bir sayfa var ona da sor mutlaka, kendi ürünü olmayanlara da cevap veriyor
Yok cnm kendi urunu olmayana cewp vermiyor sordm ben gecenlerde. Bu urune cewp veremiyorm drdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…